Wypożyczalnia Samochodów Poznań

Wypożyczalnia samochodów Poznań

Odpowiadając na potrzeby klientów, wypożyczalnia samochodów TOPCARS otworzyła kolejny punkt obsługi – tym razem mowa o Poznaniu. Rosnąca liczba zainteresowanych wynajmem samochodów w Poznaniu nakłoniła nas do udostępnienia naszej floty w tym mieście.

TOPCARS jest wypożyczalnią samochodów działającą na terenie całej Polski, swoją siedzibę posiada w Warszawie. Funkcjonujemy od 2013r. Chcąc zaspokoić potrzebę klientów stworzyliśmy wypożyczalnię samochodów bez kaucji i limitu kilometrów. Nastepną ważną cechą jaką się charakteryzujemy to niskie ceny za wynajem samochodu i atrakcyjne ubezpieczenie znoszące udział własny w szkodzie.

Ceny samochodów klasy A (np. Skoda Citigo, Citroen C1, Chevrolet Spark), zaczynają się już od 49 zł brutto za dobę przy najmie długoterminowym oraz 79 zł brutto za dobę przy każdym krótkoterminowym najmie. Każdemu powracającymi klientowi gwarantujemy korzystny system rabatowy, który zapewni jeszcze niższe ceny przy kolejnych najmach.

Chcąc ułatwić i umilić podróżowanie po naszym kraju, do każdej rezerwacji można dobrać dodatki w atrakcyjnych cenach. Nawigacja GPS czy foteliki samochodowe dla dzieci bywają niezbędne, u nas przy rezerwacjach powyżej 6 dni wszystkie te dodatki są bezpłatne. Zarezerwowany samochód w wypożyczalni samochodów TOPCARS możesz odebrać bezpłatnie w punktach przez nas obsługiwanych, a przy najmie powyżej 4 dni, podstawimy Ci wybrany pojazd pod wskazany adres za darmo.

Wypożyczalnia TOPCARS prowadzi najem aut dla podróżujących samolotami. Lotniska, które obsługujemy to m.in. lotnisko Okęcie, lotnisko Modlin, lotnisko Jasionka, lotnisko Balice, lotnisko Pyrzowice, lotnisko Gdańsk.

Oferta wypożyczalni samochodów w Poznaniu

Wynajmując auto w wypożyczalni samochodów TOPCARS oddział Poznań masz pewność, że zadbamy o Twoje bezpieczeństwo. Nasza flota systematycznie podlega serwisom, wymianie opon co sezon, wymianie oleju, wymianie wycieraczek i innych części ulegających eksploatacji. Posiadamy w wypożyczalni samochodów Poznań auta różnych klas i marek. Wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację, radio i inne dodatkowe wyposażenie.

Każdy klient znajdzie u nas samochód dostosowany do swoich potrzeb. Nasze auta są nowe, nie przekraczają 3 lat, wydawane są zawsze czyste z zewnątrz i wewnątrz. Przy odbiorze samochodu, klient nie musi się stresować pustym bakiem i czy dojedzie do najbliższej stacji benzynowej, gdyż nasze auta wydawane są zawsze z pełnym bakiem paliwa. Chcemy zapewnić Ci jak największy komfort w podróżowaniu samochodami z wypożyczalni samochodów TOPCARS oddział Poznań.


Najtańszy wynajem aut w Poznaniu

Poznań jest piątym pod względem ilości mieszkańców miastem w Polsce, w mieście znajduje się prężnie działające lotnisko, na którym teraz możesz wynająć samochód w naszej wypożyczalni samochodów. Poznań znany jest w Europie z organizacji targów dotyczących różnych branży.

Ogromne przedsięwzięcie jakim są targi motoryzacyjne Motor show odbywają się właśnie w Poznaniu. Miasto to jest atrakcyjne architektonicznie, dynamicznie się rozwija i jest chętnie odwiedzane przez turystów. Wynajmując samochód w wypożyczalni samochodów TOPCARS oddział Poznań, możesz wraz z rodziną zwiedzić w wygodny sposób całe miasto.

Rezerwacji samochodu można dokonać w dogodny sposób:

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
  • Poprzez e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce

Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.