Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Poznań - Ławica

Zarezerwuj samochód w kilka chwil korzystając z naszego formularza.
To bardzo proste!
Wybierz miejsce, datę, godzinę odbioru i zwrotu.
Wskaż samochód, który Cię interesuje.
Dobierz dodatki do wynajmu.
Wyślij zamówienie i po zatwierdzeniu ruszaj
w DROGĘ!

Wynajem samochodów przy Lotnisku w Poznaniu

Zapewniamy przejrzyste warunki najmu samochodów na poznańskim lotnisku oraz atrakcyjną ofertę. Chcąc ułatwić naszym klientom wynajem samochodu na lotnisku Ławica, nie pobieramy kaucji. Dodatkowym naszym atutem jest brak limitu kilometrów. Dzięki temu, możesz swobodnie przemieszczać się po całej Polsce nie martwiąc się o nadprzebieg. Planujesz wyjazd poza granice Polski? Nie ma problemu, zgłoś nam chęć dalszej podróży, a my wydamy Ci zgodę na wyjazd do krajów Unii Europejskiej.

Nasze cechy:

 • Brak kaucji
 • Brak limitu kilometrów
 • Niskie ceny i rabaty
 • Uczciwe podejście do klienta
 • Różnorodna flota

ODBIÓR WYPOŻYCZONEGO SAMOCHODU NA LOTNISKU POZNAŃ ŁAWICA

Spójrz na mapkę, w zaznaczonym miejscu będziemy na Ciebie czekać.

Przebieg wydania samochodu:

 • Oczekujący na Ciebie kierowca kontaktuje się z Tobą 15 minut przed planowaną godziną wydania samochodu. Chętnie wcześniej przyjmiemy od Ciebie numer lotu, który możesz podać podczas składania rezerwacji. Dzięki temu na tablicy przylotów odnotujemy ewentualne opóżnienia. Niezależnie od opóźnień lotu, nasz kierowca czeka na Ciebie przed terminalem poznańskiego lotniska.
 • Zaraz po przejściu z kierowcą do samochodu następuje jego wydanie, które trwa maksymalnie 10 min. Na protokole wydania samochodu spisywany jest stan paliwa, czystość oraz ewentualne uszkodzenia. Po podpisaniu umowy przez obie strony nasz kierowca pobiera płatność za wynajem za pomocą terminala płatniczego. Pamiętaj by posiadać przy sobie własną imienną kartę płatniczą, którą zapłacisz za wynajem auta. Przy wypożyczeniu samochodu nie pobieramy gotówki.
 • Od tej chwili możesz cieszyć się swobodą podróżowania.
Szerokiej drogi i do zobaczenia!

Wypożyczalnia aut Lotnisko Poznań Ławica

Jesteśmy ogólnopolską wypożyczalnią samochodów, która działa na wszystkich najważniejszych polskich lotniskach, w tym również na lotnisku w Poznaniu. Spore doświadczenie, które posiadamy w branży rent a car, sprawi, że tysiące klientów wykazuje zainteresowanie naszą ofertą. Możesz być jednym z nich, nie martwiąc się o jakość oferowanych usług. Nasze propozycje to przede wszystkim dostępny na terenie całej Polski wynajem aut bez kaucji i bez limitu kilometrów. Z tego rozwiązania można skorzystać też na lotnisku Poznań-Ławica. Przygotowana przez nas flota aut na wynajem to bezpieczne, komfortowe samochody poddawane regularnemu serwisowaniu i profesjonalnej pielęgnacji. Każdy szczegół związany z wypożyczeniem samochodów jest dla nas tak samo ważny. Z dumą możemy więc prezentować naszą ofertę jako tą, która spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.


 wypożyczalnia samochodów lotnisko poznań ławica

W wypożyczalni samochodów TopCars obsługujemy lokalizacje Poznań/Lotnisko Ławica oraz Poznań/Dworzec Główny PKP. Niezależnie od długości najmu, oferujemy zawsze bezpłatne podstawienie/odbiór wynajętego auta przed terminalem lotniska Poznań - Ławica. Przy rezerwacji wynajmu auta na okres 1-3 dni – podstawienie samochodu pod Dworzec Główny wiąże się z opłatą w wysokości kilkudziesięciu złotych, od 4 dni podstawienie/obiór auta jest bezpłatne.

