Infolinia +48 731 739 351 biuro@topcars24.pl

Aktualności

PODZIEL SIĘ

Odcinkowe pomiary prędkości z nowymi znakami. Jest jeszcze sporo do poprawy

08/01/2020
odcinkowy pomiar predkosci

Na polskich drogach jest prawie 30 odcinkowych pomiarów prędkości. Niedawno opracowano również nowe znaki informujące o takich kontrolach, aby były bardziej czytelne dla kierowców.

PODZIEL SIĘ

Skoda Scala w ofercie Topcars!

06/12/2019
skoda scala wypożyczalnia topcars

W listopadzie nasza flota wzbogaciła się o nowe samochody marki Skoda. Model Scala jest jedną z nowych propozycji Skody i zastąpił model Rapid, który również posiadamy w naszej ofercie i zbiera same pozytywne opinie wśród naszych klientów. Skoda cieszy się dużą popularnością dzięki swojej bezawaryjności i dobrym prowadzeniu w każdych warunkach. Nazwa Scala pochodzi z łaciny i oznacza schody lub drabinę. Wiąże się to również z ideą naszej firmy, która ciągle stara się rozwijać i podnosić poziom swoich usług.

Do miasta czy na długie trasy


Gama silnikowa tego modelu zawiera jednostki ekonomiczne, a zarazem pozwalające na dynamiczną jazdę. Przyspieszenie poniżej 10 sekund do 100km/h zadowoli większość użytkowników. Samachód jest żwawy już od niskich obrotów, a dodatkowo jego brzmienie jest interesujące. Precyzyjna skrzynia biegów oraz układ kierowniczy czynią z tego auta świetny samochód na sprawne i przyjemne pokonywanie kolejnych kilometrów. Z jednej strony auto jest małe i bardzo zwrotne, co czyni je idealnym do miasta, a z drugiej duża ilość miejsca w środku pozwala na pokonywanie nawet bardzo długich tras. Samochód posiada bogate wyposażenie zawierające, np. wyświetlacz multimedialny, czy asystent pasa ruchu. Warto również wspomnieć o dużym bagażniku – 467 litrów. Pomieści on bez problemu walizki czy wózek dla dziecka.

Przyjaciel kierowcy


Jak na markę Skoda przystało samochód jest wyposażony w wiele rozwiązań „Simply Clever”. Klientom najbardziej podobają się liczne schowki, m.in. w podłokietniku, boczkach drzwi i liczne uchwyty na napoje. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie skrobaczki do szyb pod osłoną wlewu paliwa. Wnętrze jest ergonomiczne, a obsługa wszystkich urządzeń intuicyjna. Scala zasługuje na pochwałę za świetne wyciszenie wnętrza. Nawet przy prędkościach autostradowych możemy rozmawiać w środku wręcz z obniżonym głosem. Samochód można również nazwać przyjacielem kierowcy, ponieważ nie wykazuje żadnej nerwowości w granicznej sytuacji. Prowadząc ten pojazd możemy czuć się bezpiecznie i cieszyć się z podróży. Liczne systemy bezpieczeństwa oraz odpowiednia konstrukcja pozwoliły uzyskać 5 gwiazdek w testach zderzeniowych EURO NCAP.
nowe przepisy o wyposażeniu aut

Ile to kosztuje

PODZIEL SIĘ

Peugeot 301

06/12/2019
peugeot 301 wypożyczalnia samochodów

Marka Peugeot to jedna z 3 pierwszych marek samochodowych na świecie. Pierwszy seryjny pojazd światło dzienne ujrzał w 1891 roku. Od tamtego czasu marka rozwinęła swoje „skrzydła” na tyle, że przejęła większość motoryzacyjnego rynku francuskiego. W latach 60 marka uchodziła za luksusową. Mówiono, że jest to francuski Mercedes. Obecnie firma posiada 24 zakłady produkcyjne na całym świecie. Marka Peugeot w Polsce jest bardzo ceniona ze względu na stosunkowo niewielką cenę zakupu w porównaniu do konkurencji, jak również ze względu na komfortowe zawieszenie, które sprawia, że każda podróż jest przyjemniejsza.

Peugeot 301


Jest to auto osobowe znajdujące się w klasie kompaktowej. Auto jest produkowane przez Francuskiego giganta od 2012 roku. Pojazdy te w założeniu były docelowo kierowane na rynek środkowo oraz wschodnioeuropejski, lecz również na część rynku azjatyckiego.

1 2 3 4 5 6 7 8
  • Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
  • Infolinia: +48 731 739 351