RENAULT CLIO

RENAULT CLIO

już za 169zł / doba

HATCHBACK

Nadwozie

5

Ilość drzwi

999

Pojemność

90 KM

Moc

MANUAL

Skrzynia

5

Ilość miejsc

NPB95

Paliwo

Wyposażenie

  • Klimatyzacja    
  • Komputer pokładowy
  • ESP
  • Radio CD lub MP3
  • Centralny zamek
  • ABS
  • Elektryczne szyby
  • Elektrycznie podgrzewane lusterka
  • Poduszki powietrzne

Opis pojazdu

Cechy dostępnego na wynajem samochodu Renault Clio

Renault Clio w wersji dostępnej w TopCars zaczęto produkować w 2022 roku, więc jest to auto posiadające nowoczesny wygląd i stylistykę, która przyciąga wzrok. Po zastąpieniu swoich poprzedników, miejski kompakt jakim jest Clio stało się jednym z najsłynniejszych samochodów z segmentu samochodów B. Wygląda na to, że francuzi znaleźli się na odpowiednich torach, ponieważ obecny model przypomina bardziej facelifting poprzedniej czwartej generacji, a nie nowe auto.

Wypożyczalnia samochodów Renault Clio - TopCars

Mający 999 cm3 pojemności silnik generuje moc 90 KM co dla Renault Clio i samochodu tych gabarytów jest zupełnie wystarczające. Ten silnik wraz z manualną skrzynią biegów to rozsądne rozwiązanie. Pojemność bagażnika jest analogiczna do segmentu pojazdu i wynosi 284 litry.  Pomimo mniejszych wymiarów zewnętrznych w porównaniu z poprzednikiem pojemność bagażnika została niemalże niezmieniona. Wypożyczalnia samochodów Renault Clio oferuje klimatyzację, komputer pokładowy, Radio CD lub MP3 oraz podgrzewane lusterka, a także światła do jazdy dziennej LED, lusterko wewnętrzne dzień/noc światła tylne full LED pure vision z oświetleniem LED tablicy rejestracyjnej i światła przednie full LED.

Wynajem samochodu Renault Clio w TopCars

Zachęcamy wszystkich do korzystania z oferty wynajmu samochodu Renault Clio w TopCars. Dla stałych klientów oferujemy karty, kody, bony rabatowe, a także okresowe promocje, które w istotny sposób obniżają kwotę wynajmu samochodów. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Naszymi Pracownikami za pośrednictwem Infolinii, bądź formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktu. Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem najszybciej jak to możliwe. Natychmiastowy kontakt z TopCars możliwy jest również w godzinach pracy biura przez interaktywny chat dostępny na naszej stronie www.

W ofercie najmu średnioterminowego oraz długoterminowego oferujemy również Reanult Clio. Skorzystaj z okazji wynajmując powyżej przedstawionego, francuskiego hatchbacka w abonamencie.

Opublikowano: 10/11/2023
Zaktualizowano: 10/11/2023