Wybierz język:

TOPCARS – Wypożyczalnia samochodów lotnisko Katowice Pyrzowice!

Wynajem samochodów TOPCARS – Lotnisko Katowice-Pyrzowice

Planujesz pobyt w Katowicach? Chcesz zwiedzić Częstochowę? A może sprawnie przemierzyć całe województwo śląskie? Teraz daje Ci taką możliwość wynajem samochodów Pyrzowice! Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice udostępnia szeroką flotę nowoczesnych i sprawnych pojazdów: różnych wielkości, wielu klas. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas samochody spełniały Twoje oczekiwania: były zadbane, funkcjonalne i niezawodne. Wypożyczalnia samochodów Pyrzowice szanuje Twój czas i pieniądze – formalności skracamy do minimum: wynajem samochodów Pyrzowice jest łatwy i wygodny, a ceny konkurencyjne.

Dbamy o to, by kontakt z nami i użytkowanie naszych samochodów był dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem. Wykorzystaj nasze auta w pracy, ciesz się nimi w czasie wolnym. Poczuj swobodę wyboru, oszczędzaj czas – my Ci w tym pomożemy. Pamiętaj! Jesteśmy dla Ciebie i Twojej wygody. Zadzwoń lub napisz: w tygodniu, w weekend, codziennie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę. Zarezerwuj samochód już teraz, a będzie on czekał na Ciebie w ustalonym terminie i miejscu. Szczęśliwej podróży!

Lotnisko Katowice

katwoice1katowice2katowice3

Lotnisko w Katowicach, używający obecnie marki „Katowice Airport”, jest regionalnym portem lotniczym całego województwa śląskiego. Pod względem liczby odprawianych pasażerów oraz pod względem liczby operacji lotniczych znajduje się na czwartym miejscu wśród polskich portów lotniczych. Port posiada trzy terminale pasażerskie o łącznej przepustowości około 5,5 mln pasażerów rocznie.

Zapraszamy do współpracy dzisiaj i w przyszłości.

 

Zarezerwuj telefonicznie: +48 731 739 351 lub Przejdź do rezerwacji pojazdu