Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Pyrzowice

Zarezerwuj samochód w kilka chwil korzystając z naszego formularza.
To bardzo proste!
Wybierz miejsce, datę, godzinę odbioru i zwrotu.
Wskaż samochód, który Cię interesuje.
Dobierz dodatki do wynajmu.
Wyślij zamówienie i po zatwierdzeniu ruszaj
w DROGĘ!

Wynajem samochodu lotnisko Katowice Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów TopCars działa w Polsce od 2013 roku. Od samego początku prowadzenia firmy głównym założeniem jest brak kaucji oraz brak limitu kilometrów. Stawiamy na przejrzysty formularz rezerwacyjny i na uczciwe warunki najmu. Dbamy o to, aby każdy klient korzystający z naszych usług był z nich w pełni zadowolony.

Odznaczamy się następującymy cechami:

 • Brak kaucji
 • Brak limitu kilometrów
 • Niskie ceny, częste rabaty
 • Uczciwe podejście do klienta
 • Atrakcyjna oferta

Wynajem samochodów na lotnisku Pyrzowice

Gdzie odebrać zarezerwowany samochód?

Spójrz na mapkę, w zaznaczonym miejscu będziemy na Ciebie czekać.

Przebieg wydania samochodu na lotnisku Katowice-Pyrzowice:

 • Nasz kierowca chwilę przed planowaną godziną wydania samochodu, kontaktuje się z Tobą w celu odnalezienia się przy lotnisku. Prosimy, abyś zaraz po wylądowaniu na lotnisku w Pyrzowicach uruchomił telefon komórkowy. Nie martw się jednak, gdy ze względu na opóźniony lot nie zdołamy połączyć się z Tobą. Jeśli podasz nam przy składaniu rezerwacji numer lotu - będziemy mogli obserwować ewentualne opóźnienia na tablicy przylotów. Nasz kierowca będzie na Ciebie czekać.
 • Po odnalezieniu się z reprezentantem naszej wypożyczalni następuje przejście do samochodu i sprawne jego wydanie. Kierowca ma ze sobą częściowo już uzupełnioną umowę najmu auta w dwóch egzemplarzach, która zostaje uzupełniona o protokół wydania samochodu. Po jej podpisaniu pobierana jest opłata za wynajem. Prosimy o płatność imienną kartą płatniczą, gdyż nie przyjmujemy gotówki. Karta zagraniczna nie stanowi dla nas problemu. Nie wymagamy karty kredytowej.
 • Po maksymalnie 10 minutach możesz pożegnać się z naszym kierowcą i korzystać z wynajmu auta w TopCars Katowice-Pyrzowice. 
Udanej podróży! Do zobaczenia przy zwrocie auta! :)

Wypożyczalnia aut Lotnisko Katowice

Wypożyczalnię samochodów TopCars można znaleźć w wielu polskich miastach. Jednym z jej oddziałów jest ten, który znajduje się na lotnisku Katowice-Pyrzowice. Mieści się on przy ul. Wolności 90, kod pocztowy 42-625 Ożarowice.

Tani wynajem aut lotnisko Katowice


wypożyczalnia samochodów lotnisko katowice pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów TopCars – oddział Lotnisko Katowice Pyrzowice

Osoby chcące wynająć samochód przy Lotnisku Katowice mogą liczyć na to, że nie tylko nie zapłacą kaucji, ale również nie będą musiały przejmować się ograniczeniem w postaci limitu kilometrów. Bazując na zdobywanym przez lata doświadczeniu, możemy zagwarantować wysoki standard usług oferowanych przez nas w Katowicach. Jesteśmy też przekonani, że klienci docenią prostotę wynajmu aut na Lotnisku Pyrzowice. Dzięki przygotowanym przez nas propozycjom sprawne i wygodne przemieszczanie się po kraju i poza jego granicami nie będzie problemem.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów na Lotnisku w Katowicach – sprawdź opinie

Wynajęcie auta w TopCars jest możliwe już od roku 2013. Od tego też czasu staramy się być obecni nie tylko w największych polskich miastach, ale i przy najbardziej rozpoznawalnych portach lotniczych. Jednym z nich jest Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach. Nasz oddział, odpowiedzialny za jego obsługę, to jeden z wielu na mapie Polski, w którym możemy zaproponować usługi związane z dostarczaniem samochodów na wynajem.

Główna siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Poza oddziałem w Katowicach możemy pochwalić się również obecnością w wielu innych miastach na czele z Krakowem, Bydgoszczą, Gdańskiem i Rzeszowem. W każdym jesteśmy w stanie zaproponować klientom dostęp do najwyższej jakości usług. Nie tylko łatwa dostępność oferty TopCars jest jednak tym, co z dumą proponujemy klientom. Niezmiennie staramy się też, aby były to usługi kompleksowe. Staramy się zadowolić każdego, kto zdecyduje się na skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni. Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia, a każdy oddział jest traktowany tak samo.

Nasi klienci doceniają to, co dla nich przygotowujemy. Chętnie dzielą się też doświadczeniami związanymi z wynajmem samochodów. Można przekonać się o tym, odwiedzając portal Opineo.pl. Pojawiające się tam opinie podkreślają zadowolenie z usług. Wszystkie te, które dotyczą wypożyczalni samochodów Lotnisko Pyrzowice, pochodzą od osób rzeczywiście wynajmujących auto w TopCars. To, że są tak dobre, nie powinno być zresztą zaskoczeniem. Dążymy do tego, aby zawsze dbać o wysoką jakość usług, a to przekłada się na ofertę na wynajem samochodu, która nie ma sobie równych.

Wynajem samochodu bez kaucji – Lotnisko Pyrzowice

W wypożyczalniach samochodów rzadko można liczyć na brak wymogu wpłacenia kaucji. Nasza oferta jest więc szczególnie atrakcyjna dla tych osób, które szukają samochodu na wynajem bez kaucji przy Porcie Lotniczym Katowice-Pyrzowice. Co więcej, jeśli osoba zainteresowana wynajmem samochodu ma polskie obywatelstwo, może zdecydować się na skorzystanie z naszych usług nawet wtedy, gdy nie posiada karty kredytowej. Lotnisko Katowice to jeden z tych portów lotniczych, z których korzystają przede wszystkim Polacy, a posiadanie karty kredytowej nie jest jeszcze w Polsce tak popularne, jak w innych częściach świata. Wychodzimy więc naprzeciw osobom, które uważają czasową blokadę środków na koncie za stresującą i niepewną i nie narażamy ich na tego rodzaju niedogodności podczas usługi wynajmu samochodu. Wiele osób podkreśla, że wypożyczalnia samochodu bez kaucji i karty kredytowej jest tym podmiotem, któremu są skłonne zaufać w pierwszej kolejności. Mamy tego świadomość i cieszymy się, że oferowane przez nas uproszczenie jest tak wysoko oceniane. Potwierdzamy w ten sposób, że wynajem auta na Lotnisku Katowice-Pyrzowice może być przyjemny i wolny od stresu.

