Infolinia +48 731 739 351 biuro@topcars24.pl

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Już teraz znajdujemy się również w Rzeszowie!

Wypożyczalnia samochodów TOPCARS jest już na rynku od 2013 roku. Pierwszy oddział został otwarty w Warszawie i obsługiwał dwa lotniska oraz teren całego miasta i okolic.

Kolejne kroki zostały postawione na południu Polski i były to Katowice – a dokładniej lotnisko w Pyrzowicach.

Kolejnym kamieniem milowym w stronę rozwoju jest otworzenie oddziału wypożyczalni pojazdów na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowopowstała wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie daje możliwości dla mieszkańców miasta oraz jego okolic.

Rzeszów to prężnie rozwijające się miasto. Jak każde duże miasto boryka się z problemami transportowymi. W celu zapewnienia dogodnych warunków podróżowania wypożyczalnia samochodów TOPCARS świadczy usługi wynajmu samochodów w Rzeszowie, co pomoże mieszkańcom w przemieszczaniu się po terenach całego miasta, a nawet Polski.

Nasza oferta skierowana jest do osób i firm w Rzeszowie, jak również do turystów i klientów biznesowych przybywających do miasta oraz na lotnisko w Jasionce, które oddalone jest o 15 km od centrum Rzeszowa. Nasza wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie jest jedną z nielicznych firm w okolicy, która świadczy wynajem samochodów bez kaucji oraz bez limitu kilometrów.


girlkeys

Pojazdy jakie mamy w swojej flocie w oddziale wypożyczalni samochodów w Rzeszowie to przede wszystkim sprawdzone modele, które dzięki zastosowanym technologiom rzadko zawodzą i zawsze komfortowo dowiozą do celu. W główniej mierze skupiamy się na markach takich jak: Skoda, Nissan, Citroen, Ford, czy też Opel.

Przemyślany dobór silników do samochodów sprawia, że samochody są ekonomiczne, a zarazem dynamiczne co sprawia, że podróż z pełnym załadunkiem nie sprawia większych problemów.

Do każdego z naszych pojazdów mają Państwo możliwość wynajmu dodatków takich jak: podkładka, fotelik czy też nawigacja GPS dla podwyższenia komfortu podróżowania. Koszt wynajęcia dodatku to tylko 10 zł za jedną dobę, a powyżej 6 dni są one zupełnie bezpłatne.

Zaoszczędź już dziś i wypożycz samochód z naszej oferty. Ceny wynajmu samochodów są najniższe na rynku. Możecie Państwo wypożyczyć samochód już od 79 zł za dobę. Opłaty za podstawienie samochodu zredukowaliśmy do najniższych.

W porównaniu do konkurencji nie mamy żadnych ukrytych opłat takich jak np. opłata przygotowawcza samochodu. I tak jak wcześniej wspominaliśmy jako jedyni nie pobieramy kaucji i nie ograniczamy Państwa limitem kilometrów. Wynajmij samochód i ciesz się swobodą podróżowania.Rezerwacji samochodu można dokonać w dogodny sposób:

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
  • Poprzez e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce

Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 100 opinii.
  • Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
  • Infolinia: +48 731 739 351