Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Wrocław

Zarezerwuj samochód w kilka chwil korzystając z naszego formularza.
To bardzo proste!
Wybierz miejsce, datę, godzinę odbioru i zwrotu.
Wskaż samochód, który Cię interesuje.
Dobierz dodatki do wynajmu.
Wyślij zamówienie i po zatwierdzeniu ruszaj
w DROGĘ!

Wynajem auta na lotnisku we Wrocławiu

Wypożycz samochód w TopCars i kontynuuj z nami swoją podróż.

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem bez kaucji i bez limitu kilometrów. Jeśli chcesz wypożyczyć samochód w prosty sposób, zapraszamy Cię do rezerwacji. Zapewniamy przejrzysty formularz rezerwacyjny, jak i cały przebieg wydania oraz zwrotu samochodu. Wykwalifikowani pracownicy gwarantują profesjonalną obsługę klienta. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące najmu - zachęcamy do kontaktu lub do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów w zakładce FAQ.

To co nas wyróżnia:

 • Brak kaucji
 • Brak limitu kilometrów
 • Niskie ceny i rabaty
 • Uczciwe podejście do klienta
 • Atrakcyjna oferta

WYPOŻYCZLNIA SAMOCHODÓW TOPCARS NA LOTNISKU WROCLAW

Spójrz na mapkę, w zaznaczonym miejscu będziemy na Ciebie czekać.

Przebieg wydania samochodu:

 • Przedstawiciel TopCars chwilę przed zaplanowaną godziną wydania samochodu zadzwoni do Ciebie, aby ustalić szczegóły spotkania się na lotnisku. Jeżeli podasz nam numer swojego lotu podczas składania rezerwacji to będziemy mogli z łatwością odnaleźć Twój lot na tablicy przylotów i dowiedzieć się o możliwym opóżnieniu. Nie martw się, nasz kierowca będzie na Ciebie czekał. 
 • Przystępując do wydania samochodu zapraszamy Cię do obejrzenia samochodu wraz z kierowcą i spisania protokołu wydania samochodu. Pozostała część umowy została wcześniej uzupełniona o niezbędne dane tak, aby nie tracić Twojego cennego czasu. Płatność za wynajem zostaje pobrana za pośrednictwem bezprzewodowego terminala płatniczego, który ma ze sobą kierowca. 
 • Po podpisaniu umowy możesz wsiąść za kierownicę i rozpocząć dalszą podróż.
Szerokiej drogi!

Wypożyczalnia aut Lotnisko Wrocław-Strachowice

Wypożyczalnia samochodów TopCars proponuje wynajem aut bez kaucji na lotnisku Wrocław-Strachowice – w lokalizacji będącej jednym z naszych najbardziej dynamicznie rozwijających się oddziałów. Przygotowana przez nas oferta to samochody na wynajem bez limitu kilometrów na większości lotnisk w kraju. Można więc znaleźć nas także w Warszawie, w Katowicach, Poznaniu, Gdańsku i w Bydgoszczy. Wroclaw Airport to lotnisko cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością. Nie inaczej jest z przygotowaną dla klientów TopCars ofertą.


wypożyczalnia samochodów lotnisko wrocław

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji na Lotnisku Wrocław

W TopCars proponujemy naszym klientom wynajem aut na Lotnisku Wrocław-Strachowice bez kaucji, jak również bez karty kredytowej. Mamy świadomość, że nie każdy ją posiada. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że dla wielu naszych potencjalnych klientów perspektywa zablokowania środków na koncie powoduje duży dyskomfort. Naszym priorytetem – od początku działalności – jest umożliwienie klientom wypożyczania aut na najlepszych warunkach. To właśnie dlatego mogą być oni pewni braku kaucji przy wynajmie samochodów na lotnisku Wroclaw Airport. Mając na uwadze komfort wynajmujących, staramy się też ograniczyć formalności związane z usługą do minimum. Brak karty kredytowej nie jest dla nas problemem. Mamy zaufanie do naszych klientów, a tym samym nie chcemy, aby wynajem aut niepotrzebnie kojarzył się z dodatkowym stresem.

Wynajem auta lotnisko Wrocław bez limitów

Nasi klienci mają zróżnicowane priorytety. Podczas gdy dla jednych ważna jest możliwość wypożyczenia samochodu bez kaucji, dla innych poważną przeszkodę stanowi przede wszystkim limit kilometrów. My sprawiamy, że na Lotnisku Strachowice można zapomnieć zarówno o jednej, jak i o drugiej przeszkodzie. Klienci, którzy decydują się na wynajem krótkoterminowy, nie muszą martwić się limitem kilometrów. To właśnie dlatego podróż autem wynajętym od TopCars jest często opisywana przez nich jako bardziej komfortowa, niż ma to miejsce w odniesieniu do innych wypożyczalni.

Wynajem samochodu na Lotnisku Strachowice bez limitu kilometrów to większa swoboda, dlaczego więc ograniczać się do podróży po kraju? Nasza oferta to również możliwość wyjazdu wynajmowanym samochodem poza granice Polski. Przed klientami otworem stają niemal wszystkie państwa europejskie. Na stronie internetowej naszej firmy dostępna jest zresztą dokładna mapa państw, które można odwiedzić, nie obawiając się o limit kilometrów po wynajęciu auta krótkoterminowo. Należy pamiętać o tym, że limit ten pojawia się, jeśli wynajem samochodu obejmuje więcej niż 29 dni. Jest też obecny w odniesieniu do wynajmu średnio- oraz długoterminowego. I wtedy jest on jednak bardzo wysoki w zestawieniu z tym, co proponują konkurenci.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów na Lotnisku Wrocław Strachowice - opinie

Zarówno w Google, jak i na portalu opineo.pl można dziś zapoznać się z setkami opinii zamieszczonych tam przez klientów wypożyczalni samochodów TopCars. Niemal zawsze da się znaleźć w nich zapewnienie, że oferujemy usługi wysokiej jakości. Klienci rekomendują najtańszy wynajem samochodów na Lotnisku Wrocław-Strachowice oraz w innych lokalizacjach. Chętnie też polecają TopCars swoim znajomym. O rzetelności ich uwag świadczy też zamieszczone na opineo.pl oznaczenia „Wiarygodna Opinia”. Potwierdza ono, że ocena została wystawiona przez osoby, które rzeczywiście korzystały z usług naszej wypożyczalni. Możemy pochwalić się i tym, że ponad 40 procent osób decydujących się na wynajem samochodu w wypożyczalni TopCars powraca do nas, aby skorzystać z najlepszej oferty po raz kolejny. Co więcej, taka tendencja utrzymuje się już od lat, co potwierdza, że można nam zaufać.

