Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Wynajem samochodów w Gdańsku

Wypożyczalnia samochodów TopCars prężnie działa na polskim rynku wynajmu samochodów od 2013 roku. W związku z ogromnym zainteresowaniem na wynajem aut w naszej wypożyczalni samochodów, postanowiliśmy stworzyć oddział wypożyczalni samochodów w Gdańsku. Dzięki naszej wypożyczalni samochodów w Gdańsku będziesz mógł zrealizować wynajem samochodów na terenie całego miasta Gdańsk oraz jego okolic.

Gdańsk jest miastem nadmorskim, w którym podczas sezonu letniego Polacy chętnie spędzają swój urlop. W okresie letnim w ciągu dnia główną atrakcją jest plaża w dzielnicy Brzeźno, do której dojazd z odległych części Gdańska można ułatwić sobie, dzwoniąc do naszego oddziału wypożyczalni samochodów w Gdańsku i rezerwując auto.

Wieczorami większość ludzi przebywających na urlopie, chętnie spędza wolny czas z rodzinami i przyjaciółmi na rynku w Gdańsku, gdzie można smacznie zjeść i poczuć zapach świeżych ryb z zacumowanych kutrów, które przypływają i wieczorami stają się restauracjami na wodzie, gdzie serwują nadmorskie przysmaki.

Oddział wypożyczalni samochodów w Gdańsku ułożony jest w niedalekiej odległości od trasy S7 oraz S6, która jednocześnie jest obwodnicą Trójmiasta. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość wynająć samochód również w okolicach całego trójmiasta, a my w ekspresowym tempie je podstawimy pod wskazany przez Państwa adres.

Koszt podstawienia wynajętego samochodu w okolice Gdańska uzależniony jest od długości wynajmu np. od 2 do 3 dni koszt podstawienia to 49zł, a dla rezerwacji od 4 dni podstawienie samochodu jest bezpłatne.

Tani wynajem auta Gdańsk


wypożyczalania samochodów Gdańsk

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy potrzebują wypożyczyć samochód w Gdańsku i jego okolicach. Ceny za wynajem samochodów są bardzo atrakcyjne ponieważ wynajem samochodów rozpoczyna się już od 49zł za samochód z klasy A np. zwinna miejska Skoda Citigo i bez wątpienia jest to najniższa cena za wynajem samochodu w Gdańsku. W naszej wypożyczalni, wynajem samochodów im dłuższy tym cena za wynajem auta jest niższa. W każdej klasie aut mamy kilka modeli, z pośród których bez wątpienia każdy wybierze coś dla siebie. Oddział w Gdańsku, tak jak i inne odziały w Polsce, cechuje możliwość wypożyczenia samochodów bez kaucji oraz bez limitu kilometrów.


Wszelkie najciekawsze miejsca pięknego polskiego wybrzeża będziesz mógł zwiedzić samochodami wynajętymi w naszej wypożyczalni samochodów w Gdańsku. Bez przeszkód będziesz mógł wziąć całą swoją rodzinę wraz z bagażami i szybko dojechać na dzikie plażę, aby cieszyć się spokojem, słońcem i szumem morza. Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku daje nam możliwość wynajęcia różnego rodzaju akcesoriów do auta.

Jeżeli przylecisz do Gdańska i nigdy wcześniej się po nim nie poruszałeś z pewnością przyda Ci się nawigacja GPS, która przy rezerwacjach od 2 do 6 dni kosztuje jedynie 10zł za dobę, a dla rezerwacji od 7 dni jest bezpłatna. Jeżeli podróżujecie Państwo z dziećmi dodatkowo jest możliwość wynajmu fotelika lub podkładki na takich samych zasadach ja nawigacja GPS, od 2 do 6 dni kosztuje jedynie 10zł za dobę, a dla rezerwacji od 7 dni jest bezpłatna. Oferujemy wynajem samochodów krótkoterminowy, średnio terminowy, oraz wynajem samochodu długoterminowy w Gdańsku.

Wszystkie samochody znajdujące się w naszej wypożyczalni samochodów w Gdańsku posiadają pełne ubezpieczenie czyli: OC, AC, NW oraz Assistanece. Nasza wypożyczalnia w głównej mierze skupia się na bezpieczeństwie oraz komforcie podróży, dlatego samochody na bieżąco są serwisowane i pielęgnowane. W razie awarii samochodu zapewniamy auto zastępcze, a uszkodzony samochód zostaje odholowany do serwisu.

Każdy samochód można dodatkowo ubezpieczyć, jeżeli nie chcieliby Państwo ponosić odpowiedzialności za ew. uszkodzenia np. zarysowania, obicia, otarcia, odpryski na szybie itp. Koszt takiego ubezpieczenia uzależniony jest od wykupionego pakietu, który kosztuje odpowiednio: 20zł za dobę w przypadku ochrony podstawowej (OC, uszkodzenia zewnętrzne karoserii) oraz 40 zł w przypadku ochrony pełnej (OC, uszkodzenia zewnętrzne karoserii, uszkodzenia opon i felg, uszkodzenia szyb, szkodę całkowitą, kradzież).

W wypożyczalni samochodów w Gdańsku pojazdy możemy odebrać z punktów zlokalizowanych na terenie miasta tj. Biuro, Dworzec PKP Gdańsk Główny, Galeria Bałtycka. Jeżeli zdecydują się Państwo na podstawienie samochodu po wskazany adres nasz kierowca przyjedzie na umówioną wcześniej godzinę z przygotowaną umową wynajmu i przekaże dla Państwa auto.

Jako że nie pobieramy gotówki, a płatność za wynajem samochodu możliwa jest jedynie za pomocą karty. Nasi kierowcy wyposażeni są w terminale płatnicze którymi pobierają opłatę za wynajem z góry za cały okres wynajmu auta. Samochody wydawane są zawsze zatankowane do pełna, czyste z zewnątrz oraz czyste w środku.

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku:

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
  • Poprzez e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
TopCars24.pl jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce wg rankingu
użytkowników serwisu Opineo.pl


Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.