Wypożyczalnia Samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Warszawa – to zarówno stolica Polski, jak i serce wypożyczalni samochodów TopCars. To właśnie tutaj mieszka najwięcej osób spośród wszystkich miast w naszym kraju. Warszawa żyje całą dobę – w ciągu dnia jest to centrum pracy, po południu i w weekendy – centrum kultury, rozrywki i spotkań ze znajomymi. Stolica tętni życiem, a nieodłącznym elementem jej bytu jest ruch. Warszawa to również największe miasto w Polsce pod względem powierzchni. Wypożyczalnia samochodów Warszawa to doskonały sposób na sprawne poruszanie się po mieście i poza nim.

Poruszanie się po stolicy komunikacją miejską, taksówką, czy też innymi rozwiązaniami komunikacyjnymi bywa niekiedy wygodne, lecz jeśli weźmiemy pod uwagę takie aspekty jak czas oczekiwania na transport, przejazdu, jego koszty i rozmieszczenie miejsc, w których mamy załatwić różne sprawy – okazuje się, że najszybszą, najtańszą i najbardziej wygodną formą przemieszczania się jest posiadanie samochodu. Wiele osób, które na codzien korzystają z komunikacji miejskiej potrzebuje samochodu w wyjątkowych sytuacjach. Np. z powodu nagłego wypadku, aby wyjechać na wakacje czy dotrzeć w trudnostępne miejsce. W takich sytuacjach najlepszym wyjściem jest chwilowe wypożyczenie samochodu.

W tym miejscu wychodzimy Państwu naprzeciw i oferujemy swoją pomoc oraz usługi – wypożyczalnia samochodów TopCars w Warszawie jest właśnie dla Państwa.

Wypożyczalnia aut Warszawa

W stolicy jest wiele najlepszych w Polsce uczelni, dlatego wypożyczalnia samochodów Warszawa stawia na młodych. Zespół TOPCARS w większości składa się z młodych osób, chcących rozpocząć swoją drogę na ścieżce kariery.

Praca nie jest trudna, pozwala dobrze poznać miasto i wiele ciekawych osób, uczy również punktualności, samodyscypliny oraz poprawnego działania pod presją czasu. W wypożyczalni samochodów TopCars każdy dzień jest inny i przynosi wiele nowych, ciekawych wyzwań.

Tania wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów TopCars ma swoją centralę w Warszawie – to tu znajduje się główne biuro firmy, w którym obsługiwane są wszystkie zgłoszenia rezerwacji samochodów, planowane są grafiki dla kierowców, serwisy aut i podejmowane są wszelkie kluczowe decyzje dla działania firmy na terenie całego kraju.

Wypożyczalnia aut TopCars wyróżnia się spośród konkurencji faktycznym brakiem kaucji i brakiem limitu kilometrów przy krótkoterminowym wynajmie samochodu – do 29 dni. Brak transakcji gotówkowych w naszej firmie skraca czas wydania i zwrotu samochodu od Klienta, a nasi kierowcy są bezpieczniejsi ze względu na nie przewożenie ze sobą gotówki.

Nasza wypożyczalnia samochodów Warszawa oferuje również średnioterminowy i długoterminowy wynajem samochodów – w takich przypadkach przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę wynajmu samochodu.

Wynajem samochodów Warszawa cechuje przede wszystkim minimum formalności.
Wystarczy kilka kroków by wypożyczyć u nas samochód:

  • 1. Określ datę, godzinę, miejsce podstawienia i zwrotu auta.
  • 2. Wybierz interesujący Cię klasę samochodu.
  • 3. Dobierz do samochodu foteliki dziecięce, podkładki lub nawigację GPS – oferujemy bezpłatne dodatki przy wynajmie samochodów na okres od 7 dni.
  • 4. Podaj swoje dane niezbędne do przyjęcia rezerwacji wynajmu auta.
  • 5. Opłać wynajem samochodu kartą w momencie odbioru.
  • 6. Ciesz się swobodą podróżowania bez limitu kilometrów i bez kaucji.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa bez limitu kilometrów

Wypożyczalnia samochodów Warszawa oferuje wynajem samochodu bez kaucji i limitu kilometrów. W swojej flocie posiadamy samochody osobowe od klasy A (już od 49 zł brutto/doba) do klasy SUV/VAN. Rozszerzamy swoją działalność również w zakresie wynajmu busów dziewięcioosobowych. Nieważne więc, czy szukasz niewielkiego samochodu, którym można wygodnie poruszać się po Warszawie, czy auta wyższej klasy, którym udasz się na biznesowe spotkanie – znajdziesz je w wypożyczalni samochodów Topcars. 