Klienci wracają do nas z wielu powodów. Jednym z najważniejszych wydaje się prostota procedur obowiązujących w TopCars. Osoby, które wynajmowały już auto na Lotnisku Strachowice, z pewnością poradzą sobie także wypożyczając auto w innych lokalizacjach. Zarówno wynajem, jak i zwrot samochodu w każdym z miast wygląda bardzo podobnie.

Najlepsza oferta – wybrany okres najmu samochodu z Copernicus Airport Wrocław

Punkt wynajmu samochodów na Lotnisku Wrocław jest miejscem sprawdzającym się idealnie bez względu na to, czy chce się zawrzeć umowę na krótki, średni, czy też na długi termin. Samochody dostępne na wynajem są oferowane nie tylko na dni i tygodnie, ale również na miesiące i lata. Dzięki temu każdy klient ma możliwość skorzystania z oferty idealnie dopasowanej do jego potrzeb.

Wynajem krótkoterminowy dotyczy okresu od 1 do 89 dni i okazuje się idealną opcją dla tych podróżujących, którzy przebywają w Polsce okazjonalnie albo wybrali się do kraju na dłuższy urlop. Jest to także ciekawe rozwiązanie z perspektywy tych osób, które zastanawiają się nad samochodem na wakacyjny wyjazd. Plusem wynajmu do 29 dni jest brak limitu kilometrów. Osoby wynajmujące auto na Lotnisku Strachowice w okresie od 30 do 89 dni muszą liczyć się z takim ograniczeniem. Limit wynosi jednak aż 4000 kilometrów na każde 30 dni, zwykle nie dochodzi więc do jego przekroczenia.

Wynajem średnioterminowy na Lotnisku we Wrocławiu dotyczy okresu od 3 do 12 miesięcy. Jest znakomitym rozwiązaniem, gdy przebywa się w Polsce przez dłuższy czas i chce się poczuć niezależność, która jest zwykle kojarzona z dostępem do własnego samochodu. Jego atutem pozostaje nie tylko elastyczność samego okresu wynajmu i konkurencyjne ceny, ale i atrakcyjny limit kilometrów wynoszący 4000 km na 30 dni. Po wypełnieniu formularza można zapoznać się ze szczegółami indywidualnej oferty na wynajem w tym okresie.

Wynajem długoterminowy na Lotnisku Wrocław-Strachowice może trwać od 13 do nawet 36 miesięcy. Jest opisywany jako opcja najbardziej korzystna dla tych osób, które zastanawiają się nad samochodem wykorzystywanym do codziennego użytkowania w mieście. Pociąga za sobą szereg dodatkowych korzyści, więc decydując się na niego, można liczyć choćby na:

 • fotelik dla dziecka za darmo,
 • możliwość zmiany auta po pół roku użytkowania (w obrębie tej samej klasy),
 • darmowe dostarczenie samochodu w dowolne miejsce na terenie Polski.

I w tym wypadku limit kilometrów na każde 30 dni wynosi 4000. Co więcej, w trakcie trwania umowy można go zwiększyć, aby dopasować to ograniczenie do zmieniających się potrzeb.

Warto pamiętać, że bez względu na to, jaka oferta zostanie wybrana, TopCars zawsze stawia na możliwie jak najbardziej korzystne warunki wypożyczenia samochodu. Nie ma więc potrzeby wpłacania kaucji i uiszczania depozytu, bez względu na to, z którą z ofert mamy do czynienia.

Wynajem samochodu na Lotnisku Strachowice we Wrocławiu + fotelik samochodowy dla najmłodszych

Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław obsługuje w ciągu roku miliony pasażerów. Wśród nich nie brakuje także osób bardzo młodych. Podróż samolotem z dzieckiem zawsze jest wyzwaniem. Wymaga nie tylko spokoju, ale i cierpliwości na najwyższym poziomie. Wiąże si z tym także kilka wymogów formalnych. Jeszcze przed jej rozpoczęciem warto więc zadbać o parę detali. Jednym z nich jest fotelik samochodowy. Korzystając z naszych usług, nie trzeba myśleć o zabieraniu go ze sobą i transportowania samolotem. Wynajem auta z fotelikiem na Lotnisku w Strachowicach jest znacznie lepszym, wygodniejszym i bezpieczniejszym pomysłem. Prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów bez kaucji zapewnia tego rodzaju usługę, zwiększając przyjemność czerpaną z podróżowania w towarzystwie malucha. Wszystkie oferowane przez nas na Lotnisku we Wrocławiu foteliki i podkładki posiadają atesty bezpieczeństwa. Dbamy także o to, aby systematycznie sprawdzać nie tylko ich stan techniczny, ale także czystość.

A co z rodzicami, którzy zabierają ze sobą własny fotelik samochodowy? I dla nich mamy dobrą wiadomość. Wszystkie samochody na wynajem, oferowane przez nas na Lotnisku we Wrocławiu, posiadają wygodny system ISOFIX. Oznacza to, że montaż każdego fotelika wyposażonego w tę funkcję jest sprawny i intuicyjny. Samochody w naszej wypożyczalni aut zwracają na siebie uwagę także dlatego, że są wyposażone w większości w duży bagażnik. Z pewnością zmieszczą się w nich tak walizki, jak i wózek dziecięcy.

Korzystając z usług TopCars, nie trzeba też obawiać się o to, że przesiadanie się z samolotu do samochodu będzie zajmować wiele czasu. Zarezerwowane w naszej wypożyczalni auto zostanie dostarczone pod same drzwi terminalu Portu Lotniczego Wrocław im. Mikołaja Kopernika o godzinie, która została ustalona w rezerwacji. Nie trzeba więc obawiać się konieczności załatwiania formalności w jakimś innym punkcie. Co więcej, wraz z przedstawicielem naszej wypożyczalni samochodów na wynajmującego będzie czekać fotelik dziecięcy, umowa najmu auta, a także bezprzewodowy terminal płatniczy zapewniający bezpieczeństwo transakcji.