Wypożyczenie samochodu bez limitu kilometrów na lotnisku Katowice

Jeśli wydaje Ci się, że nie ma takiej wypożyczalni samochodów, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, zweryfikuj te przekonanie właśnie u nas. TopCars to nie tylko brak kaucji. Nasza oferta obejmuje także wynajem samochodu bez limitu kilometrów. Klienci odwiedzający Lotnisko Katowice i decydujący się na wynajem krótkoterminowy nie muszą obawiać się, że zostaną im naliczone koszty za kolejne kilometry. Jest to szczególnie ważny element naszej oferty wyróżniający ją na tle tego, co oferuje konkurencja w Pyrzowicach. W przeciwieństwie do wielu naszych kolegów po fachu uważamy, że osoba wynajmująca samochód nie powinna nakładać na siebie niepotrzebnych ograniczeń. Bez względu na to, czy planuje urlop, czy też podróż służbową, z TopCars nie musi obawiać się, że każda dodatkowa trasa zaciąży na jej budżecie. Jeśli więc po drodze kierowca zobaczy coś, czemu warto przyjrzeć się bliżej, nic nie ogranicza go przed zjazdem z głównej trasy.

Oferta przygotowana przez naszą wypożyczalnię samochodów, dotycząca wynajmu aut bez limitu kilometrów, ma jeszcze jeden plus. Osoby wynajmujące auto na Lotnisku Pyrzowice mogą planować nie tylko podróże po Polsce, ale i te, które wykraczają poza granice kraju. Nic nie stoi więc na przeszkodzie temu, aby wynajętym na Lotnisku Pyrzowice samochodem zawitać do jednego z krajów Unii Europejskiej. Nasza oferta nie ogranicza się zresztą do państw członkowskich UE. Klient korzystający z wypożyczalni aut TopCars może odwiedzić także Szwajcarię, Norwegię, a nawet – Wielką Brytanię. Wynajem samochodu ze zgodą na wyjazd poza granicę bez naliczania limitu kilometrów wymaga jedynie zgłoszenia nam takiego zamiaru i wskazania kierunku jazdy.

Jeśli masz w planie dłuższy pobyt w Polsce, rozważ wynajem samochodu na miesiąc z Lotniska Katowice-Pyrzowice. Trudno o ciekawsze rozwiązanie choćby dlatego, że zwalnia ono z konieczności polegania na życzliwości znajomych lub członków rodziny. Wynajmując auto z TopCars na dowolny okres, można cieszyć się niezależnością. Jeśli będzie to miesiąc, można w czasie jego trwania przejechać nawet 4000 kilometrów w standardowej ofercie.

Wynajem auta dla rodzin z dziećmi

O rodzinnych podróżach mówi się często, że ich organizacja nie jest prosta. Trudno jednak nie zgodzić się z tym, że są one jednocześnie jednymi z najbardziej wartościowych i najprzyjemniejszych wypraw. Oczywiście, ich powodzenie zależy przede wszystkim od tego, czy będzie się zwracać uwagę na kwestie związane z planowaniem. Tak jest zarówno w przypadku noclegu, jak i wynajmu samochodu. Jeszcze przed przylotem na Lotnisko Katowice im. Wojciecha Korfantego warto zastanowić się nad rezerwacją samochodu w wypożyczalni aut TopCars. Zyska się w ten sposób pewność, że dostępny będzie samochód w klasie preferowanej przez zamawiającego. Nasza wypożyczalnia aut przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach oferuje samochody m.in. z segmentu C+. Ich znakiem rozpoznawczym niezmiennie pozostaje duży bagażnik, idealny do przewożenia walizek i wózków dziecięcych. W naszej wypożyczalni samochodów można zdecydować się też na wynajem auta z fotelikiem. Problemem nie jest też konieczność zamontowania w samochodach wypożyczanych na Lotnisku Pyrzowice fotelika dla niemowlaka z systemem mocowania ISOFIX.

Wypożyczenie samochodu na terenie Portu Lotniczego w Katowicach to gwarancja udanego urlopu. Nasz kierowca oczekuje na Ciebie i Twoich bliskich o ustalonej wcześniej godzinie. Czeka przy tym zaraz przed terminalem Lotniska Katowice-Pyrzowice, nie trzeba więc tracić cennych minut na poszukiwania. Wydanie samochodu – właśnie dzięki naszemu doświadczeniu i sprawnej komunikacji – przeważnie nie zajmuje więcej niż dziesięć minut. Co ważne, nasz pracownik z oddziału Pyrzowice wesprze Cię podczas pakowania się do samochodu. Objaśni też te funkcje danego modelu, które mogą być tajemnicze dla osoby, która nie jeździ konkretnym autem na co dzień. Z pewnością zminimalizuje to stres, z jakim wiąże się zwykle podróż z najmłodszymi.

Nie musisz też obawiać się, że dotarcie do celu będzie dla Ciebie wyzwaniem. Z pewnością pomoże Ci w tym mapa. Zwykła nawigacja telefoniczna szybko doprowadzi Cię do punktu docelowego. Ta sama aplikacja podpowie Ci też w trasie, które drogi najczęściej się korkują, gdzie są umieszczone fotoradary i gdzie może być szczególnie niebezpiecznie. Warto pomyśleć zresztą o pobraniu map jeszcze przed wylotem do Polski. Z pewnością pozwoli to na zaoszczędzenie pakietu internetu w telefonie i zminimalizuje ryzyko tego, że zużyje się on w trakcie jazdy. Nasza wypożyczalnia samochodów bez kaucji Katowice Airport zapewnia możliwość dodania do samochodu uniwersalnego uchwytu pozwalającego na zamocowanie telefonu. To proste rozwiązanie gwarantuje, że nawigacja nieustannie będzie znajdować się przed oczami kierowcy.

Drugi kierowca za darmo – Lotnisko Katowice

Bez względu na to, czy ma się w planie krótszą, czy też dłuższą trasę, zawsze przyjemnie jest podróżować w towarzystwie jeszcze jednej osoby. Drugi kierowca nie tylko umili czas, ale i okaże cenne wsparcie, gdy na drodze zrobi się niebezpiecznie. Wynajmując samochód w TopCars, można zdecydować, czy będzie się jedynym kierowcą, czy też upoważni się do kierowania autem jeszcze jedną osobę. Druga z wymienionych opcji sprawia wrażenie szczególnie interesującej.

