Wypożyczalnia samochodów Kraków

Wypożyczalnia, wynajem samochodów oddział Kraków

Kraków, drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce – miasto Królów! Miasto pełne zabytków oraz będące doskonałą bazą wypadową do papieskiego miasta Wadowice, a także na narty do Białki Tatrzańskiej lub Zakopanego!

Jeżeli mieszkasz w Krakowie albo przyjechałeś do Krakowa i masz do załatwienia kilka spraw lub chcesz zobaczyć kilka obiektów w różnych miejscach, poruszanie się po mieście komunikacją miejską zajmuje Ci zbyt dużo czasu, a przejazd taksówką nie jest dla Ciebie dogodną formą transportu – zarezerwuj i skorzystaj z usług TOPCARS Kraków - wynajem samochodów.

Wypożyczalnia samochodów Kraków umożliwi Ci szybkie i bezpośrednie poruszanie się po mieście „od drzwi do drzwi” – bez zbędnych telefonów na taksówkową infolinię, czy też oczekiwanie na tramwaj lub autobus. Samochód podstawimy bezpłatnie pod wskazany adres, już od 4 dni najmu. W przypadku krótszej rezerwacji podstawienie pojazdu pod wskazany adres kosztuje jedynie 29 zł.

Wypożyczalnia samochodów TOPCARS Kraków podstawi samochód również pod Małopolski Dworzec Autobusowy już od czterech dni wynajmu. Krótkoterminowy wynajem Kraków małego miejskiego auta segmentu A bez limitu kilometrów jest teraz możliwy już od 59 zł brutto/dobę. Podpisanie umowy i pobranie płatności zajmuje tylko 10 minut.

Wypożyczalnia samochodów Kraków współdziała również z Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Balice.

krakow

Zepsuł Ci się pojazd?

Zadzwoń do nas. Wypożyczalnia samochodów Kraków – TOPCARS – sprawi, że cały dzień „nie stanie na głowie”! Podstawimy wybranie przez Ciebie auto pod wskazany adres, a Ty nadal będziesz mógł zdążyć na umówione spotkanie i ponadto będziesz niezależny od innych dzięki samochodom z naszej floty.

Wypełnij intuicyjny formularz lub zadzwoń, a my zrobimy co w naszej mocy by wynajem samochodów Kraków pomógł Ci uratować dzień!

Nie znasz tych rejonów? Chciałbyś zwiedzić z rodziną Kraków i okolice?

Nic prostszego, wynajem samochodów Kraków zagwarantuje Ci to oraz pozwoli zrealizować Twoją podróż. Wypożycz od nas samochód – ciesz się komfortem zwiedzania. Dotarcie do celu umożliwi Ci nawigacja GPS, którą możesz wynająć razem z autem. Do auta, na życzenie klienta, możemy dołączyć również foteliki lub podkładki – tak byś mógł bezpiecznie podróżować ze swoimi dziećmi.

Dzięki, naszym małym i zwinnym pojazdom z segmentu A przemieszczanie się i parkowanie w ciasnych krakowskich uliczkach nie będzie problemem. By wyjechać z rodziną za miasto proponujemy nieco większe, ale również bardzo ekonomiczne auta z segmentu B lub C, a więc skorzystanie z usług wypożyczalnia samochodów Kraków krótkoterminowo. Wynajem tego typu aut jest możliwy już od 79 zł brutto/dobę! Dla większych rodzin czy też gron znajomych mamy w ofercie również auta siedmioosobowe, które również możesz prowadzić wykorzystując prawo jazdy kategorii B.

Potrzebujesz samochodu na dłużej: miesiąc, dwa, a może na rok?

Już teraz nie musisz mieć zobowiązań kredytowych lub leasingowych. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my przygotujemy indywidualną, atrakcyjną ofertę tak, abyś był w pełni zadowolony z usługi wynajem samochodów średnioterminowo lub wynajem samochodów długoterminowo.

Do Twoich obowiązków będzie należało jedynie tankowanie samochodu. My zajmiemy się resztą, mianowicie: zrobimy serwis, badania techniczne, a gdy nadejdzie zima – wymienimy opony na zimowe, ubezpieczenie pojazdu jest również zawarte w cenie wynajmu. W przypadku najmu długoterminowego możesz mieć auto klasy D już w cenie 99 zł brutto/dobę!

Wynajem samochodów Kraków bez kaucji

Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji na nasze nowe pojazdy. Przypominamy, że wypożyczalnia samochodów Topcars nie pobiera kaucji oraz nie ustala limitu kilometrów! Dbamy o to, by wszystkie formalności były maksymalnie proste i nie marnowały cennego czasu naszych klientów! Zapoznaj się z naszą ofertą najmu długoterminowego i zgłoś się do nas!Nasza oferta jest atrakcyjna ze względu na brak kaucji, limitu kilometrów i absolutne minimum formalności. By wynająć auto potrzebujesz tylko 3 dokumentów jakimi są:

  • dowód osobisty lub paszport
  • prawo jazdy oraz karta płatnicza

Wypożyczalnia samochodów Kraków – jako jedna z nielicznych zapewnia brak kaucji! Nie wymagamy również karty kredytowej, wystarczy Ci tylko zwykła karta jakiej używasz na co dzień.

Rezerwacji samochodu można dokonać w dogodny sposób:

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
  • Poprzez e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce

Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.