Nie czujesz się pewnie, poruszając się po ulicach Wrocławia? Obawiasz się, że odjazd z Lotniska Wrocław-Strachowice będzie trudniejszy, niż wynikałoby z deklaracji znajomych? Jesteśmy w stanie wesprzeć Cię również w tym zakresie.

Wyjątkowo pomocna jest w takim przypadku nawigacja GPS zlokalizowana w telefonie komórkowym. Informuje ona nie tylko o tym, jak szybko dotrzeć pod wskazany adres. Jest też nieoceniona wtedy, gdy chce się sprawdzić bieżące natężenie ruchu albo możliwość dojechania do celu krótszą, choć mniej oczywistą trasą. I choć od pewnego czasu w ofercie naszej wypożyczalni samochodów nie ma już możliwości wynajmu auta z nawigacją, nie zapominamy o tych osobach, które nie znają kolejnych tras na pamięć. Klienci mogą wynająć samochód wyposażony w uchwyt na telefon – rozwiązanie idealne wtedy, gdy mapa wyświetla się na ekranie smartfona. Dzięki uchwytowi można nieustannie sprawdzać wytyczne odnoszące się do pokonywanej właśnie trasy. Co przy tym warte podkreślenia, można to robić, nie spuszczając oczu z drogi, nieustannie monitorując dynamicznie zmieniającą się sytuację na niej.

Dodatkowy kierowca dodany bezpłatnie do umowy wynajmu samochodów na lotnisku Wrocław

Nasza wypożyczalnia samochodów przy Lotnisku Wrocław stawia na pierwszym miejscu wygodę klientów. To właśnie z myślą o nich powstała więc oferta, która umożliwia wynajem samochodu z dopisanym do umowy najmu drugim kierowcą. Kierowca taki musi posiadać prawo jazdy kategorii B o minimum roku. Jeśli spełnia ten wymóg – warto rozważyć dopisanie go do umowy. To znakomite rozwiązanie sprawdzające się szczególnie dobrze podczas długich tras. Pozwala głównemu kierowcy na odpoczynek i sprawia, że podróż jest bezpieczniejsza.

Nasi klienci bardzo często wybierają właśnie takie rozwiązanie. Nie dziwimy się im zresztą. Wynajmując auto na Lotnisku we Wrocławiu, warto skorzystać więc z możliwości dopisania drugiego kierowcy do umowy najmu za 0 złotych. Ta dodatkowa formalność nie jest dla TopCars problemem, a klient zyskuje pewność, że żadna trasa nie będzie dla niego za długa.

Kto może wynająć samochód w wypożyczalni aut TopCars?

Na Lotnisku Strachowice samochody na wynajem dostępne są nie tylko dla osób prywatnych, ale i dla firm. Wypożyczalnia aut TopCars jest przy tym w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie zarówno osobom podróżującym w celach służbowych, jak i turystycznych. Klienci zainteresowani zaledwie kilkudniową podróżą mogą skorzystać z możliwości, jakie otwiera przed nimi wynajem krótkoterminowy – bez kaucji i bez limitu kilometrów. Osoby przebywające we Wrocławiu czasowo albo na stałe z pewnością zainteresują się wynajmem średnio- oraz długoterminowym z atrakcyjnymi stawkami dobowymi.

Nasza oferta dostępna w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Wrocław obejmuje samochody dla każdego. Coś dla siebie znajdą tu więc nie tylko osoby podróżujące samotnie, ale również rodziny z dziećmi i pracownicy firm w podróży służbowej. Nie narzucamy zresztą naszym klientom konkretnych pojazdów. To przecież oni sami znają najlepiej swoje potrzeby, a co za tym idzie – wiedzą też, jaką wielkość i specyfikację powinno mieć wymarzone auto.

Współcześnie możemy dostrzec, że rośnie liczba osób, które rezygnują z własnego samochodu na rzecz wynajmu aut. Nasza oferta na Lotnisku we Wrocławiu stanowi odpowiedź na te potrzeby. Jest gwarancją mobilności i elastyczności. Korzystają z niej zresztą nie tylko osoby odwiedzające Wrocław, ale również mieszkające tu na stałe i potrzebujące auta jedynie na krótki czas.

Wynajem samochodów dla firm we Wrocławiu

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu na firmę na Lotnisku we Wrocławiu, nie mogłeś trafić lepiej. Nasza oferta sprawdza się znakomicie bez względu na to, czy myślisz o aucie dla siebie, czy dla swojego pracownika. Oferujemy samochody nie tylko spółkom, ale i osobom, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Z naszych usług można przy tym korzystać zarówno planując wynajem długoterminowy, jak i wysyłając jednego lub paru pracowników w kilkudniową podróż. Często i chętnie współpracujemy też z biurami turystycznymi, które organizując urlopy, zamawiają auta na wynajem swoim klientom.

Nasza oferta to wynajem samochodów w oparciu o fakturę VAT 23%. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby odliczyć podatek i wrzucić ten koszt w firmowe wydatki. Jeśli interesuje Cię wynajem na dłuższy czas, gwarantujemy stały, miesięczny abonament. Nie musisz martwic się więc tym, że zmieniająca się sytuacja w kraju i na świecie przyczyni się do tego, że wysokość kwoty najmu nieoczekiwanie wzrośnie. Co więcej, to my, wynajmując samochody na Lotnisku Strachowice, dbamy o całkowitą obsługę najmu z serwisami na czele. Nie trzeba wobec tego zatrudniać oddzielnego pracownika do obsługi floty, aby mieć pewność, że ta jest w idealnym stanie.

Auta na wynajem przy Porcie Lotniczym Wrocław im. Mikołaja Kopernika

Przygotowana przez nas oferta obejmuje nowe samochody na wynajem bez kaucji i bez limitu kilometrów. Na Lotnisku Strachowice na naszych klientów czekają auta tak uznanych producentów, jak choćby Skoda, Renault. Volkswagen oraz Hyundai. Osoby nawiązujące z nami współpracę mogą liczyć nie tylko na zwrotne miejskie modele aut, ale również na znacznie większe sedany, auta typu kombi, SUV-y i crossovery. Każdy segment samochodów ma nieco inne cechy. Wierzymy więc, że nasi klienci sami będą doskonale wiedzieć, które auto sprawdzi się najlepiej w ich sytuacji. Samochody na wynajem proponowane przez TopCars w większości przypadków mają silniki benzynowe. Stawiamy też na auta z automatyczną skrzynią biegów, wiedząc, że są one wysoko cenione przez naszych klientów.