Wszystkie oferowane przez nas auta są w pełni sprawne i gotowe do drogi. Dodatkowo przy wypożyczaniu samochodu dajemy naszym klientom możliwość dobrania dodatków, takich jak foteliki dla dzieci czy nawigacja GPS.

Flota aut odnawiana jest na bieżąco, a samochody wymieniane są na nowe średnio co 2-4 lata. Ze względu na wynajem samochodów bez limitu kilometrów systematycznie przeprowadzamy serwisy naszych aut aby były zawsze gotowe do jazdy.

wypożyczalnia samochodów Warszawa

Wypożyczalnia samochodów TopCars działa na terenie zarówno całej Warszawy, jak i okolic. Bezpłatne miejsca odbioru i zwrotu auta w Warszawie to oczywiście nasze biuro oraz Metro Pole Mokotowskie. Istnieje również możliwość wypożyczenia samochodu bez kaucji spod dworców, innych stacji metra, spod domu, firmy, czyli – każdego dowolnego adresu w stolicy.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa obsługuje także okoliczne miejscowości: oferujemy wynajem samochodów Piaseczno, Raszyn, Piastów, Pruszków, Łomianki, Ząbki, Zielonka, Marki, Józefów, Otwock, Sulejówek i inne. Podstawienie i zwrot samochodu w takich lokalizacjach jest bezpłatne już od 4 dni wynajmu samochodu.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Warszawa

Wynajem samochodów w Warszawie prowadzimy również na dwóch okolicznych lotniskach - Lotnisko Warszawa Okęcie – im. Fryderyka Chopina oraz Lotnisko Warszawa Modlin – podstawienie i odbiór samochodu w tych lokalizacjach jest bezpłatne.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Warszawa Okęcie oraz na lotnisku Warszawa Modlin wychodzi naprzeciw potrzebom klientów – wystarczy podać numer lotu lub nazwę miasta, z którego Państwo przylatują, a kierowca w razie opóźnienia będzie na Państwa oczekiwał aż do momentu przylotu zadeklarowanego samolotu.

Zarówno przy zwrocie jak i wydaniu samochodu naszą firmę reprezentuje kierowca, który kontaktuje się z Państwem 15min przed planowaną datą wydania i umawia się w najbardziej wygodnym dla Paostwa miejscu na terminalu (zwykle w okolicach kantora). Warto więc, aby numer podany podczas rejestracji był numerem aktywnym po wylądowaniu. W celu uzyskania możliwie najmniejszego czasu operacji związanych z podpisaniem umowy kierowca posiada ze sobą komplet dokumentów z Państwa danymi (podanymi podczas rejestracji) oraz bezprzewodowy terminal płatniczy. Po weryfikacji danych jak również sprawdzeniu uszkodzeń samochodu mogą Paostwo cieszyć się jazdą. Natomiast zwrot samochodu to spotkanie się naszego Kierowcy z Klientem w umówionej lokalizacji, oględziny auta, sprawdzenie stanu paliwa i podpisanie protokołu zwrotu wynajętego auta. Zwrot samochodu zajmuje około 3-5 minut.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa wydaje auta czyste oraz z pełnym zbiornikiem paliwa i o taki sam zwrot pojazdu prosimy. Nie nakładamy na klienta żadnych dodatkowych opłat rezerwacyjnych. Istnieje możliwość zwrotu brudnego auta, lecz wiąże się to z dodatkową opłatą w wysokości 50 zł.Wypożyczalnia aut w Warszawie

Oferujemy wynajem samochodów bez kaucji, jednakże wynajmując samochód Najemca bierze na siebie odpowiedzialność finansową w wysokości 2000 zł – za ewentualnie powstałe z Jego winy uszkodzenia. Istnieje możliwość zniesienia tej odpowiedzialności wykupując dodatkowe ubezpieczenie (zniesienie udziału własnego w szkodzie), które oferujemy w dwóch wariantach:

a) Podstawowym (20 PLN/doba) – obejmuje: OC, uszkodzenia zewnętrzne karoserii (nie obejmuje: uszkodzeń opon i felg, uszkodzeń szyb, szkody całkowitej, kradzieży) – przy krótkoterminowym wynajmie samochodów. W przypadku średnio i długoterminowego wynajmu samochodu oferujemy promocyjne ceny dodatkowego ubezpieczenia.

b) Pełnym (40 PLN/doba) – obejmuje: OC, uszkodzenia zewnętrzne karoserii, uszkodzenia opon i felg, uszkodzenia szyb, szkodę całkowitą, kradzież.

Rezerwacja wynajmu aut Warszawa

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
  • Poprzez e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce

Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.