Infolinia +48 731 739 351 biuro@topcars24.pl

Aktualności

Start Aktualności
PODZIEL SIĘ

Użytkowanie pojazdu wynajmowanego w TOPCARS - odpowiedzialność

24/10/2018
wypożyczalnia samochodów topcars odpowiedzialność

Brak kaucji!

Wypożyczalnia samochodów TOPCARS nie pobiera kaucji od Klientów posiadających obywatelstwo polskie. Jedyny warunek jaki stawiamy przed Najemcą to płatność kartą. Zaznaczamy jednak, że NIE wymagamy karty kredytowej. Płatność w TOPCARS może zostać uiszczona zwykłą kartą jaką posługują się Państwo w sklepie podczas zakupu, np. artykułów spożywczych. Honorujemy polskie karty, a także karty zagraniczne – terminal płatniczy podczas płatności pyta czy chcieliby Państwo dokonać płatności w polskich złotych, czy też w walucie karty. Zwykle Nasi Klienci wybierają walutę karty.

Odpowiedzialność za wynajmowany pojazd

PODZIEL SIĘ

Rok nowości w TOPCARS!

26/09/2018

Nowy system rezerwacji!

Rok 2018 w TOPCARS jest rokiem ogromnych zmian. Tuż po Sylwestrze otrzymaliśmy nowy system rezerwacji i od tej pory praktycznie co miesiąc wprowadzane są nowe aktualizacje. System rezerwacji znacznie ułatwił prowadzenie firmy od strony Biura Obsługi Klienta. Operator rezerwacji praktycznie nie ma pola do popełnienia błędu w terminach wynajmu pojazdów. Dostępność pojazdów jest teraz zdecydowanie łatwiejsza do sprawdzenia a to znacznie usprawniło proces obsługi zamówień na wynajem samochodów. Bardzo dużym krokiem jest również przypisanie indywidualnej grupy rabatowej dla każdego z Naszych stałych Klientów. Podczas wypełniania formularza rezerwacji pojazdu widzą Państwo koszt wynajmu pojazdu już z uwzględnieniem rabatu.

Nowa witryna internetowa!

nowości w wypożyczalni samochodów topcars
W marcu tego roku, o czym również była odpowiednia aktualność, została uruchomiona kompletnie nowa witryna internetowa Naszej wypożyczalni samochodów. Kolorystyka strony pozostała w podobnym tonie jednak powstała ona z myślą o nowych trendach panujących w Internecie. Cały czas pracujemy nad jej przejrzystością i staramy się ją dostosować do wymagań naszych Klientów tak, aby korzystanie z usług naszej wypożyczalni było jak najprostsze. Co ważne, strona www została dostosowana do wszelkich urządzeń mobilnych by umożliwić rezerwację pojazdów w dowolnym momencie.

1 2 3
  • Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
  • Infolinia: +48 731 739 351