Każda osoba rezerwująca samochód w TopCars na Lotnisku we Wrocławiu może mieć pewność, że auto, które zostanie jej dostarczone, będzie nie tylko sprawne, ale także czyste. Nasza flota jest naszą dumą, dbamy więc o nią nie tylko kompleksowo, ale i systematycznie. Osoby chcące poznać więcej szczegółów powinny odwiedzić naszą stronę www, a na niej – zakładkę „samochody”.

Wyposażenie samochodów do wynajęcia Lotnisko Wrocław

Obecność nowej floty aut na wynajem przy Lotnisku Strachowice sprawia, że nasi klienci mogą liczyć na samochody odpowiadające oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Na liście rozwiązań znajdujących się w ich podstawowym w naszym rozumowaniu wyposażeniu są: klimatyzacja, system montażu fotelików ISOFIX, radio.

Nie zapominamy również o tych elementach wyposażenia, których obecność jest koniecznością zgodnie z przepisami polskiego prawa. Osoby wypożyczające samochody w TopCars nie muszą więc obawiać się o brak rozwiązań takich jak gaśnica, trójkąt lub koło zapasowe. Na szczególne zainteresowanie zasługuje zestaw głośnomówiący z Bluetooth, ułatwiający posługiwanie się telefonem podczas jazdy. Samochody na wynajem przy Wroclaw Airport są też wyposażone w najnowsze systemy bezpieczeństwa. Posiadają choćby ABS – system, dzięki któremu nie ma mowy o blokadzie kół podczas hamowania. Ciekawym systemem stosowanym w wielu modelach usprawniającym prowadzenie auta jest też LFA. Ten wirtualny asystent jazdy daje kierowcy pewność, że pojazd będzie znajdował się pośrodku pasa ruchu zawsze, gdy tylko istnieć będzie taka możliwość.

Samochody czekające na wynajem na Lotnisku Wrocław mają różną wielkość. Nie może być jednak inaczej, bo kierowcom często zależy na tym, aby wybrane przez nich auto posiadało odpowiednio pojemny bagażnik i było przestronne. Najmniejsze bagażniki są domeną aut z najniższych klas cenowych. W TopCars nie brakuje jednak również samochodów zapewniających kierowcom i pasażerom znacznie większą przestrzeń. Różnice w segmentach aut dotyczą czasem także wysokości nadwozia. Osoby lubiące wysoką pozycję za kierownicą mogą więc wypożyczyć jedno z wielu aut z klasy C+CROSS oraz SUV.

Odbiór auta pod samymi drzwiami Lotniska we Wrocławiu

Osoby rezerwujące samochód na wynajem na Lotnisku Wrocław-Strachowice często zastanawiają się nad tym, jak może wyglądać jego wydanie. Zapewniamy, że nie jest to czynność skomplikowana. Jeśli zdecydujesz się na rezerwację samochodu w naszej wypożyczalni aut, możesz mieć pewność, że zostanie on dostarczony pod drzwi terminalu Lotniska Wrocław na czas. Tuż przed czasem jego wydania nasz kierowca podejmie próbę nawiązania z Tobą kontaktu telefonicznego. Pozwoli to na ustalenie dokładnego miejsca spotkania. Odnalezienie się na lotnisku zajmie wtedy znacznie mniej czasu. Osoba szukająca naszego przedstawiciela nie musi się zresztą obawiać, że jego znalezienie będzie problematyczne. Przeważnie ma on na szyi biało-żółtą plakietkę z nazwą naszej firmy, ułatwiającą rozpoznanie.

Po wspólnym przejściu na parking Lotniska Wrocław ma miejsce wydanie samochodu. Przebiega ono sprawnie i w sposób rzeczowy, tak aby nie obciążać dodatkowo zmęczonych podróżą klientów. Odbiór samochodu na wynajem na Lotnisku Wrocław-Strachowice przeważnie nie zajmuje więcej niż dziesięć minut. Nie wiąże się też z wieloma formalnościami, gdyż umowa jest już częściowa sporządzona. Znaczna część danych najemcy jest na umowę naniesiona jeszcze przed wydaniem. Protokół zawiera też informacje na temat czystości samochodu, ilości zatankowanego paliwa i ewentualnych uszkodzeń. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie tożsamości najemcy przez pracownika wypożyczalni samochodów TopCars. Na tym etapie wynajmujący jest proszony o dokumenty. Pobierana jest też płatność za wynajem samochodu i można już ruszyć w dalszą podróż.

Twój lot się opóźnił? Poczekamy! Twoja wypozyczalnia samochodów lotnisko Wrocław

Choć samoloty są szybkie i bezpieczne, ich opóźnienia nie okazują się wcale rzadkim zjawiskiem. Wiele osób niepokoi się, że mogą one doprowadzić do problemów z wynajmem auta. W TopCars mamy jednak świadomość tego, że są to sytuacje, które po prostu się zdarzają. Odradzamy więc martwienie się na zapas. Jeśli otrzymamy numer lotu naszego klienta, sami będziemy obserwować informacje pojawiające się na tablicy przylotów lotniska we Wrocławiu. Nawet jeśli on sam nie będzie w stanie powiadomić nas o opóźnieniu lotu, nie ma mowy o ryzyku, że ta wiadomość do nas nie dotrze.

Wśród wielu opinii na nasz temat, jakie można znaleźć w internecie, nie brakuje tych, które doceniają elastyczność wypożyczalni aut TopCars. Jesteśmy znani nie tylko z tego, że mamy najniższe ceny, ale i z faktu, że pomagamy nawet w tak skomplikowanych sytuacjach, jak pomylenie lotniska przez naszego klienta. Opóźniony lot też nie jest dla nas problemem.

