Wypożyczalnia Samochodów Radom

Wypożyczalnia samochodów w Radomiu

Po otworzeniu Centrali w Warszawie i Oddziałach w miastach, w których znajdują się większe lotniska nastał czas na kolejny krok w stronę naszych Klientów. Wraz z rozwojem firmy, wypożyczalnia samochodów TopCars otwiera Punkty Obsługi Klienta.

Miejsca te charakteryzują się tym, że w danym mieście nie ma stałego oddziału naszej wypożyczalni – samochody są podstawiane z sąsiednich miast, a koszt podstawienia lub odbioru samochodu zawarty jest w cenniku dostępnym na naszej stronie internetowej.

Chcemy być coraz bardziej elastyczni oraz chcielibyśmy przybliżyć usługę wynajmu samochodów również w mniejszych miastach. W im większej liczbie miast znajdują się nasze samochody, tym szybciej jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa samochód.

W oparciu o sieć Oddziałów i Punktów Obsługi Klienta wypożyczalnia samochodów TopCars już niedługo zacznie w pełni świadczyć również wynajem samochodów z OC sprawcy oraz wynajem samochodów Assistance.

Tani wynajem aut Radom

W związku z powyższym, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, otwieramy Punkt Obsługi Klienta Radom. Radom to miasto położone w centralnej Polsce, nieco ponad sto kilometrów na południe od stolicy. Radom leży na swoistym rozdrożu. Przecinany jest przez ważne drogi o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Wspominane drogi to drogi nr 7, 9, 12 oraz S7 i S12. Transport drogowy w Radomiu to jednak nie wszystko. Miasto to położone jest również na skrzyżowaniu kolejowych szlaków komunikacyjnych. Nasi dotychczasowi Klienci najczęściej wybierali podstawienie i zwrot samochodu w okolicach Dworca Kolejowego oraz Autobusowego w Radomiu.


Wypożyczalnia aut Radom

Wypożyczalnia samochodów Radom obsługiwana jest przez samochody stacjonujące w centrali firmy znajdującej się Warszawie. Zgodnie z cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej koszty podstawienia lub zwrotu pojazdu w Puntach Obsługi Klienta dzielą się na 3 grupy. Koszt odbioru i zwrotu pojazdu w Radomiu przy wynajmie samochodu na okres dłuższy niż 6 dni wynosi 0 zł. W przypadku wynajmu samochodu na okres od 3 do 6 dni koszt ten wynosi 79 zł. Niestety, nasza wypożyczalnia aut nie podstawia i nie odbiera samochodów przy regularnym, krótkoterminowym wynajmie na okres krótszy niż 3 dni. Wszystkie inne warunki wynajmu aut są jednolite w naszej firmie.

Wynajem samochodów Radom świadczony jest bez limitu kilometrów (wyłącznie na terytorium Polski przy krótkoterminowym wynajmie pojazdów) oraz bez kaucji. Jedynym warunek, który stawiany jest przed Naszymi Klientami to wymóg płatności własną, imienną kartą. Może to być karta płatnicza, kredytowa, również zagraniczna – w żadnym wypadku nasi kierowcy nie podbierają gotówki od Klientów. Zapytają Państwo: dlaczego? Otóż, ze względów zarówno sprawdzenia tożsamości osoby wynajmującej pojazd, jak i ze względów bezpieczeństwa Kierowców.

Wynajem, wypożyczalnia samochodów Radom

Punkt Obsługi Klienta Radom to tylko początek. Otwierany jest on z myślą po to by w przyszłości otworzyć stały oddział wypożyczalni samochodów TopCars Radom. Dojdzie do tego prawdopodobnie, gdy leżący nieopodal centrum Radomia Port lotniczy Radom-Sadków ponownie uruchomi rozkładowe loty. Wtedy, zgodnie z naszymi standardami, zmienią się również diametralnie koszty podstawienia i odbioru pojazdu w Radomiu. Wynajem pojazdów Radom będzie możliwy już od 1 doby. Koszt podstawienia auta na dworzec będzie wynosił tylko 29 zł przy wynajmie pojazdu na okres od 1 do 3 dni. Natomiast przy wynajmie samochodów od 4 dni w mieście oraz od 1 dnia na lotnisku – dostarczenie i odbiór pojazdu od Państwa będzie całkowicie bezpłatne.

Wynajem aut Radom

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z flotą pojazdów wypożyczalni samochodów TopCars w zakładce „SAMOCHODY” na naszej stronie internetowej. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania jesteśmy do dyspozycji. Odpowiedź na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w zakładce „FAQ” oraz kontaktując się z Nami różnymi drogami:

Zapraszamy do składania zamówień na wynajem aut poprzez formularz rezerwacji pojazdu znajdujący się na stronie głównej www.topcars24.pl

Rezerwacji samochodu można dokonać w dogodny sposób:

  • Poprzez formularz kontaktowy
  • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
  • Poprzez e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351