W Poznaniu, tak jak we wszystkich innych oddziałach naszej wypożyczalni aut, oferujemy korzystne warunki wynajmu samochodu bez kaucji i bez limitu kilometrów przy rezerwacji krótkoterminowej auta. Jedyny warunek to płatność kartą, gdyż nie pobieramy gotówki od naszych klientów. Zawsze wydajemy samochody czyste i zatankowane do min 1/4 baku paliwa i w takim samym stanie należy auto zwrócić. Istnieje możliwość zwrotu brudnego auta do wypożyczalni na lotnisku w Poznaniu jednak wiąże się to z dodatkową opłatą wskazaną w cenniku.

W wypożyczalnia samochodów TopCars Poznań-Ławica szanujemy Twój czas, dlatego wyznajemy politykę minimum formalności. Kierowca podstawiający samochód ma przy sobie przygotowaną umowę najmu samochodu oraz bezprzewodowy terminal płatniczy. Wydanie samochodu trwa około 10 minut, natomiast zwrot – jeśli wszystko jest w porządku – 5 minut. Oferowane przez nas auta na wynajem są w pełni ubezpieczone (OC, AC, NNW, Assistance). Mimo to, odpowiedzialność Najemcy za samochód wynosi 3000 zł. Naszym klientom dajemy możliwość zniesienia udziału własnego w szkodzie w dwóch wariantach.

W naszej flocie znajdują się samochody od klasy B np. Kia Rio, przez klasę C np. Fiat Tipo, klasę C+ np. Kia Ceed kombi, Renault Megane kombi, do klasy D+ np. Hyundai Elantra, SUV np. Kia Sportage, Hyundai Tucson.

Wypożyczalnia samochodów port lotniczy Poznań Ławica

Tani wynajem aut lotnisko Poznań im. H.Wieniawskiego

Przy rezerwacji krótkoterminowej wynajem samochodu z klasy B z uwagi na najmniejszą wielkość jest najbardziej atrakcyjny cenowo. Rezerwacja średnioterminowa lub długotermonowa wynajmu dowolnego pojazdu jest jeszcze bardziej korzystna. Przy rezerwacji średnio/długoterminowej istnieje możliwość przygotowania indywidualnej oferty na wynajem auta.

Oferta wypożyczalni samochodów TopCars Poznań - lotnisko Ławica zawiera również darmowe dodatki do wynajmowanego auta w postaci fotelików dziecięcych lub podkładek – już od 15 dni wynajmu pojazdu. W przypadku wynajmu samochodu na 1-14 dni koszt dodatków to 10-15 zł brutto/dobę. Zgoda na wyjazd poza granice RP do krajów Unii Europejskiej z wyłączeniem wschodniej granicy wydawana po uiszczeniu dodatkowej opłaty wskazanej w naszym cenniku. Nasze samochody podstawiamy całą dobę. Podstawienie/odbiór auta w godzinach nocnych (20:00-08:00) również jest możliwy.

Wynajem aut bez limitu kilometrów

Jeśli lubisz podróże, wygodne i bezpieczne, wypożyczenie auta od TopCars z Lotniska Poznań to idealne rozwiązanie. Auto z wypożyczalni to wyjątkowo atrakcyjny sposób na pokonywanie kolejnych kilometrów po przylocie. Znakiem rozpoznawczym naszej oferty nie jest wyłącznie brak kaucji, choć klienci doceniają to rozwiązanie. Nie bez znaczenia pozostaje brak limitu kilometrów, jeśli wynajem trwa od 1 do 29 dni.  My nie narzucamy limitów, a nasi klienci mogą cieszyć się swobodą podróżowania.

Wypożyczając samochód w TopCars bez limitu kilometrów na Lotnisku Poznań-Ławica nie masz powodów do obaw o ukryte koszty. Nie jesteśmy jedną z tych wypożyczalni, które przy zwrocie samochodu domagają się rozliczenia nadprzebiegu. Co warte podkreślenia, oferta bez limitu kilometrów obowiązuje w przypadku całej floty aut znajdujących się w wypożyczalni TopCars. To, na jakiej klasy samochód się zdecydujesz, nie ma więc w tym przypadku znaczenia.

Problemem nie będzie także wybranie się na wycieczkę zagraniczną wypożyczonym u nas autem. Umożliwiamy wyprawy do większości państw członkowskich Unii Europejskiej, a także do Wielkiej Brytanii, Szwajcarii oraz Norwegii. Po tych krajach można przemieszczać się bez limitu kilometrów.