Całodobowa obsługa klientów wypożyczalni aut na Lotnisku we Wrocławiu

Jesteśmy firmą, która oferuje całodobowy wynajem samochodów we Wrocławiu, w tym również na Lotnisku Strachowice. Nie ma takiej pory dnia i nocy, o której nie jesteśmy w stanie przeprowadzić wydania i odbioru. Jeśli tylko złoży się u nas zamówienie odpowiednio wcześnie, a potem otrzyma się potwierdzenie rezerwacji, można mieć pewność, że odbiór auta z Lotniska Wrocław nie będzie problemem. Jesteśmy też świadomi tego, że to rozkład lotów determinuje funkcjonowanie branży rent a car i się do tego dostosowujemy. Infolinia stworzona z myślą o najemcach wypożyczalni TopCars jest zresztą czynna przez całą dobę!

Infolinia wynajmu aut 24h

TopCars działa w branży rent a car we Wrocławiu już od wielu lat. Naszym pracownikom nie trzeba więc przypominać o tym, jak ważna dla klientów jest możliwość błyskawicznego skontaktowania się z nimi. Umożliwiamy to dzięki infolinii awaryjnej 24h dla osób aktualnie wynajmujących od nas samochody.

Biuro Obsługi Klienta odpowiada za przetwarzanie kolejnych zamówień od 8:00 do 21:00. Nie oznacza to jednak, że osoba chcąca skontaktować się z nim poza tymi godzinami nie ma szans na pomoc. Jeśli dojdzie do stłuczki, kolizji albo jakiegokolwiek innego zdarzenia drogowego, można mieć pewność, że na klientów zawsze będzie czekać infolinia awaryjna, a na niej – pomocny pracownik TopCars. Na Lotnisku Wrocław nigdy nie jest się więc pozostawionym samemu sobie.

Sposób na zadbane i sprawne auta dostępna na wynajem na lotnisku Wroclaw

Na Lotnisku Wrocław-Strachowice oferujemy nowe samochody na wynajem. Staramy się, aby nie miały one nigdy więcej niż trzy lub cztery lata. Zdecydowaną większość naszej floty stanowią auta zaledwie kilkumiesięczne. Bywa i tak, że klienci, którzy przylatują na Lotnisko Kopernika we Wrocławiu i są pierwszymi użytkownikami wynajętego im samochodu. Stałe odmładzanie floty jest zresztą gwarancją jej bezpieczeństwa i bezawaryjności.

Każdy z oferowanych przez nas samochodów na wynajem uwzględniony jest w systemie systematycznych i kompletnych przeglądów oraz serwisów. Po wynajmie auto jest każdorazowo sprzątane i przygotowywane do tego, aby możliwie jak najlepiej służyć kolejnej osobie. Klienci wynajmujący nowy samochód nie muszą obawiać się więc nieoczekiwanej awarii. Mają szansę na skupienie się wyłącznie na tym, aby podróż, w którą się udają, przebiegała w komfortowych warunkach.

To właśnie bezpieczeństwo osób decydujących się na skorzystanie z naszych usług jest tym, co ma dla nas kluczowe znaczenie. Nic więc dziwnego, że nowe samochody przygotowujemy tak, aby ich stan odpowiadał panującym w danym momencie warunkom pogodowym. Stawiamy na tzw. opony wielosezonowe – doskonały wybór nie tylko w sezonie zimowym, ale również w letnim. Takie ogumienie z homologacją sprawdza się w różnorodnych warunkach i w szerokim zakresie temperatur. Warto w tym miejscu podkreślić, że stan ogumienia jest przez nas regularnie sprawdzany tak, aby w razie potrzeby szybko wymienić je na nowe. Nie może być jednak inaczej, skoro zawsze staramy się dostarczać bezpieczne auta dla osób decydujących się na wynajem samochodów w Porcie Lotniczym Wrocław im. Mikołaja Kopernika.

Czy należy spełnić jakieś warunki, aby wynająć auto? – Lotnisko Wrocław-Strachowice

TopCars pozwala na wynajem samochodów na Lotnisku Strachowice bez kaucji i bez limitu kilometrów. Dbamy także o to, aby osoba zainteresowana wynajmem spełniała jedynie minimalne warunki i wymagania. Na udostępnienie samochodu może więc liczyć każdy kto:

 • dysponuje ważnym dokumentem tożsamości (dowód osobisty albo paszport),
 • ma ukończony 21 rok życia,
 • posiada prawo jazdy kategorii B ważne od przynajmniej dwunastu miesięcy,
 • dysponuje własną, imienną kartą płatniczą, kredytową lub debetową.

Warto zwrócić też uwagę na obowiązek posiadania złożonej wcześniej rezerwacji samochodu. Pozostaje ona niezbędna, bo liczba aut dostępnych na Lotnisku Wrocław-Strachowice jest ograniczona, a tym samym – mimo najszczerszych chęci, nie jesteśmy w stanie zrealizować wszystkich zamówień. Zatwierdzenie przez nas rezerwacji jest gwarancją tego, że samochód zostanie podstawiony pod drzwi terminala lotniczego.

Dokumenty niezbędne do wynajmu samochodu z wypożyczalni na Lotnisku Strachowice

Bazując na wieloletnich doświadczeniach, ograniczyliśmy do minimum formalności, jakie należy spełnić, wynajmując samochody w TopCars. Obecnie dokumenty niezbędne do tego, aby wynająć samochód na Lotnisku Wrocław-Strachowice, to:

 • dowód osobisty lub paszport,
 • prawo jazdy kategorii B,
 • imienna karta płatnicza.

Pierwszym krokiem koniecznym do wynajęcia auta w lokalizacji Wroclaw Airport jest złożenie zamówienia poprzez formularz internetowy. Na tym etapie konieczne będzie podanie:

 • imienia i nazwiska,
 • numeru telefonu kontaktowego,
 • adresu e-mail.

Po potwierdzeniu dostępności auta na wynajem, prosimy o przesłanie danych pochodzących tak z dokumentów najemcy, jak i dodatkowych kierowców, jeśli jest się zainteresowanym dopisaniem ich do umowy. W procesie wydawania samochodu na lotnisku we Wrocławiu dokumenty te muszą zostać okazane przedstawicielowi TopCars. Pozwoli mu to na zweryfikowanie ich zgodności ze stanem faktycznym. Nie wolno zapomnieć też o aktualnej dacie ważności tych dokumentów.