Wynajem samochodu z dodatkowym kierowcą to gwarancja spokoju ducha. Dopisanie go do umowy pozwala na zmienianie się za kierownicą, to zaś sprawia, że można pokonywać kolejne kilometry, nawet gdy dotychczasowego kierowcę dopada zmęczenie. W wypożyczalni aut TopCars z oddziałem przy Porcie Lotniczym Katowice-Pyrzowice taka opcja nic nie kosztuje. Drugi kierowca za 0 złotych to zresztą kolejny z argumentów potwierdzających, że wynajem samochodu na Lotnisku Katowice-Pyrzowice w naszej wypożyczalni jest atrakcyjniejszy niż to, co można znaleźć u konkurencji.

Atuty naszej oferty – wybierz okres najmu

Przygotowując ofertę z myślą o kierowcach, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kilku opcji, wśród których każdy może znaleźć najlepszą dla siebie.

a) Krótkoterminowy wynajem samochodów na Lotnisku Katowice-Pyrzowice

Krótkoterminowy wynajem samochodu wynoszący od 1 do 29 dni to najpopularniejsza opcja, z której korzystają klienci wypożyczający auta na Lotnisku w Katowicach. Znakiem rozpoznawczym tej opcji jest brak limitu kilometrów.

Z krótkoterminowego wypożyczania aut mogą korzystać również te osoby, które interesuje okres od miesiąca do 89 dni. W takim przypadku klienci wypożyczalni samochodów TopCars mają zapewnione niższe stawki dobowe, a także atrakcyjny limit 4000 kilometrów na 30 dni. Planując przylot na Lotnisko Pyrzowice, warto rozważyć rezerwację samochodu z wyprzedzeniem. Da to pewność dostępności aut na wynajem nawet w okresach tak ruchliwych, jak choćby miesiące wakacyjne.

b) Średnioterminowy wynajem aut – Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Osoby mieszkające w okolicach Katowic oraz te, które planują dłuższy pobyt w Polsce, powinny rozważyć ofertę na średnioterminowy wynajem samochodu. Takie rozwiązanie może okazać się też doskonałą opcją dla tych osób, które czekają na swój nowy samochód, wiedzą jednak, że nie zjechał on jeszcze z taśmy produkcyjnej. Oferta średnioterminowa dotyczy wynajmu na okres wynoszący od 3 do 12 miesięcy. Zwraca na siebie uwagę ze względu na stałość raty i atrakcyjność cenową. Limit kilometrów w standardzie wynosi w tym przypadku 4000 kilometrów na każde 30 dni.

c) Długoterminowy wynajem aut – Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Osoby zainteresowane wynajmem samochodu na rok lub dłużej powinny zainteresować się ofertą długoterminową. Ta dotyczy okresu wynoszącego od 13 do nawet 36 miesięcy. Zwraca na siebie uwagę ze względu na obecność szczególnie wielu udogodnień. Tu warto wspomnieć choćby o możliwości skorzystania z samochodu wakacyjnego na 7 dni w roku bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat oraz o foteliku dla dziecka wynajmowanym za 0 złotych. Klienci wypożyczalni samochodów TopCars doceniają także możliwość zamiany samochodu (w obrębie wybranego segmentu) już po upływie sześciu miesięcy. Wynajem długoterminowy na Lotnisku Katowice to również darmowe podstawienie wybranego auta pod adres wskazany przez klienta oraz wiele innych korzyści, z którymi można zapoznać się jeszcze przed finalizacją transakcji. Podobnie, jak ma to miejsce w odniesieniu do innych ofert dotyczących wypożyczenia samochodu na więcej niż 30 dni, limit kilometrów w standardzie to 4000. Co warte podkreślenia, w każdym momencie trwania umowy najmu limit ten może zostać zwiększony, co czyni omawiane rozwiązanie jednym z najbardziej elastycznych, z jakimi mamy do czynienia na rynku.

Wynajem samochodów osobowych w Pyrzowicach

Przygotowana przez nas oferta na wynajem samochodów nie jest skierowana jedynie do klientów indywidualnych. Powstała również z myślą o klientach biznesowych. Port lotniczy Katowice-Pyrzowice obsługuje przecież zarówno osoby w podróży prywatnej, jak i te, które przemieszczają się w celach służbowych. Każda grupa klientów może zresztą liczyć na ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Nie ma przy tym znaczenia, czy będzie to wynajem krótkoterminowy, średnio-, czy też długoterminowy.

Także samochody na wynajem znajdujące się w naszej ofercie zwracają na siebie uwagę właśnie dlatego, że są dostosowane do potrzeb różnych typów klientów. Na Lotnisku Katowice coś dla siebie znajdą więc zarówno rodziny z dzieckiem, jak i osoby podróżujące samotnie. Nie boimy się wyzwań, warto więc skontaktować się z nami nawet wtedy, gdy ma się specyficzne potrzeby. Każdy może liczyć na dopasowaną do siebie ofertę z wyjątkowo korzystnym stosunkiem jej jakości do ceny.

Wypożyczalnia aut dla firm

Z naszej oferty korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale również przedstawiciele firm o zróżnicowanym profilu. Ich pracownicy bardzo często lądują w Pyrzowicach, potem zaś kontynuują podróż za kierownicą wynajętego auta. Jesteśmy jednak otwarci również na te podmioty, które mają swoją siedzibę tak w Katowicach, jak i w okolicach stolicy województwa śląskiego i potrzebują samochodu dla swojego pracownika.

Dłuższa forma wynajmu auta przygotowana przez naszą wypożyczalnię samochodów z myślą o firmach z okolic Katowic to szereg korzyści. Podmioty nią zainteresowane mogą więc liczyć nie tylko na stały miesięczny koszt i na fakturę VAT 23%, ale również na zawarte w cenie ubezpieczenie samochodu, serwisy i wymianę opon. Współpraca z TopCars i wynajem aut o wysokim standardzie wpływa też korzystanie na wizerunek firmy. Dostępność aut „od ręki” sprawia przy tym, że można je wynająć dokładnie wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Nasi pracownicy dbają o wynajmowane samochody w sposób kompleksowy, uwalniając współpracujące z nimi firmy od szeregu obowiązków.

