Wypożyczalnia Samochodów Poznań

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

wypożyczalnia samochodów w poznaniu

Poznań jest piątym pod względem ilości mieszkańców miastem w Polsce. To stolica Wielkopolski i duży ośrodek akademicki, biznesowy i kulturalny. Miasto to jest atrakcyjne architektonicznie, dynamicznie się rozwija i jest chętnie odwiedzane przez turystów. Poznań jest również ważnym węzłem komunikacyjnym, który przecinają transportowe szlaki krajowe i międzynarodowe. W mieście znajduje się prężnie działające lotnisko Poznań-Ławica, na którym teraz możesz zrealizować wynajem auta w naszej wypożyczalni samochodów Poznań. Wynajmując samochód w wypożyczalni samochodów TopCars Poznań, możesz wraz z rodziną zwiedzić w wygodny sposób całe miasto. Nasza oferta skierowana jest również do osób podróżujących w celach biznesowych czy mieszkańców miasta, którzy nie mają do dyspozycji własnego samochodu.

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji - Poznań

TopCars to wypożyczalnia samochodów działającą na terenie całej Polski, swoją siedzibę posiada w Warszawie. Funkcjonujemy od 2013 r. Chcąc zaspokoić potrzebę klientów stworzyliśmy wypożyczalnię samochodów bez kaucji i limitu kilometrów. Następną ważną cechą jaką się charakteryzujemy to niskie ceny za wynajem samochodu i atrakcyjne ubezpieczenie znoszące udział własny w szkodzie. Odpowiadając na potrzeby klientów, wypożyczalnia samochodów TopCars otworzyła kolejny punkt obsługi – tym razem mowa o Poznaniu. Rosnąca liczba zainteresowanych wynajmem samochodów w Poznaniu nakłoniła nas do udostępnienia naszej floty w tym mieście.

Cena wynajmu aut w Poznaniu

Ceny samochodów klasy B (np. Renault Clio, Kia Rio, Skoda Fabia), zaczynają się już od 69 zł brutto za dobę przy najmie auta długoterminowym oraz od 89 zł brutto za dobę przy krótkoterminowym najmie samochodu. Każdemu powracającymi klientowi gwarantujemy korzystny system rabatowy, który zapewni jeszcze niższe ceny przy kolejnych najmach.

Chcąc ułatwić i umilić podróżowanie po naszym kraju, do każdej rezerwacji można dobrać dodatki w atrakcyjnych cenach. Podkładki dla dzieci czy też foteliki samochodowe bywają niezbędne, u nas przy rezerwacjach powyżej 15 dni wszystkie te dodatki są bezpłatne. Zarezerwowany samochód w wypożyczalni samochodów TopCars możesz odebrać bezpłatnie w punktach przez nas obsługiwanych, a przy najmie powyżej 4 dni, podstawimy Ci wybrany samochód pod wskazany adres za darmo.


Wynajem aut na lotniskach w Polsce

Wypożyczalnia aut TopCars prowadzi wynajem samochodów dla podróżujących samolotami. Lotniska, które obsługujemy to m.in. lotnisko Okęcie Warszawa, lotnisko Modlin w Warszawie, lotnisko Jasionka Rzeszów, lotnisko Balice Kraków, lotnisko Pyrzowice Katowice, lotnisko Gdańsk Rębiechowo czy lotnisko Poznań-Ławica. Wypożyczając samochód w TopCars możesz go zwrócić w innym miejscu w Polsce. Dzięki temu z łatwością dotrzesz na lotnisko przed wyjazdem wakacyjny, odbędziesz podróż służbową czy przeprowadzisz się do innego miasta.

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Wynajmując auto w wypożyczalni samochodów TopCars Poznań masz pewność, że zadbamy o Twoje bezpieczeństwo. Nasza flota systematycznie podlega serwisom, wymianie opon co sezon, wymianie oleju, wymianie wycieraczek i innych części ulegających eksploatacji. Wypożyczalnia samochodów Poznań posiada auta różnych klas i marek. Wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację, radio i inne dodatkowe wyposażenie.

Każdy klient znajdzie u nas samochód dostosowany do swoich potrzeb. Nasze auta są nowe, nie przekraczają 3 lat, wydawane są zawsze czyste z zewnątrz i wewnątrz. Chcemy zapewnić Ci jak największy komfort w podróżowaniu samochodami z wypożyczalni aut TopCars oddział Poznań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wynajem samochodów krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu oferuje korzystne warunki wynajmu aut, nową flotę pojazdów, brak kaucji i limitu kilometrów oraz minimum formalności.

Wynajem samochodu Poznań

Jeśli chcesz wynająć samochód, możesz to zrobić:
Zobacz również ofertę wypożyczalni w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy na lotnisku Poznań - Ławica

TopCars24.pl jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce wg rankingu
użytkowników serwisu Opineo.pl


Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.