Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Wrocław

Wynajem samochodów Lotnisko Wrocław

Przylatujesz do Wrocławia i chcesz wypożyczyć samochód na atrakcyjnych warunkach? Dobrze trafiłeś bo nasza wypożyczalnia samochodów to najtańsza wypożyczalnia aut w Polsce. Ceny wynajmu samochodów rozpoczynają się od 59 zł/dobę w przypadku najmu krótkoterminowego, w przypadku najmu długoterminowego możesz cieszyć się pojazdem już od 49 zł/dobę.

Jeżeli lądujesz we Wrocławiu i chcesz się przesiąść z samolotu, bezpośrednio do komfortowego, nowego, czystego pojazdu to zarezerwuj samochód już dziś. Wynajem samochodów w wypożyczalnia aut TopCars oddział lotnisko Wrocław podstawi Ci samochód pod same drzwi lotniska. Nie będziemy blokowali twoich środków na koncie.

Dbamy o Twoje finanse i wygodę dlatego nie pobieramy kaucji i nie ograniczamy Twojej swobody podróżowania zbędnymi limitami kilometrów. Swoboda i niezależność podróżowania to bardzo istotny element dla większości z nas. Po wylądowaniu nie musisz szukać dalszego środka komunikacji, ani prosić znajomych aby odebrali Cię z lotniska.

Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Wrocław Strachowice zapewni Ci auto w naprawdę niskiej cenie. Wynajem samochodów w wypożyczalni aut TopCars na lotnisku we Wrocławiu to gwarancja komfortu, niezawodności i najlepszej możliwej stawki dobowej.

Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Wrocław Strachowice

Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu to szósty pod względem liczby odprawianych pasażerów port lotniczy w Polsce. Rocznie obsługuje ok. 2,4 mln podróżnych. Położone jest w pobliżu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą można się dostać na lotnisko szybko i komfortowo m.in. od strony Warszawy z drogi S8, od Poznania z drogi krajowej nr 5, od południa z drogi krajowej nr 8 oraz z autostrady A4.

Dzięki świetnej lokalizacji w południowo-zachodniej Polsce jest to świetna baza to wyjazdów zagranicznych, do Niemiec bądź Czech, dlatego jeśli planujesz odwiedzić te kraje, zadzwoń na infolinię wypożyczalni samochodów TopCars lotnisko Wrocław Strachowice tel. 731-739-351 i dowiedz się więcej na temat możliwości wyjazdu poza granicę Polski.

Lotnisko we Wrocławiu jest oddalone o kilkanaście kilometrów od centrum miasta, tak więc nie zastanawiaj się i zarezerwuj samochód w naszej wypożyczalni samochodów oddział lotnisko Wrocław, zamiast prosić znajomych bądź czekać na autobus. Do wynajęcia samochodu w wypożyczalni aut TopCars wystarczą jedynie dowód osobisty lub paszport, prawo jazdy oraz imienna karta płatnicza.

Nie pobieramy kaucji, dzięki czemu nie blokujemy niepotrzebnie środków na koncie. Nie wymagamy karty kredytowej, wystarczy zwykła karta używana na co dzień. Nie nakładamy na klientów limitu kilometrów w przypadku najmów krótkoterminowych auta, co pozwala na swobodę podróżowania. Dlatego już dziś zarezerwuj samochód, a pracownik wypożyczalni samochodów TopCars lotnisko Wrocław podstawi Ci zadbane, czyste auto.

W przypadku opóźnionego lotu kierowca będzie oczekiwał do czasu wylądowania. Podróżujesz z dziećmi, bądź nie znasz dobrze trasy? Zapewnimy Ci fotelik dziecięcy oraz nawigację GPS. Jeżeli wynajmujesz auto na okres powyżej 6 dni nie poniesiesz żadnych kosztów. Jeśli obawiasz się odpowiedzialności za nieprzewidywalne uszkodzenia samochodu możesz skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia, które oferujemy w dwóch pakietach – podstawowym w cenie 20 zł za dobę – pełnym w cenie 40 zł za dobę.

Wykupione ubezpieczenie znosi odpowiedzialność za wyrządzone uszkodzenia na aucie w zakresie:
a) Podstawowym (20 zł/doba) – obejmuje: OC, uszkodzenia zewnętrzne karoserii (nie obejmuje: uszkodzeń opon i felg, uszkodzeń szyb, szkody całkowitej, kradzieży);
b) Pełnym (40 zł/doba) – obejmuje: OC, uszkodzenia zewnętrzne karoserii, uszkodzenia opon i felg, uszkodzenia szyb, szkodę całkowitą, kradzież.


Tani Wynajem Aut Wrocław


wroclaw

Wypożyczalnia samochodów TopCars lotnisko Wrocław Strachowice cechuje atrakcyjna oferta, a przede wszystkim nowe samochody. Na bieżąco nasza flota jest powiększana oraz wymieniana. Mamy szeroki wybór aut z różnych klas, dlatego każdy znajdzie optymalny samochód dla siebie, zarówno ci którzy potrzebują małego, zwinnego auta do poruszania się w zatłoczonych centrach miast, a także rodziny z dziećmi z dużymi bagażami. Wszystkie nasze samochody posiadają komfortowe wyposażenie, co na pewno wpłynie na Twoje zadowolenie.

Ceny wynajmu samochodów w wypożyczalnia aut TopCars są naprawdę niskie. Możesz wynająć samochód już za 79 zł/dobę. Im dłuższy najem auta, tym stawka dobowa maleje. Jeżeli potrzebujesz auta na dłużej niż miesiąc, możesz negocjować stawki dobowe, ponieważ naszą ofertę staramy dopasować do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Dla stałych klientów mamy przygotowany system rabatowy, który nagrodzi Cię już podczas kolejnego najmu. W momencie gdy będziesz już opuszczał lotnisko we Wrocławiu, nie musisz się obawiać, że zwrot pojazdu jest skomplikowany. Wynajem samochodów na lotnisku Wrocław gwarantuje minimum formalności oraz szybką i fachową obsługę klientów. Nasz pracownik będzie już na Ciebie czekał na lotnisku i odbierze od Ciebie samochód, a Ty dalej możesz kontynuować swoją podróż.

Port lotniczy we Wrocławiu posiada duży parking na 2000 miejsc, a strefa Kiss & Fly gwarantuje bezpłatny przejazd i krótki postój samochodem do 10 minut, dzięki czemu nie będziesz musiał ponosić dodatkowych opłat za parking.


Wypożyczalnia aut Lotnisko Wrocław

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
  • Poprzez e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce

Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.