Infolinia +48 731 739 351 biuro@topcars24.pl

Aktualności

Start Aktualności
PODZIEL SIĘ

Rok nowości w TOPCARS!

26/09/2018

Nowy system rezerwacji!

Rok 2018 w TOPCARS jest rokiem ogromnych zmian. Tuż po Sylwestrze otrzymaliśmy nowy system rezerwacji i od tej pory praktycznie co miesiąc wprowadzane są nowe aktualizacje. System rezerwacji znacznie ułatwił prowadzenie firmy od strony Biura Obsługi Klienta. Operator rezerwacji praktycznie nie ma pola do popełnienia błędu w terminach wynajmu pojazdów. Dostępność pojazdów jest teraz zdecydowanie łatwiejsza do sprawdzenia a to znacznie usprawniło proces obsługi zamówień na wynajem samochodów. Bardzo dużym krokiem jest również przypisanie indywidualnej grupy rabatowej dla każdego z Naszych stałych Klientów. Podczas wypełniania formularza rezerwacji pojazdu widzą Państwo koszt wynajmu pojazdu już z uwzględnieniem rabatu.

Nowa witryna internetowa!

nowości w wypożyczalni samochodów topcars
W marcu tego roku, o czym również była odpowiednia aktualność, została uruchomiona kompletnie nowa witryna internetowa Naszej wypożyczalni samochodów. Kolorystyka strony pozostała w podobnym tonie jednak powstała ona z myślą o nowych trendach panujących w Internecie. Cały czas pracujemy nad jej przejrzystością i staramy się ją dostosować do wymagań naszych Klientów tak, aby korzystanie z usług naszej wypożyczalni było jak najprostsze. Co ważne, strona www została dostosowana do wszelkich urządzeń mobilnych by umożliwić rezerwację pojazdów w dowolnym momencie.

PODZIEL SIĘ

5 lat wypożyczalni samochodów TOPCARS!

18/09/2018
Minęło pięć lat działalności firmy TopCars na polskim rynku. Był to bardzo trudny okres, okres rozpoczęcia działalności firmy, a potem prężnego rozwoju. Dla nas to okres wielu wyrzeczeń, okres zdobywania doświadczenia w branży oraz nabierania odporności na wiele sytuacji stresowych związanych z prowadzeniem firmy. Na szczęście wszystko się udało i idzie w dobrym kierunku.
kia sportage do wynajęciaOczywiście, nie spoczniemy na laurach i dalej będziemy się rozwijać. Przez pięć lat zdobyliśmy zaufanie wielu osób – stałych Klientów, którzy pamiętają jeszcze czasy wynajmowania przez Nas rocznych, używanych samochodów. Takich Klientów szczerze doceniamy i oferujemy dla Nich naprawdę atrakcyjne systemy rabatowe. W tym roku, zostaliśmy również docenieni w rankingu „najlepszych wypożyczalni samochodów” utworzonym przez jeden z wiodących, polskich portali internetowych. Nawiązując jeszcze do wątku pojazdów używanych chcielibyśmy zaznaczyć, że od ponad 2 lat samochody włączane do floty TopCars pochodzą prosto z salonów samochodowych – jesteśmy ich pierwszym właścicielem, a jeszcze w tym roku wymieniamy na nowe pojazdy – niemalże jedną trzecią liczby samochodów włączonych do floty TopCars.

1 2 3
  • Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
  • Infolinia: +48 731 739 351