Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Poznań - Ławica

Zarezerwuj samochód w kilka chwil korzystając z naszego formularza.
To bardzo proste!
Wybierz miejsce, datę, godzinę odbioru i zwrotu
Wybierz dostępny samochód z naszej floty
Wybierz dostępne dodatki do Twojego zamówienia
Potwierdź swoje zamówienie i ruszaj
w DROGĘ!

Wynajmij auto w wypożyczalni TopCars przy Lotnisku w Poznaniu! 

Zapewniamy przejrzyste warunki najmu oraz atrakcyjną ofertę. Chcąc ułatwić naszym klientom wynajem samochodu, nie pobieramy kaucji. Dodatkowym naszym atutem jest brak limitu kilometrów. Dzięki temu, możesz swobodnie przemieszczać się po całej Polsce nie martwiąc się o nadprzebieg. Planujesz wyjazd poza granice Polski? Nie ma problemu, zgłoś nam chęć dalszej podróży, a my wydamy Ci zgodę na wyjazd do krajów Unii Europejskiej.

Nasze cechy:

 • Brak kaucji
 • Brak limitu kilometrów
 • Niskie ceny i rabaty
 • Uczciwe podejście do klienta
 • Różnorodna flota

GDZIE SPOTKASZ SIĘ Z NASZYM KIEROWCĄ

Spójrz na mapkę, w zaznaczonym miejscu będziemy na Ciebie czekać.

Przebieg wydania samochodu:

 • Oczekujący na Ciebie kierowca kontaktuje się z Tobą 15 minut przed planowaną godziną wydania samochodu. Chętnie wcześniej przyjmiemy od Ciebie numer lotu, który możesz podać podczas składania rezerwacji. Dzięki temu na tablicy przylotów odnotujemy ewentualne opóżnienia. Niezależnie od opóźnień lotu, nasz kierowca czeka na Ciebie przed terminalem.
 • Zaraz po przejściu z kierowcą do samochodu następuje jeo wydanie, które trwa maksymalnie 10 min. Na protokole wydania samochodu spisywany jest stan paliwa, czystość oraz ewentualne uszkodzenia. Po podpisaniu umowy przez obie strony nasz kierowca pobiera płatność za wynajem za pomocą terminala płatniczego. Pamiętaj by posiadać przy sobie własną imienną kartę płatniczą, którą zapłacisz za wynajem auta. Nie pobieramy gotówki.
 • Od tej chwili możesz cieszyć się swobodą podróżowania.
Szerokiej drogi i do zobaczenia!

Wypożyczalnia aut Lotnisko Poznań Ławica

Poznań – historycznie jedno z najważniejszych miast Polski, leżące w regionie, który jest kolebką naszej państwowości. Dziś stolica województwa Wielkopolskiego, miasto biznesu, nauki i kultury, turystyczny cel tysięcy gości z Polski i zagranicy. Z uwagi na duże zainteresowanie naszych klientów, podjęliśmy decyzję o otwarciu kolejnego oddziału naszej wypożyczalni samochodów - na lotnisku Poznań – Ławica.

Wybierasz się w podróż biznesową? Odwiedzasz rodzinę w Wielkopolsce? A może zawsze chciałeś odwiedzić Poznań w celach turystycznych? Od teraz to znacznie łatwiejsze. Dzięki wypożyczalnia aut TopCars wypożyczysz samochód bezpośrednio na lotnisku Poznań - Ławica. W naszej wypożyczalni aut nie musisz obawiać się o kaucję i limit kilometrów, a formalności ograniczone są do minimum.


 wypożyczalnia samochodów lotnisko poznań ławica

W wypożyczalnia samochodów TopCars obsługujemy lokalizacje Poznań/Lotnisko Ławica oraz Poznań/Dworzec Główny PKP. Oferujemy bezpłatne podstawienie/odbiór auta przed terminalem lotniska Poznań - Ławica. Przy rezerwacji wynajmu auta na okres 1-3 dni – podstawienie/odbiór samochodu pod Dworzec Główny wiąże się z opłatą w wysokości kilkudziesięciu złotych za każdą z czynności, od 4 dni podstawienie/obiór auta jest bezpłatne.

W Poznaniu, tak jak we wszystkich innych oddziałach oferujemy korzystne warunki wynajmu samochodu – brak kaucji i limitu kilometrów przy rezerwacji krótkoterminowej auta. Jedyny warunek to płatność kartą, gdyż nie pobieramy gotówki od Naszych Klientów. Zawsze wydajemy samochody czyste i zatankowane do min 1/4 baku paliwa i w takim samym stanie Klient musi je zwrócić. Istnieje możliwość zwrotu brudnego auta do wypożyczalni jednak wiąże się to z dodatkową opłatą wskazaną w cenniku.

W wypożyczalnia samochodów TopCars szanujemy Twój czas, dlatego wyznajemy politykę minimum formalności. Kierowca podstawiający samochód ma przy sobie przygotowaną umowę najmu samochodu oraz bezprzewodowy terminal płatniczy. Wydanie samochodu trwa około 10 minut, natomiast zwrot – jeśli wszystko jest w porządku – 5 minut. Oferowane przez nas auta są w pełni ubezpieczone (OC, AC, NNW, Assistance. Mimo to, odpowiedzialność Najemcy za samochód wynosi 2000 zł. Naszym klientom dajemy możliwość zniesienia udziału własnego w szkodzie w dwóch wariantach.

W naszej flocie znajdują się samochody od klasy A np. Skoda Citigo, przez klasę B np. Kia Rio, klasę C np. Fiat Tipo, klasę C+ np. Skoda Rapid, Ford Focus, Opel Astra, Kia Ceed, Renault Megane kombi, do klasy D np. Skoda Octavia, Hyundai i40, SUV np. Kia Sportage, Hyundai Tucson i VAN np. Kia Canres.

Wypożyczalnia samochodów port lotniczy Poznań Ławica


Wypożyczalnia aut lotnisko Poznań

Przy rezerwacji krótkoterminowej wynajem samochodu z klasy A z uwagi na najmniejszą wielkość jest najbardziej atrakcyjny cenowo. Rezerwacja średnioterminowa lub długotermonowa wynajmu dowolnego pojazdu jest jeszcze bardziej korzystna. Przy rezerwacji średnio/długoterminowej istnieje możliwość przygotowania indywidualnej oferty na wynajem auta.

Oferta wypożyczalni samochodów TopCars zawiera również bezpłatne dodatki do wynajmowanego auta w postaci nawigacji GPS, fotelików dziecięcych lub podkładek – już od 15 dni wynajmu pojazdu. W przypadku wynajmu samochodu na 1-14 dni koszt dodatków to 10 zł brutto/dobę. Zgoda na wyjazd poza granice RP do krajów Unii Europejskiej z wyłączeniem wschodniej granicy wydawana po uiszczeniu dodatkowej opłaty wskazanej w naszym cenniku. Nasze samochody podstawiamy całą dobę. Podstawienie/odbiór auta w godzinach nocnych (20:00-08:00) również jest możliwe.

Wynajem samochodów Poznań Ławica

 • Przez formularz kontaktowy
 • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
 • Przez e-mail: biuro@topcars24.pl
 • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce

Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.