Krótkoterminowy wynajem samochodu

Wynajem samochodu na krótki termin

Wypożyczalnia samochodów TopCars w głównej mierze realizuje krótkoterminowy wynajem samochodów. Aby dokładniej poznać specyfikę tego wynajmu samochodów, wyjaśnimy na czym on polega. Wynajem krótkoterminowy aut w naszej wypożyczalni samochodów rozumiany jest jako rezerwacja wynajmu auta na okres od 1 do 89 dni.

Stawki dobowe uzależnione są od długości wynajmu auta – im rezerwacja jest dłuższa, tym stawka dobowa jest niższa. Zastosowane widełki cenowe dla wynajmu krótkoterminowego samochodu pozwalają na użytkowanie samochodu w możliwie najniższej cenie na rynku.

Tabela z graficznym odwzorowaniem zakresu dni, w których obowiązuje dana stawka dobowa znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce CENNIK.

Wynajmując samochód w naszej ofercie krótkoterminowej – nie ma opłat administracyjnych, jedynie płacimy za faktyczny wynajem auta. Podczas wydania samochodu nasi kierowcy dokładnie odpowiedzą na wszelkie pytania, tak abyś cieszył się wynajętym samochodem, a obsługa nie stanowiła najmniejszego problemu.

Wszystkie samochody wydajemy z min 1/4 zbiornika paliwa, czyste z zewnątrz oraz w środku. auta posiadają pełen pakiet ubezpieczenia obejmujący: OC, AC, NWW oraz Assistance. Rezerwując auto na wynajem krótkoterminowy nasza wypożyczalnia zapewnia samochód zastępczy w przypadku, gdy przytrafi się niespodziewana awaria wynajętego auta lub kolizja – jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

wynajem krótkoterminowy aut

Krótkoterminowy wynajem aut


Rezerwacja wynajmu auta krótkoterminowo może być przeprowdzona na naszej stronie internetowej po wypełnieniu formularza rezerwacji wynajmu wybierając: miejsce wydania i zwrotu, interesującą klasę samochodu oraz wszelkie niezbędne dodatki do rezerwacji. System przeliczy całkowity koszt rezerwacji oraz wyśle zgłoszenie do biura obsługi klienta wypożyczalni samochodów TopCars.


Nasi konsultanci zaraz po otrzymaniu takiej informacji potwierdzają rezerwację auta na wynajem zgodnie z wybraną metodą – mailowo lub telefonicznie. Wynajem krótkoterminowy samochodów jest wybierany przede wszystkim przez osoby, które pragną szybko załatwić sprawy w mieście i decydują się wynająć samochód, ponieważ nie mają czasu czekać na przyjazd komunikacji miejskiej albo taksówki.

Kolejną grupą klientów, którzy tak chętne korzystają i wybierają nasz krótkoterminowy wynajem aut są to osoby przyjeżdżające lub przylatujące z najróżniejszych zakątków świata w odwiedziny do swoich rodzin i znajomych, by szybko i sprawnie zaraz po przylocie dostać się do swoich miast rodzinnych.

Wypożyczalnia samochodów krótkoterminowo

 • Najniższe ceny na rynku
 • Brak kaucji
 • Brak limitu kilometrów
 • Jasne i przeczyste warunki wynajmu
 • Pomoc w sytuacjach awaryjnych 7 dni w tygodniu 24 h na dobę
 • Niezawodność i pełen profesjonalizm
 • Sprawdzone, czyste i zatankowane do pełna pojazdy

Korzystny Wynajem Auta

 • Możliwość negocjacji cen
 • Atrakcyjny program rabatowy
 • Dostosowujemy ofertę do potrzeb każdego klienta
 • Nie blokujemy Państwa finansów, ponieważ nie pobieramy kaucji
 • Samochody dostępne od ręki
TopCars24.pl jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce wg rankingu
użytkowników serwisu Opineo.pl


Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.