Rezerwacja samochodu

Tani wynajem samochodów

Wynajmowanie samochodów jeszcze do niedawna należało do dość ekstrawaganckich poczynań osób zamożnych, dzisiaj to już zupełnie powszechna sprawa. Z wynajmu samochodów korzysta coraz więcej osób. Z jednej strony wiąże się to z upowszechnieniem podróżowania samolotami, a za drugiej strony koniecznością posiadania samochodu w momencie, kiedy prywatny pojazd uległ wypadkowi lub awarii. Tania wypożyczalnia samochodów TOPCARS jest ratunkiem dla wszystkich, którzy potrzebują samochodu do realizowania swoich podstawowych funkcji zawodowych, rodzinnych czy społecznych.


carrent

Rezerwacja – Tani wynajem samochodów

Bardzo konkurencyjny i tani wynajem samochodów oferuje wypożyczalnia samochodów TOPCARS. Gwarantujemy doskonale przygotowaną flotę oraz duży zakres niedrogich usług. U nas można tanio wynająć samochód osobowy dostosowany do swoich potrzeb.

TOPCARS, oprócz bardzo konkurencyjnych cen, cechuje także niezwykle korzystne dodatkowe warunki wynajmu. Po pierwsze – nasza firma doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów – wychodząc im naprzeciw, na przykład zrezygnowaliśmy z pobierania kaucji za wynajem auta. Co więcej, TopCars24.pl wyrzucił także z umów na tani wynajem samochodów zapis dotyczący limitu kilometrów wpisanego w 1 dzień wynajęcia samochodu, który stanowił, że po jego przekroczeniu Klient zobowiązany był do uiszczenia dodatkowych opłat – w taki sposób tani wynajem aut realizowany przez firmę nabrał zdecydowanie nowego znaczenia.


TOPCARS - wypożyczalnia samochodów proponuje jednak wszystkim klientom dalsze bonusy – można bezpłatnie odebrać samochód w okolicach Dworca Centralnego - przy stacji warszawskiego metra o nazwie Pole Mokotowskie, na lotnisku im. Chopina, czy w biurze firmy.

Osoby, które zdecydują się na wynajem samochodu na okres dłuższy niż 14 dni otrzymują dodatkowy rabat i bezpłatnie mogą korzystać z nawigacji GPS oraz dziecięcego fotelika. W dodatku, w takim przypadku można skorzystać z bezpłatnego podstawienia lub odbioru samochodu na prawie wszystkich lotniskach w kraju.

Rezerwacji samochodu można dokonać w dogodny sposób:

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
  • Poprzez e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce

Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.