Aktualności

PODZIEL SIĘ

Wycofanie z floty samochodów Dacia Duster

18/11/2020

DACIA DUSTER WYCOFANA Z FLOTY TOPCARS W ostatnim czasie podjęliśmy decyzję o wycofaniu z naszej floty wszystkich Dacii Duster. Ten niezawodny samochód nie był częstym wyborem klientów, pomimo iż duża grupa osób po przetestowaniu tego modelu była zadowolona i bardziej do niego przekonana. Brak zainteresowania autami rumuńskiego producenta jest wywołany prawdopodobnie (...)

PODZIEL SIĘ
PODZIEL SIĘ

Zasady wynajmu i zwrot samochodu do wypożyczalni

21/10/2020

Jak wypożyczyć samochód w Topcars? Dla wielu klientów wydanie samochodu wiąże się ze stresem oraz dużymi emocjami. Proces wydania auta w naszej wypożyczalni jest bardzo prosty oraz szybki, cała operacja zajmuje ok. 15 minut w przypadku wydania pojazdu oraz około 5 minut w przypadku zwrotu pojazdu. Przy współpracy z Naszymi stałymi (...)

PODZIEL SIĘ
PODZIEL SIĘ

Wynajem Auta Renault Megane Kombi

09/10/2020

Nowość w wypożyczalni samochodów TopCars – Renault Megane Kombi! W październiku nasza wypożyczalnia przywitała nowego przedstawiciela segmentu C+, Renault Megane Kombi IV generacji! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wielu zapytaniom Naszych Klientów na temat tego modelu możemy z przyjemnością ogłosić, że od teraz jest możliwy wynajem tego auta w naszej wypożyczalni. Model, (...)

PODZIEL SIĘ
PODZIEL SIĘ

Porządki w Topcars 2020

04/08/2020

Rok 2020 dla większości z Nas nie jest zbyt pomyślny zwłaszcza jeśli mamy na uwadze obecną sytuację w kraju i na świecie. Wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu się spowodowały, że wielu naszych Klientów nie było u swoich rodzin przez okres nawet pół roku. Rezerwacja samochodu w TOPCARS Prawdopodobnie z tego względu od lipca (...)

PODZIEL SIĘ
PODZIEL SIĘ

Jazda na Suwak. Nowe Przepisy. O co w tym Chodzi?

10/02/2020

Jazda na suwak to stosowany już od dawna sposób na zmniejszenie korków. Jednak często nie przynosił on zamierzonych efektów. Czy zmiana przepisów sprawi, że system ten będzie działać sprawniej? Jazda na suwak — co to właściwie jest i po co się ją stosuje?  Jazda na suwak powinna mieć swoje zastosowanie w momencie, kiedy (...)

PODZIEL SIĘ
1 2 3 4 5 6