A co z osobami, które mają w planie dłuższy pobyt w Polsce? W takim wypadku rozwiązaniem może być wynajem auta na miesiąc – bardziej opłacalny cenowo niż wynajem na krótszy czas. Decydując się na takie rozwiązanie, należy liczyć się z wprowadzeniem limitu kilometrów. Jest on jednak na tyle wysoki, że nie powinien być przeszkodą nawet dla tych wynajmujących, którzy nieustannie są w trasie. W TopCars wynosi on 4000 kilometrów na każde 30 dni. Jeśli pojawi się zapotrzebowanie na jego zwiększenie, wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, a limit zostanie zwiększony o 1000 lub 2000 kilometrów.

Wynajem auta dla rodziny z dziećmi w Poznaniu

Podróżowanie z rodziną jest niemałym wyzwaniem. Choć jednak budzi obawy, zwykle jest ciekawym i wartościowym doświadczeniem. Oczywiście, można się nim cieszyć przede wszystkim wtedy, gdy starannie się je zaplanuje. W tym kontekście zwykle wspomina się o wcześniejszej rezerwacji noclegów. Nasze doświadczenie podpowiada jednak, że warto rozważyć także zarezerwowanie samochodu jeszcze przed przybyciem do Polski na Lotnisko Poznań-Ławica. Takie podejście nie tylko zminimalizuje ewentualny stres, ale również zwiększy szansę na wypożyczenie odpowiedniego samochodu. Rezerwując auto w wypożyczalni TopCars przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Poznań-Ławica, można mieć pewność, że samochód wybranej klasy zostanie podstawiony na czas pod sam terminal. Szybka i wygodna przesiadka jest nieocenionym wsparciem, gdy podróżuje się w towarzystwie małych pasażerów.

Szukając samochodu, który sprawdzi się najlepiej podczas podróży z dziećmi, warto rozważyć przede wszystkim modele z nadwoziem kombi. Nasza wypożyczalnia mieszcząca się przy Poznań Airport im. Henryka Wieniawskiego oferuje wiele samochodów z tak zwanego segmentu C+, odznaczających się przestronnym bagażnikiem oraz obecnością wygodnych i dobrze utrzymanych fotelików samochodowych. Wynajem samochodu z fotelikiem na Lotnisku Ławica jest tani, nieskomplikowany i bezpieczny.

A co z rodzinami, które podróżują w towarzystwie niemowlęcia, a tym samym posiadają własne nosidełko wyposażone w system mocowania ISOFIX? Także oni mogą bez obaw korzystać z naszej wypożyczalni. W każdym z samochodów będących częścią naszej floty można je bez trudu zamontować, bo wszystkie pojazdy wyposażone są właśnie w ten szybki i praktyczny system mocowania.

Poznawanie nowych miejsc jest łatwiejsze, gdy posiada się nawigację GPS. Dziś można bez trudu zainstalować ją w każdym telefonie, nie obawiając się o aktualność map. Wypożyczalnia TopCars umożliwia wypożyczenie i  instalację uniwersalnego uchwytu na telefon w każdym samochodzie. Korzystanie z nawigacji podczas jazdy umieszczonej w uchwycie jest łatwo dostępne dla kierowcy.

Drugi kierowca w wynajętym samochodzie na lotnisku w Poznaniu za 0 PLN

Jako wypożyczalnia aut w Poznaniu (lotnisko Ławica) możemy zaoferować nie tylko sam wynajem samochodu, ale również różnego rodzaje dodatkowe udogodnienia, w tym dopisanie drugiego kierowcy do Umowy Najmu. Co istotne, nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat. Taka opcja to jeszcze większe bezpieczeństwo i wygoda podczas jazdy, zwłaszcza gdy planuje się stosunkowo długą podróż. Jeśli tylko  towarzysząca osoba posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych, warto upoważnić ją do prowadzenia wynajętego samochodu, tym bardziej, że nic to u nas nie kosztuje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, jeśli tylko pojawi się taka konieczność, można bezpiecznie zmienić się za kierownicą samochodu. Trudno o lepszy pomysł dla osób, które z różnych przyczyn nie chcą albo nie mogą prowadzić przez całą drogę. Wynajem samochodu z drugim kierowcą na Lotnisku Ławica poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy. Chroni nie tylko kierowcę i pasażerów, ale i innych uczestników ruchu drogowego.

Oferta wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Poznaniu

Tworząc naszą ofertę, dążymy do tego, aby była ona zróżnicowana, a tym samym – aby każdy mógł dopasować i wybrać najwygodniejszą z jego punktu widzenia opcję.