Dostępne samochody do wynajęcia w Katowicach przy lotnisku

Wypożyczalnia aut Lotnisko Katowice-Pyrzowice oferuje szeroką gamę samochodów nowych i doskonale wyposażonych. Naszym klientom polecamy nie tylko niewielkie auta miejskie, ale również samochody wyższych klas. Samochody z klasy B to doskonała propozycja dla osób wybierających samotne podróże. Są zwrotne i można je zaparkować na niemalże każdym wolnym miejscu. Jeśli jednak nasi klienci przybywają na Lotnisko im. Wojciecha Korfantego w Katowicach w większym gronie, również nie powinni mieć problemu ze znalezieniem idealnego dla siebie rozwiązania. Na takie miano zasługuje segment samochodów C+ idealny także dla rodzin z małymi dziećmi i dużymi bagażami. Także osoby, które preferują wyższe nadwozie, będą zadowolone z oferowanych przez nas rozwiązań. Propozycje wypożyczalni samochodów TopCars to także auta z segmentu C+CROSS oraz samochody z segmentu SUV.

Oddział Lotnisko Katowice-Pyrzowice jest w stanie zaproponować klientom samochody na wynajem z manualną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Wszystkie auta są przy tym wynajmowane w stanie umożliwiającym natychmiastowe ruszenie w drogę. Flota TopCars to auta regularnie serwisowane. Chcemy, aby każda osoba wypożyczająca od nas samochód na Lotnisku Katowice, czuła się komfortowo – tak za kierownicą, jak i na miejscu pasażera.

Wypożyczalnia aut w Pyrzowicach – wyposażenie samochodów

Wszystkie auta, które udostępniamy na wynajem w Pyrzowicach, są wyposażone w udogodnienia atrakcyjne nie tylko dla kierowcy, ale i dla pasażerów. Stawiając na wyższy segment, można liczyć na bogatsze wyposażenie. Nie oznacza to jednak, że samochody miejskie nie pozwalają na komfortową jazdę. W wypożyczalni samochodów TopCars normą jest choćby komputer pokładowy, system ISOFIX, klimatyzacja, ASR i ABS. W oferowanych przez nas autach nie brakuje także innych, nie mniej ciekawych funkcji. Tu warto wspomnieć choćby o Bluetooth, dzięki któremu można bezprzewodowo połączyć system samochodu i telefon jego użytkownika na przykład po to, aby jadąc z lotniska w Katowicach, bezpiecznie wykonywać połączenia telefoniczne. Nasze samochody są często wyposażone także w czujniki parkowania, kamery cofania oraz w kolorowe ekrany LCD. Stawiamy też na systemy takie jak Android Auto oraz Apple Car Play. Wynajmując auto, można więc mieć pewność, że podróż będzie bezpieczna i komfortowa. W zakładce „samochody” można zresztą – jeszcze przed wypożyczeniem – zapoznać się ze specyfikacją każdego auta.

Jak dbamy o oferowane samochody na wynajem?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najemcy wysoko cenią sobie samochody czyste, wolne od uszkodzeń blacharskich i innych śladów niewłaściwego użytkowania. Nasza troska nie ogranicza się jednak do wizualnej dbałości o auta. Zależy nam także na tym, aby wszystkie były sprawne techniczne. Stosowany przez nas harmonogram przeglądów technicznych ma większą częstotliwość, niż przewiduje producent. To właśnie dlatego osoby wynajmujące samochody w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach mogą mieć pewność, że zawsze trafi do nich niezawodne, solidne auto. Nie pozwalamy sobie na to, aby osoby przylatujące na Lotnisko Katowice-Pyrzowice były narażone na jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Nasze samochody mają od roku do czterech lat, komfort jazdy jest jednak porównywany do tego, jaki odczuwa się podróżując najnowszymi modelami.

Przez cały czas naszej obecności na rynku stawiamy na bezpieczeństwo. Nasze samochody są więc zawsze przygotowane do specyficznych warunków atmosferycznych, charakterystycznych dla konkretnej pory roku. Zależy nam nie tylko na wysokiej jakości ogumienia, ale i na homologacji. Daje nam to pewność, że klienci decydujący się na wynajem auta na Lotnisku Katowice jesienią i zimą otrzymają samochód tak samo bezpieczny, jak ten, który będzie czekać na nich latem. Wybierane przez nas opony wielosezonowe są promowane jako te, które sprawdzają się tak samo dobrze w każdych warunkach klimatycznych. Nie zapominamy przy tym o ich regularnym sprawdzaniu. Nie ma więc ryzyka, że osoba korzystająca z usług wypożyczalni samochodów na lotnisku w Pyrzowicach natrafi na opony uszkodzone, wymagające szybkiej wymiany. Wszystkie samochody czekające na klientów na lotnisku Katowice Airport są dzięki temu gotowe do pokonania nawet najdłuższej trasy.

Samochody na wynajem na lotnisku Katowice-Pyrzowice – przegląd ubezpieczeń

Bez względu na to, jaki samochód interesuje osobę zaciekawioną wynajmem przy Lotnisku Katowice-Pyrzowice, jest on objęty pełnym pakietem ubezpieczeń. Nie ograniczamy się do wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. Stawiamy również na dobrowolne ubezpieczenie AC oraz na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, tak aby możliwie jak najlepiej chronić zdrowie kierowców oraz ich pasażerów. Dążymy również do tego, aby każdy samochód w naszej wypożyczalni aut posiadał ubezpieczenie Assistance. Zapewnia ono pomoc, z której można skorzystać, gdy dojdzie do kolizji, wypadku albo awarii auta. Kierowca poruszający się wynajętym samochodem jedynie po Polsce nie musi mieć zresztą przy sobie ani ubezpieczenia OC i prawa jazdy, ani dowodu rejestracyjnego. Policja może sprawdzić w bazie niezbędne informacje. Dokumenty warto jednak zabrać ze sobą, wyjeżdżając poza granice kraju. Wypożyczalnia aut TopCars z odziałem w Katowicach przekazuje ich komplet przypięty do kluczy, nie ma więc problemu z ich znalezieniem.

Wynajem samochodu wraz z ubezpieczeniem – najlepsza ochrona dla najemcy

Osoby zastanawiające się nad wynajmem samochodu często obawiają się, że w trakcie najmu może dojść do uszkodzenia auta. Wypożyczalnia samochodów TopCars rozumie tego rodzaju obawy i proponuje swoim klientom dodatkowe ubezpieczenie. Taka ochrona jest dostępna nie w jednym, ale w aż dwóch wariantach. Wariant podstawowy zmniejsza odpowiedzialność w szkodzie o połowę. Wariant pełny pozwala na zniesienie odpowiedzialności w szkodzie do 0 złotych. W pakiecie podstawowym uwzględnia się uszkodzenia karoserii, a więc wszelkie rysy i wgniecenia. Pakiet pełny to dodatkowo ubezpieczenie od uszkodzenia opon, szyb, felg, kradzieży oraz szkody całkowitej.