Jak i kiedy zapłacić za wynajem samochodu na lotnisku we Wrocławiu?

Wiele osób planujących wynajem auta zastanawia się nad tym, czy do wypożyczenia samochodu na Lotnisku Strachowice potrzebna jest karta kredytowa. TopCars nie stawia takiego wymogu przed swoimi klientami. Co więcej, wynajem samochodów nie wymaga kaucji, nie ma więc mowy o jakiejkolwiek blokadzie środków – czy to w gotówce, czy to na karcie.

Za wynajem samochodu na Lotnisku Wrocław-Strachowice można zapłacić przy użyciu zwykłej karty debetowej. Forma płatności musi spełnić pewne wymogi.

 1. Karta płatnicza musi być imienna i należeć do osoby wynajmującej samochód.
 2. Płatność musi być pobrana z góry za cały okres rozliczeniowy przy wydaniu samochodu.
 3. Nie ma możliwości płatności gotówkowej, płatności telefonem, kartami prepaid oraz z wykorzystaniem systemu BLIK

Cena za wynajem samochodu - Wroclaw Airport

Odwiedzając naszą stronę internetową, można błyskawicznie sprawdzić, ile kosztuje wypożyczenie auta na Lotnisku Wrocław. Konieczne jest w takim wypadku jedynie przejście przez intuicyjny formularz rezerwacyjny. Na jego końcu zawsze podajemy całkowity koszt wynajmu samochodu. Formularz zawiera też informacje na temat:

 • miejsca wydania samochodu,
 • daty i godziny odbioru,
 • daty i godziny zwrotu auta,
 • segmentu wynajmowanego samochodu,
 • dodatkowego wyposażenia.

Koszt wypożyczenia auta na lotnisku we Wrocławiu zmniejsza się wraz z długością wynajmu. Dotyczy to zresztą nie tylko dni i tygodni, ale również miesięcy, a nawet – lat. Maksymalny okres wynajmu samochodu osobowego w naszej wypożyczalni to 36 miesięcy. Cena jest uzależniona również od tego, jakiej klasy auto ma być wypożyczane. Co do zasady, mniejsze samochody z tzw. niższych klas są tańsze. TopCars udostępnia też tani wynajem samochodów osobowych na Lotnisku Strachowice, organizując liczne promocje i zachęcając do korzystania z nich.

Najtańszy wynajem samochodu na lotnisku we Wrocławiu

Oferta wypożyczalni TopCars może być uznawana za jedną z najbardziej atrakcyjnych, z jakimi nasi klienci spotykają się na krajowym rynku. Na uwagę zasługuje przy tym nie tylko jej przystępność cenowa, ale i brak kruczków prawnych będących domeną wielu innych podmiotów. Od lat jest uważana za jedną z najtańszych na Lotnisku Wrocław-Strachowice. Stali klienci mogą zresztą liczyć dodatkowo na program lojalnościowy sprawiający, że wynajem auta jeszcze zyskuje na atrakcyjności. Pocztą elektroniczną uzyskują nie tylko kody rabatowe, ale i informacje o sezonowych promocjach. Tani wynajem aut na Lotnisku Strachowice nie jest więc wcale przywilejem dla nielicznych.

Kod rabatowy – wypożyczalnia samochodów Wrocław Lotnisko Strachowice

KOD RABATOWY NA WYNAJEM SAMOCHODU: WROTOPPROMO12

Już dziś można zarezerwować samochód na lotnisku we Wrocławiu, obniżając koszt jego wynajmu. Sposobem na osiągnięcie tego celu jest skorzystanie z kody rabatowego. Warto przekonać się, jak duży może być to rabat, wpisując kod w pole „kod rabatowy” wyświetlające się w ostatnim etapie wypełniania formularza rezerwacji samochodu. Regularne wypożyczanie aut w TopCars jest przedsięwzięciem szczególnie opłacalnym. Zawsze można liczyć na ciekawe akcje promocyjne zwiększające znacząco opłacalność wynajmu.

Czy można się ubezpieczyć wynajmując auto na Lotnisku Wrocław-Strachowice?

Samochody, które oferujemy na wynajem przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Wrocław, posiadają pełny pakiet ubezpieczeń. Każdy posiada nie tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC, ale także polisę AC, NNW i Assistance. Wypożyczanie aut z pełnym ubezpieczeniem na Lotnisku Strachowice zwiększa komfort i sprawia, że podróż staje się bezpieczniejsza.

Oczywiście, nie oznacza to, że pełne ubezpieczenie zwalnia najemcę od odpowiedzialności finansowej za szkodę, która może mieć miejsce podczas najmu pojazdu. Warto jednak pamiętać, że taka opłata może być zmniejszona o połowę, a nawet zostać zniesiona całkowicie tak, aby wynosiła 0 złotych. W tym celu, jeszcze przed wynajmem samochodu na Lotnisku Wrocław-Strachowice, należy zdecydować się na jeden z wariantów dodatkowego ubezpieczenia.

Osoby mające w planie podróżowanie jedynie po Polsce nie muszą zabierać ze sobą w trasę polisy OC, prawa jazdy i dowodu rejestracyjnego pojazdu. Policja posiada do nich dostęp, korzystając z odpowiednich baz danych. Jeśli jednak w planie znajdują się wycieczki zagraniczne, zabranie wszystkich niezbędnych dokumentów jest koniecznością. Wypożyczalnia TopCars dostarcza je wraz z kluczami w momencie wydania samochodu na lotnisku we Wrocławiu.

Wynajem aut z pełną ochroną na Lotnisku Wrocław Strachowice

Nasi klienci, którzy przylatują do Wrocławia na Lotnisko Strachowice, mają możliwość dobrania dodatkowego ubezpieczenia przy wynajmie samochodu. Pakiety dodatkowej ochrony, które proponujemy, w istotny sposób różnią się między sobą. Różnice dotyczą przy tym nie tylko stawki dobowej, ale przede wszystkim – zakresu ochrony.

