Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Poznań - Ławica

Wypożyczalnia aut Lotnisko Poznań Ławica

Poznań – historycznie jedno z najważniejszych miast Polski, leżące w regionie, który jest kolebką naszej państwowości. Dziś stolica województwa Wielkopolskiego, miasto biznesu, nauki i kultury, turystyczny cel tysięcy gości z Polski i zagranicy. Z uwagi na duże zainteresowanie naszych klientów podjęliśmy decyzję o otwarciu kolejnego oddziału naszej wypożyczalni samochodów - na lotnisku Poznań – Ławica.

Wybierasz się w podróż biznesową? Odwiedzasz rodzinę w Wielkopolsce? A może zawsze chciałeś odwiedzić Poznań w celach turystycznych? Od teraz to znacznie łatwiejsze. Dzięki wypożyczalnia aut TopCars wypożyczysz samochód bezpośrednio na lotnisku Poznań-Ławica. W naszej wypożyczalni aut nie musisz obawiać się o kaucję i limit kilometrów, a formalności ograniczone są do minimum.


lotnisko poznań ławica

W wypożyczalnia samochodów TopCars obsługujemy lokalizacje Poznań/Lotnisko Ławica oraz Poznań/Dworzec Główny PKP. Oferujemy bezpłatne podstawienie/odbiór auta pod terminalem lotniska Poznań-Ławica. Przy rezerwacji wynajmu auta na okres 1-3 dni – podstawienie/odbiór samochodu pod Dworzec Główny wiąże się z opłatą w wysokości 29 zł za każdą z czynności, od 4 dni podstawienie/obiór auta jest bezpłatne.

W Poznaniu, tak jak we wszystkich innych oddziałach oferujemy korzystne warunki wynajmu samochodów – brak kaucji i limitu kilometrów przy rezerwacji krótkoterminowej auta. Jedyny warunek to płatność kartą, gdyż nie pobieramy gotówki od Naszych Klientów. Zawsze wydajemy samochody czyste i zatankowane do pełna, i w takim samym stanie Klient musi je zwrócić. Istnieje możliwość zwrotu brudnego auta do wypożyczalnia, jednak wiąże się to z opłatą w wysokości 50zł.

W wypożyczalnia samochodów TopCars szanujemy Twój czas, dlatego wyznajemy politykę minimum formalności. Kierowca podstawiający samochód ma przy sobie przygotowaną umowę najmu samochodu oraz bezprzewodowy terminal płatniczy. Wydanie samochodu trwa około 10 minut, natomiast zwrot – jeśli wszystko jest w porządku – 5 minut. Oferowane przez nas auta są w pełni ubezpieczone (OC, AC, NNW, Assistance. Mimo to odpowiedzialność Najemcy za samochód wynosi do 2000zł. Naszym klientom dajemy możliwość zniesienia udziału własnego w szkodzie za 20 zł brutto / dobę.

W naszej flocie znajdują się samochody od klasy A (Skoda Citigo, Citroen C1), przez klasę B (Skoda Fabia, Kia Rio, Nissan Micra, Chevrolet Aveo), klasę C (Fiat Tipo, Citroen C-Elysee, Peugeot 301), klasę C+ (Skoda Rapid, Ford Focus, Opel Astra, Kia Ceed) do klasy D (Opel Insignia, Peugeot 308SW, Skoda Octavia, Hyundai i40), SUV (Kia Sportage, Hyundai Tucson, Nissan Qashqi) i VAN (Chevrolet Orlando, Kia Canres, Dacia Lodgy, Citroen C4 Grand Picasso.

Wypożyczalnia samochodów port lotniczy Poznań Ławica


Wypożyczalnia aut lotnisko Poznań

Przy rezerwacji krótkoterminowej wynajem małego pojazdu z klasy A możliwy jest już od 59 zł brutto/dobę. Rezerwacja Średnioterminowa wynajmu pojazdu z klasy A dostępna jest już od 49zł brutto / dobę. Przy rezerwacji długoterminowej istnieje możliwość przygotowania indywidualnej oferty na wynajem pojazdu.

Oferta wypożyczalni samochodów TOPCARS zawiera również bezpłatne dodatki do wynajmowanego pojazdu w postaci nawigacji GPS, fotelików dziecięcych lub podkładek – już od 7 dni wynajmu pojazdu. W przypadku wynajmu samochodu na 1-6 dni koszt dodatków to 10zł brutto / dobę. Zgoda na wyjazd poza granice RP do krajów Unii Europejskiej z wyłączeniem wschodniej granicy wydawana po uiszczeniu opłaty w wysokości 100zł. Nasze samochody podstawiamy całą dobę. Opłata za podstawienie/odbiór auta w godzinach nocnych (20:00-08:00) wynosi 40 zł.

Wynajem samochodów Poznań Ławica

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
  • Poprzez e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce

Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.