Oczywiście, potencjalny wynajmujący może zdecydować się również na wypożyczenie auta bez dodatkowej ochrony. Zalecamy jednak skorzystanie z wynajmu samochodu z ubezpieczeniem. Najczęstszymi szkodami nie są wcale te, które powstają na skutek nieuwagi kierowców. Statystyki mówią o tym, że dochodzi do nich na parkingach, a ich sprawcy, nawet w dobie wszechobecnych kamer i monitoringu, zazwyczaj pozostają anonimowi. W takim przypadku dobrym pomysłem może okazać się posiadanie choćby podstawowej wersji ubezpieczenia. Pozwoli to na zmniejszenie odpowiedzialności za szkodę.

Dodatkowe ubezpieczenie jest też nieocenionym wsparciem, gdy to właśnie osoba wypożyczająca samochód w TopCars na lotnisku w Katowicach jest sprawcą zdarzenia. Oczywiście, jeśli ma ono działać, nie wolno zapomnieć o wezwaniu policji na miejsce zdarzenia oraz o dopełnieniu wszelkich formalności.

Lotnisko Katowice Pyrzowice – warunki wypożyczania samochodu

Jednym z tych pytań, które jest szczególnie często stawiane przez naszych klientów, pozostaje pytanie o to, jakie warunki powinny zostać spełnione, jeśli chcą oni wynająć samochód w Pyrzowicach. Okazuje się, że nie jest ich wcale wiele.

Od przynajmniej roku należy posiadać uprawnienia do prowadzenia samochodu.

Konieczne jest ukończenie 21. roku życia.

Należy zapłacić za wynajem samochodu własną imienną kartą płatniczą.

Wynajem samochodu na lotnisku Katowice-Pyrzowice bez kaucji i karty kredytowej nie jest objęty żadnymi innymi warunkami.

Opłata za wynajem samochodu – szczegóły

W przeciwieństwie do wielu innych firm, nie wymagamy od swoich klientów uregulowania zapłaty już podczas składania rezerwacji. Nasz przedstawiciel pobiera opłatę w chwili wydania auta przy terminalu Lotniska Katowice-Pyrzowice. Przed wydaniem samochodu konieczne jest więc jedynie przekazanie zaliczki w wysokości 150 złotych. Kwota ta nie stanowi dodatkowego kosztu. Odejmuje się ją od całkowitego kosztu wynajmu.

Nasz klient musi jednak pamiętać o wymogu dokonania zapłaty z wykorzystaniem fizycznej karty płatniczej. Przedstawiciel naszej firmy na lotnisku w Pyrzowicach jest wyposażony w bezprzewodowy terminal płatniczy. Problemu nigdy nie stanowi więc dokonanie bezpiecznej transakcji. Honorujemy wyłącznie płatności bezgotówkowe z góry, a karta platnicza lub kredytowa, którą posługuje się klient, musi być wystawiona na jego imię i nazwisko. Klienci mogą wykorzystywać podczas płatności karty Visa, Maestro i MasterCard. Warto o tym pamiętać, bo terminale, które posiadamy, nie obsługują kart American Express. Co warte podkreślenia, jesteśmy w stanie przyjąć płatność w dowolnej walucie, przeliczając wartość należności automatycznie, z uwzględnieniem aktualnego kursu.

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Pyrzowice – dokumenty, które należy mieć ze sobą

Choć nie wymagamy od naszych klientów wpłacania kaucji, nie oznacza to wcale, że będziemy stawiali przed nimi szereg innych wymogów mających nam to zrekompensować. Lista dokumentów, które wymagamy od nich na lotnisku w Katowicach, nie jest więc długa. Należy mieć przy sobie:

Dowód osobisty lub paszport.

Prawo jazdy, które jest honorowane w Polsce.

Dokumenty powinny być aktualne, muszą też należeć do najemcy. Warto również pamiętać, że osoba przedstawiająca je będzie się nimi posługiwać dwukrotnie.

Podanie kilku danych z dokumentów jest konieczne do zatwierdzenia rezerwacji. PESEL oraz numer prawa jazdy pozwalają na przygotowanie umowy najmu.

Prawo jazdy i dowód osobisty (paszport) pokazane już na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach potwierdzają tożsamość najemcy samochodu.

Wynajem aut na Lotnisku Katowice koszt

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu bez kaucji i bez limitu kilometrów na Lotnisku Katowice-Pyrzowice? Możesz się o tym przekonać wyjątkowo szybko już po uzupełnieniu trzech pierwszych punktów formularza rezerwacyjnego znajdującego się na stronie internetowej wypożyczalni samochodów TopCars. Cena za wynajem auta w Pyrzowicach zależy przede wszystkim od tego, jak długo ma trwać najem. Nie bez znaczenia jest jednak i to, na jaki samochód zdecyduje się klient. Co warte podkreślenia, kalkulacja rezerwacji do niczego nie zobowiązuje. Pozwala jednak na zorientowanie się, ile rzeczywiście będzie kosztować wynajem auta na lotnisku Katowice-Pyrzowice. Osoby przebywające za granicą już na tym etapie mogą sprawdzić, jaki będzie koszt wynajmu w walucie, którą posługują się na co dzień. Formularz jest dostępny nie tylko w języku polskim, co okazuje się sporym ułatwieniem dla zagranicznych klientów wypożyczalni samochodów.

Tanie wypożyczenie samochodu - Lotnisko Pyrzowice

Lotnisko Pyrzowice jest znane z przystępnych cen biletów lotniczych. Stanowią one idealne połączenie z tanim wynajmem samochodów w wypożyczalni aut TopCars. Atrakcyjność naszej oferty sprawia, że realna staje się organizacja naprawdę niedrogiej podroży. Ceny wynajmu samochodów na Lotnisku Katowice-Pyrzowice są jednymi z najtańszych w kraju, co musi imponować, zwłaszcza że idą one w parze z jakością, która stoi na najwyższym poziomie. Nie mamy ani kruczków prawnych, ani ukrytych kosztów, których tak bardzo obawiają się klienci. Obiecujemy tani wynajem i wiemy, jak dotrzymać słowa.

Kod rabatowy w wypożyczalni samochodów Katowice - Pyrzowice

Kod rabatowy na wypożyczenie samochodu w Pyrzowicach: KTTOPROMO12

Skorzystaj z rabatu, wypożyczając samochód na Lotnisku Katowice-Pyrzowice. Pytanie o powyższy kupon pojawi się w czwartym kroku formularza, który będziesz wypełniać, decydując się na rezerwację samochodu. Po jego wpisaniu sam przekonasz się, jak wiele możesz zaoszczędzić. Pamiętaj też, że nie jest to wcale jedyna oferta promocyjna, jaką wypożyczalnia aut TopCars przygotowała z myślą o swoich klientach.

Nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki, które obowiązują przez cały rok i znajdują zastosowanie podczas każdego wynajmu auta. Co więcej, można z nich korzystać nie tylko na Lotnisku Katowice. Lubimy promocje, nie stronimy więc od ciekawych propozycji, skierowanych do osób szukających samochodów do wypożyczenia. Warto korzystać z newslettera wypożyczalni aut TopCars i być na bieżąco z najciekawszymi ofertami.

Szybka rezerwacja i wynajem aut w Pyrzowicach

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak wynająć samochód na Lotnisku w Pyrzowicach, nie musisz obawiać się, że czekające na Ciebie zadanie będzie skomplikowane. Pierwszy krok to wypełnienie formularza rezerwacyjnego, który znajduje się na naszej stronie. Warto przy tym podkreślić, że jest on nieskomplikowany, a samo jego uzupełnienie odbywa się intuicyjnie. Potencjalny najemca wprowadza najważniejsze informacje dotyczące:

- daty, godziny i miejsca wydania samochodu;

- daty, godziny i miejsca zwrotu auta;

- segmentu samochodu, który ma być wypożyczony;

- dodatków do samochodu.

Po uzupełnieniu formularza można zapoznać się z informacjami dotyczącymi kosztów związanych z wynajmem auta. Potwierdzenie zamówienia jest zgodą na kontakt z pracownikiem wypożyczalni aut. Nie trzeba na niego czekać zbyt długo. Zwykle dochodzi do niego po około 30 minutach. Pracownik TopCars potwierdza dostępność samochodu wybranego przez klienta w konkretnym terminie wskazanym w formularzu. Prosi też o podanie danych niezbędnych do przygotowania umowy najmu. Na tym etapie należy też dokonać wpłaty zaliczki. Po dopełnieniu formalności klientowi nie pozostaje nic innego, jak tylko oczekiwać na wydanie mu samochodu. Gdy pojawia się informacja, że rezerwacja została zatwierdzona, można mieć pewność, że auto zostanie podstawione na czas na lotnisku w Pyrzowicach.

Najlepszy czas na rezerwację samochodu na wynajem

Osoby zainteresowane rezerwacją auta na wynajem często zastanawiają się nad tym, kiedy zdecydować się na dopełnienie formalności. Wychodzimy z założenia, że im szybciej to zrobią, tym lepiej. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy klienci wypożyczalni TopCars mają w planie przylot do kraju na święta albo na wakacje, a więc w czasie, gdy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice przeżywa szczególnie duże oblężenie. A co z osobami, które podjęły decyzję o przylocie spontanicznie, a tym samym nie mogły wcześniej dopełnić formalności? I w takim przypadku serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Zawsze dążymy do tego, aby znaleźć takie rozwiązanie, które będzie w stanie usatysfakcjonować każdą ze stron.

Wydanie samochodu po wylądowaniu – Lotnisku Katowice-Pyrzowice

Gdy pojawisz się już na lotnisku Katowice-Pyrzowice, mieszczącym się pod adresem ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice, przedstawiciel firmy TopCars będzie na Ciebie czekać w ustalonym wcześniej miejscu. Osoba ta podejmie też pierwszą próbę kontaktu z Tobą piętnaście minut przed godziną, w której masz odebrać samochód. Pozwoli to na ustalenie najbardziej atrakcyjnego dla każdej ze stron miejsca spotkania na Lotnisku Katowice-Pyrzowice. Rozpoznanie naszego pracownika nie powinno być przy tym trudne. Będzie mieć on przy sobie teczkę, a na niej – logo wypożyczalni samochodów TopCars i żółtą plakietkę na szyi. Już po spotkaniu pracownik wypożyczalni aut podejdzie z Tobą do samochodu zaparkowanego przed terminalem lotniska Pyrzowice. Tam, z wykorzystaniem bezprzewodowego terminala płatniczego, będziesz mógł zapłacić za wynajem auta. Podpiszesz też umowę najmu uzupełnioną wcześniej o podane przez Ciebie dane. Wszystkie wymienione powyżej rozwiązania znacząco przyspieszają proces wydania samochodu.

Samochód, który otrzymasz z wypożyczalni TopCars – lotnisko Pyrzowice, będzie czysty tak wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zostanie też wyposażony w konkretny poziom paliwa w zbiorniku, tak abyś nie musiał martwić się, że nie dojedziesz nawet do stacji benzynowej. Pamiętaj, że auto zwracane przez Ciebie powinno znajdować się w takim samym stanie, jak samochód odbierany od pracownika naszej firmy. Jeśli nie masz czasu albo ochoty na to, aby posprzątać samochód – nie musisz tego robić. Wystarczy, że wykupisz u nas konkretną usługę, a my zwolnimy Cię z tego obowiązku. Proces wydania samochodu na Lotnisku Katowice-Pyrzowice przebiega sprawnie i zazwyczaj nie zajmuje więcej niż dziesięć minut. Już po dokonaniu płatności oraz podpisaniu umowy możesz ruszyć w dalszą trasę.

Opóźnienie samolotu a odbiór samochodu

Bez względu na to, czy samolot dotrze na czas, czy też przyleci z opóźnieniem, nas kierowca będzie na Ciebie czekać przy terminalu portu lotniczego w Pyrzowicach. Już na etapie składania rezerwacji możesz poinformować nas o tym, jaki jest numer Twojego lotu. Dzięki temu będziemy w stanie na bieżąco monitorować go, dowiadując się o ewentualnych utrudnieniach z nim związanych. Nawet jeśli kontakt z Tobą będzie utrudniony, pracownik wypożyczalni samochodów TopCars poczeka cierpliwie na przylot. Nie musisz obawiać się, że z przyczyn, które nie są zależne od Ciebie, rezerwacja zostanie anulowana. Co więcej, nie nałożymy też na Ciebie dodatkowych kosztów tylko dlatego, że opóźniony lot przyczynił się do późniejszego wydania samochodu.

Jeśli jeszcze przed wylotem uzyskasz informację na temat ewentualnych problemów z dotarciem samolotu na czas, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozwoli nam to na reorganizację grafiku kierowców, a samochód będzie na czas podstawiony pod terminal lotniska imienia Wojciecha Korfantego.

Obsługa wydań i zwrotów samochodów przy Lotnisku Pyrzowice przez całą dobę

Nasza wypożyczalnia samochodów jest znana z tego, że obsługuje najmy bez względu na aktualną porę. Mamy świadomość, że samoloty przylatują nie tylko za dnia, ale również w nocy. Możesz więc liczyć na to, że umożliwimy Ci zarówno wydanie, jak i zwrot samochodu przez całą dobę przy lotnisku Katowice-Pyrzowice. Przez całą dobę możliwy jest też kontakt z prowadzoną przez nas infolinią. Pod numerem +48 731 739 351 można w godzinach nocnych liczyć na przekierowanie, dzięki któremu nawiąże się bezpośredni kontakt z naszym pracownikiem, który obsługuje najem przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach.