Krótkoterminowy wynajem samochodów – Lotnisko Poznań-Ławica

Jeśli przylatujesz Polski jedynie na krótki urlop albo samochód jest ci potrzebny na wakacyjny wyjazd, wynajem krótkoterminowy z pewnością okaże się najlepszym rozwiązaniem. Obejmuje on okres wynoszący od jednego do 89 dni. Jeśli wynajem nie przekracza 29 dni, można liczyć na brak limitu kilometrów. Przy wynajmie od 30 do 89 dni limit ten się pojawia, wynosi jednak aż 4000 kilometrów na każde 30 dni. Gdy Twoja podróż zaczyna się na Lotnisku Poznań-Ławica, dobrym rozwiązaniem okaże się wcześniejsza rezerwacja. Pozwoli to na gwarancję dostępności auta w wybranej klasie. Co więcej, nasz przedstawiciel będzie mógł przekazać Ci samochód do wypożyczenia pod terminal lotniska. Rezerwację najlepiej złożyć, wykorzystując w tym celu dostępny na naszej stronie formularz.

Średnioterminowy wynajem samochodów – Lotnisko Poznań-Ławica

Jeśli masz w planach dłuższy pobyt w Polsce albo zależy Ci na samochodzie, którym będziesz przez dłuższy czas poruszać się po Poznaniu i jego okolicach, dobrym pomysłem z pewnością okaże się wynajem średnioterminowy samochodu. Taka oferta bez wątpienia zainteresuje również te osoby, które kupiły już swój nowy samochód, nadal oczekują jednak, aż zostanie im on dostarczony. Okres wynajmu może wynosić w takim przypadku od 3 do nawet 12 miesięcy. Standardowy limit kilometrów wynosi przy tym aż 4000 na każde 30 dni. Osoby zainteresowane indywidualną ofertą powinny wypełnić dostępny na naszej stronie formularz. Zwykle propozycja pojawia się jeszcze tego samego dnia.

Długoterminowy wynajem samochodów – Lotnisko Poznań-Ławica

Wypożyczalnia TopCars przygotowała też ciekawą ofertę dla tych osób, które są zainteresowane wynajmem samochodu na rok lub dłużej. W takim wypadku najbardziej opłacalny wydaje się wynajem długoterminowy. Może on obejmować okres od 13 do nawet 36 miesięcy i pociąga za sobą szereg dodatkowych korzyści, w tym choćby możliwość skorzystania z bezpłatnego samochodu na wakacje przez jeden tydzień w roku. W ramach wynajmu długoterminowego można też liczyć na darmowy fotelik dla dziecka, możliwość zmiany modelu auta w tej samej klasie po 6 miesiącach, a nawet – na bezpłatne dostarczenie pojazdu w dowolne miejsce w kraju. Standardowy limit to 4000 kilometrów na każde 30 dni, można jednak zwiększyć go w dowolnym momencie, jeśli pojawi się taka potrzeba.

Bez względu na to, którą z ofert wybierzesz, możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie najbardziej atrakcyjne warunki. Zadbamy o kompleksowość proponowanych Ci usług. Nie musisz też posiadać karty kredytowej i nie ma tu znaczenia, czy jesteś zainteresowany wynajmem na krótszy, czy też na dłuższy czas.

FAQ - Częste pytania klientów

Na co zwrócić uwagę wypożyczając samochód na Lotnisku Ławica?
Wybierając auto z wypożyczalni warto zwrócić uwagę na warunki wynajmu: limit kilometrów, dodatkowe koszty i depozyt. W TopCars możesz liczyć na najkorzystniejsze warunki wykluczające te pozycje.

Czy na Lotnisku Ławica wypożyczę samochód bez kaucji?
TopCars zapewnia wynajem aut bez kaucji na Lotnisku w Poznaniu. Nie pobieramy depozytu i nie wymagamy karty kredytowej.

Czy mogę wypożyczyć samochód w nocy na Lotnisku w Poznaniu?
Obsługujemy odbiory i zwroty samochodów całodobowo 24/7. Nie ma więc problemu z wydaniem samochodu o 5:00 rano lub ze zwrotem wypożyczonego auta o 01:30 w nocy.

Wynajem samochodów Poznań Ławica

 • Przez formularz kontaktowy
 • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
 • Przez e-mail: biuro@topcars24.pl
 • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
TopCars24.pl jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce wg rankingu
użytkowników serwisu Opineo.pl


Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.