 1. Podstawowy pakiet ochrony zmniejsza odpowiedzialność za szkody o połowę, obejmuje też uszkodzenia karoserii.
 2. Pełny pakiet ochrony pokrywa uszkodzenia karoserii, szyb, opon, felg, konsekwencje kradzieży i szkodę całkowitą. Co więcej, redukuje odpowiedzialność w szkodzie do 0 zł. To właśnie ta opcja jest szczególnie często wybierana przez naszych klientów.

W trakcie urlopu pokonuje się zwykle więcej kilometrów niż w czasie pozostałych miesięcy w roku. Nie jest to dla nas zaskoczeniem. Przygotowana przez nas oferta wynajmu samochodu bez limitu kilometrów pozwala na zwiedzenie Polski bez nakładania na siebie niepotrzebnych ograniczeń. Niestety, podróżując dużo i często, dobrze jest też liczyć się z tym, że wzrośnie ryzyko niefortunnych zdarzeń losowych. Osoby wybierające dodatkowe ubezpieczenie auta na Lotnisku Wrocław-Strachowice zyskują pewność, że nawet w przypadku sytuacji niemal niemożliwych do przewidzenia, zostanie im zapewniona ochrona.

Oczywiście, bez względu na to, jakie ubezpieczenie posiada nasz klient, w przypadku kolizji lub wypadku powinien on wezwać na miejsce zdarzenia policję. Oczekujemy też od niego dopełnienia wszelkich formalności, bo tylko w ten sposób będziemy mogli zlikwidować szkodę, do której doszło.

Kiedy zdecydować się na złożenie zamówienia na wynajem auta?

Czy odpowiedź na pytanie o to, kiedy najlepiej zarezerwować auto na wynajem na Lotnisku Wrocław-Strachowice, musi być trudna? Na szczęście, nie. Tu sprawdza się zasada mówiąca o tym, że im szybciej będzie to mieć miejsce, tym lepiej. Każda wypożyczalnia samochodów dysponuje ograniczoną liczbą pojazdów. Może więc zdarzyć się i tak, że aut dostępnych na ostatnią chwilę będzie znacznie mniej niż osób zainteresowanych skorzystaniem z nich. O ile jesienią i zimą wynajem samochodów cieszy się nieco mniejszym zainteresowaniem, o tyle od marca do października oraz w połowie grudnia sytuacja zaczyna się zmieniać. Rezerwację warto więc rozważyć z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem. W wakacje nawet rezerwowanie samochodu miesiąc przed terminem nie wydaje się działaniem przesadnie pospiesznym.

W jaki sposób zarezerwować samochód?

Najszybszą drogą rezerwacji samochodu niezmiennie pozostaje wypełnienie specjalnego formularza, który jest dostępny na stronie internetowej naszej wypożyczalni. Zwykle zajmuje to zaledwie od trzech do pięciu minut. Innym sposobem wynajęcia samochodu na Wroclaw Airport jest skontaktowanie się z prowadzoną przez nas infolinią. To także miejsce doskonale sprawdzające się wtedy, gdy poszukuje się odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Już po przesłaniu zamówienia, w ciągu zaledwie kilkunastu minut (o ile ma to miejsce w godzinach pracy BOK), nasi klienci otrzymują dwa maile. Jeden zawiera prośbę o przesłanie danych niezbędnych do podpisania umowy najmu pojazdu. Drugi to mail z informacjami na temat formalności związanych z wpłatą zaliczki. Jeśli odpowiedzą na oba, a my zatwierdzimy rezerwację samochodu, kolejnym krokiem pozostaje spotkanie z naszym pracownikiem na Lotnisku Wrocław-Strachowice.

Czy istnieje możliwość zwrócenia auta w miejscu innym niż to, w którym je wydano?

TopCars to ogólnopolska wypożyczalnia samochodów. Nic więc dziwnego, że wszystkie procesy logistyczne są zwykle o wiele łatwiejsze niż te, które mogą zaproponować nasi konkurenci działający jedynie lolkalnie. Jeśli więc klient chce wynająć samochód na Lotnisku Wrocław, a zwrócić go w innym mieście, nie jest to dla nas problemem. Nasze oddziały znajdują się na większości polskich lotnisk, nie ma więc żadnych niedogodności, jeśli chodzi o zwrot auta w miejscu innym niż jego wynajem.

Czy można dokonać zmian w rezerwacji po jej zatwierdzeniu?

Klienci często znajdują się w sytuacji, która wymaga od nich mierzenia się z odwołaniem lotu na Lotnisko Wrocław-Strachowice albo z przeniesieniem go na inny termin. Jeśli zdążyli już zarezerwować samochód, nie jest to wcale powodem do zmartwień. TopCars rent a car także w takiej sytuacji niesie pomoc, wykazując gotowość do dokonania zmian w rezerwacji tak, aby odpowiadały one nowym wymaganiom. Co więcej, odbywa się to bez dodatkowych opłat. Możemy nie tylko zmienić datę wynajmu, ale również skrócić lub wydłużyć czas jego trwania. Nie ma przy tym mowy o stracie wpłaconej już zaliczki.

Czy da się przedłużyć czas wypożyczenia auta?

Gdy linie lotnicze przesuwają termin wylotu z Wroclaw Airport, wielu klientów zastanawia się nad tym, czy można przedłużyć nieco czas wynajmu samochodu. Tak w tej, jak i w każdej innej sytuacji najlepszym rozwiązaniem wydaje się możliwie jak najszybszy kontakt nawiązany z Biurem Obsługi Klienta. Można to zrobić zarówno korzystając z drogi mailowej, jak i poprzez kontakt telefoniczny. My obiecujemy, że jeśli tylko będzie to możliwe, zapewnimy taką właśnie opcję. Oczywiście, im szybciej nastąpi kontakt, tym większa będzie szansa na przedłużenie umowy.

Czy są jakieś warunki rezygnacji z rezerwacji?

Klient, który rezerwuje samochód na Lotnisku Wrocław-Strachowice, wpłaca zaliczkę na poczet przyszłego wynajmu. Kwotę tę odejmuje się od całkowitego kosztu wypożyczenia auta. Zaliczka nie jest tym samym tożsama z kaucją. To opłata rezerwacyjna, która gwarantuje, że samochód zostanie podstawiony we wskazanym przez wynajmującego miejscu i czasie.