Infolinia 24 h dla klientów TopCars

Osoby, które wynajmują auto w naszej wypożyczalni, zawsze znajdują się pod najlepszą opieką. Oferujemy im całodobowy kontakt z infolinią awaryjną, a tym samym także wsparcie, które jest dostępne dokładnie wtedy, gdy okazuje się najbardziej potrzebne. W ciągu dnia kontakt z infolinią pozwala też na złożenie rezerwacji na samochód. Jest też najlepszym sposobem na rozwianie wszelkich wątpliwości i uzyskanie odpowiedzi na pytania, jakie mogą nurtować potencjalnych wynajmujących samochody. Nocą infolinia przełącza się w tryb awaryjny. Jest czynna dla wszystkich osób, którym przydarzy się kolizja lub wypadek. Osoba pracująca na niej pomoże wezwać pomoc, podejmie też wszystkie aktywności umożliwiające szybką organizację auta zastępczego, jeśli pojawi się taka konieczność.

Wydanie i zwrot auta w innych miejscach

Już na etapie rezerwacji nasi klienci mogą dokonać wyboru tej lokalizacji, która będzie nie tylko miejscem wydania, ale i zwrotu samochodu. Do dyspozycji mają przy tym kilkadziesiąt punktów zlokalizowanych w całej Polsce. Wypożyczalnia samochodów TopCars może pochwalić się aż dziewięcioma oddziałami, a co a tym idzie – jesteśmy w stanie zapewnić obsługę niemal wszystkich lotnisk i miast. Co warte podkreślenia, wynajem samochodów z założeniem, że ich zwrot będzie miał miejsce na innym lotnisku niż Pyrzowice, nie jest wcale zarezerwowany dla podmiotów decydujących się na dłuższy wynajem. Także klienci wybierający wynajem krótkoterminowy mają możliwość skorzystania z tej atrakcyjnej opcji.

Możliwość przedłużenia wynajmu auta

Bez względu na to, czy to przewoźnik zmienił termin wylotu z Lotniska Pyrzowice, czy też sam postanowiłeś przedłużyć urlop w kraju, nie musisz obawiać się, że będziesz musiał oddać auto w ustalonym wcześniej terminie. W takiej sytuacji zgłoś nam, że chciałbyś korzystać z samochodu dłużej. Postaramy się, abyś nadal mógł to robić. Już po zatwierdzeniu takiej możliwości poinformujemy Cię o tym, jak masz uregulować płatność za kolejny okres najmu. W takim przypadku nie będziesz już musiał spotykać się z naszym pracownikiem. Wystarczy nam szybki przelew internetowy.

Zmiany wprowadzone w rezerwacji auta

Jedną z częściej mających miejsce sytuacji jest ta, w której lot na Lotnisko Katowice-Pyrzowice został przeniesiony na inny dzień. Co ma zrobić osoba, która dokonała już rezerwacji na samochód? Najlepszym rozwiązaniem będzie szybkie poinformowanie nas o zaistniałej sytuacji. Dokonamy wtedy zmian w rezerwacji bezpłatnie. Nie ma przy tym znaczenia, czy w grę wchodzi przedłużenie rezerwacji, przełożenie jej na inny termin, czy też jej skrócenie. Naszym nadrzędnym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom osób, które zdecydowały się na wypożyczenie samochodu z TopCars. Wynajem samochodów bez kaucji na Lotnisku Pyrzowice to wyjątkowo elastyczna propozycja.

Czy można zrezygnować z wynajmu auta?

Jeśli już zdecydowałeś się na wynajem samochodu w Pyrzowicach, pamiętaj o tym, że w każdym momencie masz możliwość zrezygnowania z rezerwacji. Tu dobrze jest mieć na uwadze to, że pewne znaczenie ma termin anulacji. Jeśli czynność ta będzie dokonana do pięciu dni przed rozpoczęciem wynajmu, nie musisz obawiać się o zwrot zaliczki, którą wcześniej wpłaciłeś. Co więcej, tylko Ty decydujesz, w jakiej formie będzie ona zwrócona. Może być to zwrot na rachunek bankowy, z którego została ona pobrana. Masz jednak możliwość zdecydowania się na zamianę zaliczki na kod rabatowy uprawniający do skorzystania z naszych usług w innym terminie. W takim wypadku kod ma 110 procent wartości zaliczki! Nawet jeśli zgłosisz rezygnację z wynajmu później, nadal masz możliwość zachowania zaliczki po przeniesieniu rezerwacji na inny termin.

Stłuczka z udziałem wynajętego samochodu – co robić?

Bez względu na to, jaki charakter ma zdarzenie drogowe, w którym uczestniczysz, w pierwszej kolejności skontaktuj się z naszą całodobową infolinią działającą pod numerem +48 731 739 351. Pracownicy infolinii zdają sobie doskonale sprawę z tego, że każde takie zdarzenie jest inne. Nie musisz więc obawiać się, że będą postępować w sposób schematyczny. Pracownicy wypożyczalni aut TopCars poinformują Cię, jakie kroki należy podjąć w danym momencie. Przypomną zarówno o konieczności wezwania policji, jak i o tym, jak ważne jest wskazanie sprawcy. Gdy dojdzie do awarii samochodu, wezwą dla Ciebie pomoc Assistance i zorganizują Ci auto zastępcze.

Pomoc Biura Obsługi Klienta wypożyczalni samochodów

Zastanawiasz się nad samochodem do wypożyczenia na lotnisku w Katowicach, ale nie wiesz, jakie auto wybrać? Niektóre punkty naszego regulaminu ciągle wydają Ci się niejasne? Najlepszym rozwiązaniem będzie w takiej sytuacji dopytanie o szczegóły naszych pracowników. Staramy się, aby w Biurze Obsługi Klienta zawsze dyżurowali fachowcy znani z wiedzy i życzliwości. Zadzwoń do nich i przekonaj się, że będą w stanie Ci pomóc.

Jesteś zwolennikiem komunikacji drogą elektroniczną? W wypożyczalni samochodów TopCars znajdziesz coś dla siebie. Na naszej stronie www czeka na Ciebie chat, możesz też napisać klasyczną wiadomość mailową. Forma kontaktu z naszym oddziałem Katowice Airport zależy tylko od Ciebie.

