Peugeot 301

PODZIEL SIĘ

Peugeot 301

06/12/2019
peugeot 301 wypożyczalnia samochodów

Marka Peugeot to jedna z 3 pierwszych marek samochodowych na świecie. Pierwszy seryjny pojazd światło dzienne ujrzał w 1891 roku. Od tamtego czasu marka rozwinęła swoje „skrzydła” na tyle, że przejęła większość motoryzacyjnego rynku francuskiego. W latach 60 marka uchodziła za luksusową. Mówiono, że jest to francuski Mercedes. Obecnie firma posiada 24 zakłady produkcyjne na całym świecie. Marka Peugeot w Polsce jest bardzo ceniona ze względu na stosunkowo niewielką cenę zakupu w porównaniu do konkurencji, jak również ze względu na komfortowe zawieszenie, które sprawia, że każda podróż jest przyjemniejsza.

Peugeot 301


Jest to auto osobowe znajdujące się w klasie kompaktowej. Auto jest produkowane przez Francuskiego giganta od 2012 roku. Pojazdy te w założeniu były docelowo kierowane na rynek środkowo oraz wschodnioeuropejski, lecz również na część rynku azjatyckiego.

W naszej wypożyczalni auto to zostało najchętniej wybieranym pojazdem z klasy C. Model ten wyróżnia się bardzo klasyczną aczkolwiek elegancką linią w nadwoziu Sedan. Nasi klienci cenią ten pojazd przede wszystkim za jego zwinność oraz elastyczność. 301 mimo gabarytów jest bardzo zwinnym autem co jest ogromny atutem w zatłoczonym mieście, natomiast dzięki komfortowemu wnętrzu dalekie trasy są czystą przyjemnością. Niewątpliwym atutem jest bagażnik, który może pomieścić aż 506 litrów, dzięki temu z pewnością sprawdzi się jako wierny przyjaciel rodzinnych wycieczek.

Specyfikacja pojazdu


W naszej ofercie Peugeot 301 jest dostępny w dwóch wersjach silnikowych: diesela oraz benzynowym. Auto z silnikiem diesla dzięki odpowiedniemu stosunkowi mocy do masy stanowiło idealny wybór na dłuższe trasy. Pojazd jest zasilany silnikiem o pojemności 1.6 litra, który generuje 95 koni mechanicznych oraz dosyć wysoki moment obrotowy wynoszący 230Nm. Nasi klienci pokochali 301 z silnikiem diesla głównie dzięki niewielkiemu spalaniu, które wynosi w cyklu mieszanym około 4l/100km! Silnik benzynowy, podobnie jak ten zasilany olejem napędowym, cechuje się ekonomią. Jest to ekonomiczna jednostka o pojemości 1.2 litra oraz 92 KM mocy.

Ile kosztuje wynajem

Peugeot 301 znajduje się w klasie cenowej „C” – w tej samej klasie znajdują się takie pojazdy jak Fiat Tipo, Opel Astra Sedan, czy Citroen C-elysee, który jest swego rodzaju bratem bliźniakiem opisywanego modelu. Obecnie wszystkie te auta można wynająć w zaskakująco niskich cenach. Obecnie cena za wynajem aut z tej klasy to tylko 99 zł brutto/doba! Cena jest zdecydowanie niższa przy wynajmie na dłuższy okres. Jeśli zdecydujemy się na wynajem pojazdu ze znajomymi na tzw. „spółę” cena za dzień użytkowania auta może wynieść mniej niż 30 zł za osobę.

peugeot 301 wypożyczalnia samochodów

Jak zarezerwować auto?

Najłatwiejszym sposobem na wynajęcie auta w naszej wypożyczalni jest skorzystanie z formularza na naszej stronie internetowej. Wystarczy podać termin wynajmu oraz miejsce gdzie odbierzemy i zostawimy auto, następnie wybrać grupę cenową auta oraz preferowany model z tej grupy. Kolejnym krokiem jest dobór dodatków do auta takich jak Zniesienie udziału własnego w szkodzie, foteliki czy nawigacja i już! Nie pozostaje nic innego jak odebrać pojazd i cieszyć się każdym pokonanym kilometrem.

Peugeot 301 w TOPCARS

Obecnie Peugeot 301, jak również Citroen C-elysee są wycofywane z floty TOPCARS - jest to spowodowane dużym przebiegiem tych aut oraz ich wiekiem. Staramy się sukcesywnie wymieniać auta na najnowsze modele oferowane przez najlepszych producentów. Stale pracujemy nad unowocześnieniem naszej floty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.