Lotnisko Katowice-Pyrzowice – informacje

Katowice Airport to lotnisko zlokalizowane w środkowej części województwa śląskiego. Znajduje się około 30 kilometrów na północ od jego stolicy – Katowic i jest położone na obszarze dwóch gmin – Mierzęcic i Ożarowic. Na terenie około 100 kilometrów od Lotniska Katowice-Pyrzowice mieszka aż 11 milionów osób, a sam Śląsk jest uznawany za najbardziej uprzemysłowiony region w kraju. Lotnisko KTW jest znane z jednej z najdłuższych dróg startowych w Polsce. Posiada też aż trzy terminale pasażerskie, co znacząco ułatwia korzystanie z niego nawet wtedy, gdy mamy do czynienia ze szczególnie dużym natężeniem ruchu. Rocznie korzysta z niego około 8 milionów pasażerów. Z lotniska Katowice można dolecieć między innymi, do Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, a liczba dostępnych połączeń systematycznie się powiększa.

Lokalizacja Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice

Dojazd na lotnisko w Katowicach samochodem jest możliwy przede wszystkim drogą wojewódzką 913. Atutem skorzystania z takiego rozwiązania pozostaje to, że droga ta prowadzi bezpośrednio do portu lotniczego KTW. Osoby planujące podróż samochodem mogą też skorzystać z węzłów Pyrzowice-Lotnisko (tu droga wojewódzka 913 łączy się z drogą ekspresową S1) oraz z węzła, który łączy drogę ekspresową S1 z autostradą A1.

Wynajem samochodu kontra inne opcje dostępne po przylocie na Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Osoby, które przyleciały na lotnisko w Katowicach, mogą udać się w dalszą podróż, korzystając z co najmniej kilku rozwiązań. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby postawić na dobrze rozwinięty transport zbiorowy. Warto jednak pamiętać o tym, że nie jest to rozwiązanie wolne od wad. Najpoważniejszym problemem wydaje się to, że podróżny musi dostosować się do narzuconego odgórnie rozkładu jazdy. Nie zawsze okazuje się to proste. Jeśli przylot na lotnisko w Pyrzowicach jest opóźniony choćby o kilkanaście minut, sytuacja zaczyna się komplikować. Nie można przy tym zapominać, że sam czas, w jakim odbiera się bagaże, nie zawsze pozostaje taki sam i może zepsuć plany zakładające zdążenie na najbliższy autobus. Niestety, oczekiwanie na kolejny kurs może okazać się nie tylko długie, ale i męczące, zwłaszcza jeśli pasażerowie nie zdążyli na ostatnie nocne połączenie. Natomiast osoby, które podróżują służbowo, muszą liczyć się z tym, że komunikacja publiczna, z uwagi na intensywność zaplanowanych spotkań, często może być dla nich całkowicie niedostępna. Nic więc dziwnego, że wielu nie myśli o niej jako o autentycznej alternatywie.

Oczywiście przed terminalami lotniska w Katowicach nie brakuje również taksówek. Choć można na nie liczyć, rodzi się pytanie, czy korzystanie z nich jest rzeczywiście opłacalne. Budzi to wątpliwości, szczególnie że podróż taksówką do centrum Katowic będzie się wiązać ze sporym kosztem. Co gorsza, nigdy nie można mieć stuprocentowej pewności co do tego, z jak dużym wydatkiem należy się liczyć. Trudno nie zgodzić się więc z osobami przekonanymi, że nie tylko najbardziej komfortowym, ale i najłatwiejszym sposobem na komunikację już po wylądowaniu w Katowicach jest skorzystanie z auta wynajętego na lotnisku Pyrzowice. Takie właśnie rozwiązanie czeka na osoby będące klientami wypożyczalni samochodów TopCars. Wynajem auta w naszej wypożyczalni to gwarancja spokojnej jazdy i jej niskich kosztów, bez kaucji i bez limitu kilometrów.

Zamek w Siewierzu – to warto zobaczyć

Okolice lotniska w Pyrzowicach to obszar, w którym nie brakuje atrakcji dla turystów. Miejsc, które warto zobaczyć, jest co najmniej kilka, a jednym z najbardziej interesujących wydaje się być zamek w Siewierzu. Początkowo stanowił on własność książąt cieszyńskich, burzliwa historia tych ziem sprawiła jednak, że często przechodził z rąk do rąk. Był, między innymi, własnością biskupów krakowskich oraz najeźdźców szwedzkich, choć akurat ci właściciele zamku nie zapisali się najlepiej w jego historii, plądrując to, co znajdowało się wewnątrz budowli.

Dziś z zamku zachowało się niewiele, jego poszczególne elementy są jednak systematycznie odnawiane. W okresie letnim zwiedzanie jest bezpłatne, zimą – z uwagi na bezpieczeństwo turystów – należy ograniczyć się do podchodzenia pod mury budowli. Most zwodzony, który uruchamia się dla zorganizowanych grup wycieczkowych, zachwyca zarówno młodszych, jak i starszych gości tej intrygującej budowli. Decydując się na wynajęcie samochodu w naszej wypożyczalni aut, warto rozważyć bliższe jej poznanie.

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA NASZYCH KLIENTÓW

Czy do wynajęcia samochodu na lotnisku w Pyrzowicach wymagana jest kaucja?
W naszej wypożyczalni na lotnisku w Pyrzowicach klienci mogą wynająć samochód bez konieczności wpłacania kaucji.

Czy istnieje limit kilometrów przy wynajmie samochodu na lotnisku w Pyrzowicach?
Oferujemy wynajem samochodów bez limitu kilometrów na lotnisku w Pyrzowicach. Nasi klienci mogą cieszyć się pełną swobodą podróżowania bez dodatkowych opłat za przejechane kilometry.

Czy do wynajęcia samochodu na lotnisku w Pyrzowicach potrzebuję karty kredytowej?
Nie wymagamy od naszych klientów posiadania karty kredytowej do wynajmu samochodu na lotnisku w Pyrzowicach. Chcemy, aby nasze usługi były dostępne dla jak najszerszego grona klientów.

Gdzie dokładnie wydawane są samochody wynajmowane na lotnisku w Pyrzowicach?
Wszystkie samochody wynajmowane przez naszą firmę na lotnisku w Pyrzowicach są wydawane bezpośrednio na terenie lotniska. Nasz przedstawiciel spotka się z klientem w umówionym miejscu, najczęściej przed terminalem, aby przekazać kluczyki i wszystkie niezbędne dokumenty.
Wynajem aut Lotnisko Katowice Pyrzowice

 • Przez formularz kontaktowy
 • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
 • Przez e-mail: biuro@topcars24.pl
 • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
TopCars24.pl jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce wg rankingu
użytkowników serwisu Opineo.pl


Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.