Z wynajmu samochodu na Lotnisku Wrocław można zrezygnować w dowolnym momencie. Nie trzeba się przy tym liczyć z jakimikolwiek dodatkowymi opłatami wynikającymi z tego tytułu. Co więcej, jeśli zrezygnuje się na więcej niż pięć dni przed planowaną datą i godziną odbioru auta, opłata rezerwacyjna będzie zwrócona naszemu klientowi. Rozumiemy, jak często naszym życiem rządzą zdarzenia losowe i mamy świadomość tego, że nie zawsze ma się na nie wpływ. Jeśli więc rezygnacja ma swoje źródło choćby w odwołaniu lotu przez przewoźnika, jesteśmy w stanie przenieść zaliczkę tak, aby weszła w skład kolejnego zamówienia. W takim wypadku wymagamy jedynie podania daty następnego wynajmu.

Wynajęty samochód z lotniska we Wrocławiu uległ kolizji – co zrobić?

Naszym klientom zdarzają się czasem nie tylko kolizje, ale również wypadki samochodowe. W tym trudnym momencie wypożyczalnia TopCars udziela wszelkiego możliwego wsparcia. Schemat postępowania jest przy tym zawsze taki sam.

 1. Pierwszym krokiem niezmiennie pozostaje zadbanie o bezpieczeństwo własne oraz o bezpieczeństwo innych uczestników zdarzenia.
 2. Konieczne jest wezwanie na miejsce zdarzenia odpowiedniej pomocy.
 3. Należy skontaktować się z wypożyczalnią TopCars z użyciem infolinii, aby poinformować naszych pracowników o zdarzeniu, które miało miejsce.

Już po wykonaniu telefonu nasi pracownicy udzielają szczegółowych informacji dotyczących tego, jak postępować w niełatwej sytuacji. Co ważne, jeśli w zdarzeniu drogowym nie ucierpieli ludzie, warto skontaktować się z nami jeszcze przed wezwaniem policji. Może się okazać, że ten ostatni krok w ogóle nie będzie potrzebny. Kontakt z infolinią jest zalecany także wtedy, gdy dojdzie do przebicia opony. Osoby wynajmujące auta na Lotnisku Wrocław-Strachowice mogą przecież liczyć na całodobowe wsparcie.

Pomoc i doradztwo od specjalistów TopCars

Wynajem samochodów często rodzi szereg pytań. Jeśli więc pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości związane z wypożyczeniem auta na Lotnisku Wrocław-Strachowice, najlepszą opcją jest skontaktowanie się z wykwalifikowaną kadrą doradców zatrudnianych przez wypożyczalnię TopCars. Kontakt z nami można nawiązać:

 • korzystając z infolinii wypożyczalni samochodów,
 • pisząc wiadomość mailową,
 • kontaktując się przez wizytówkę Google,
 • uzupełniając formularz kontaktowy,
 • korzystając z interaktywnego czatu na stronie TopCars.

Co warte podkreślenia, obsługą czatu nie zajmuje się u nas bot, ale człowiek.

Lotnisko Wrocław-Strachowice – informacje

Lotnisko Wrocław-Strachowice to kolejny z ważnych punktów na mapie Polski, w którym działa wypożyczalnia TopCars. Jego patronem jest Mikołaj Kopernik, a sam port lotniczy mieści się przy ul. Wolności 90, 40-625 Ożarowice, około 10 km od centrum Wrocławia. Współcześnie jest to piąte lotnisko w Polsce pod względem liczby pasażerów, którzy są przez nie obsługiwani. Posiada aż trzy terminale, z których pierwszy – krajowy i międzynarodowy – jest dedykowany osobom podróżującym po Polsce, Europie i świecie. Na uwagę zasługuje też Terminal nr 2. Jest on stosunkowo nowy, bo powstał w roku 2008. Korzystają z niego pasażerowie podróżujący do państw nienależących do Strefy Schengen.

Na terenie lotniska we Wrocławiu prężnie działają nie tylko punkty gastronomiczne, ale również handlowe. Nie brakuje również tych, w których można skorzystać z usług finansowych. Turyści pojawiający się tu mogą zresztą korzystać z wyjątkowo szerokiej siatki połączeń. Czekają na nich nie tylko regularne linie lotnicze, ale i tani przewoźnicy. W okresie letnim Lotnisko Wrocław jest też znane z szerokiej gamy lotów czarterowych.

Jak dojechać przemieścić się z Lotniska we Wrocławiu?

Choć na lotnisku we Wrocławiu można skorzystać z różnych środków transportu publicznego, nie wszystkie są tak samo atrakcyjne. Nie o każdym można też powiedzieć, że będzie tak samo dobrym wyborem dla tych osób, dla których duże znaczenie mają wygoda i względy ekonomiczne w przemieszczaniu się. W tym miejscu wypada też podkreślić, że wybór najtańszej z opcji rzadko okazuje się tożsamy z wyborem tej, która jest najlepsza. Trudno przecież chwalić choćby zależność od rozkładów jazdy oraz konieczność stania przez całą drogę do punktu docelowego.

Ciekawą opcją szybkiego transportu z Lotniska Wrocław mogą być taksówki. Dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być jednak to, że również w stosunku do nich można mieć pewne zastrzeżenia. Poruszanie się nimi wiąże się z koniecznością ponoszenia znaczących nakładów finansowych. Co więcej, jazda nie zawsze odbywa się w komfortowych warunkach.

Mając tego świadomość, trudno nie zgodzić się z tym, że to właśnie skorzystanie z usług wypożyczalni może okazać się najlepszym wyborem. Co więcej, nie trzeba wtedy obawiać się korków, jakie często tworzą się przy wyjeździe z Wrocławia. Lokalizacja Międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław sprawia, że można sprawnie opuścić miasto, unikając tych miejsc, które są znane ze szczególnie dużego natężenia ruchu.

Oczywiście nie wszystkie wypożyczalnie działające przy Porcie Lotniczym Wrocław im. Mikołaja Kopernika (WRO) są w stanie zaproponować tak samo atrakcyjną ofertę. Nie brakuje takich, które zniechęcają do siebie wygórowanymi cenami. Nasza wypożyczalnia aut stara się jednak podchodzić do każdego klienta profesjonalnie, proponując mu uczciwe warunki wynajmu samochodu. To właśnie dlatego oferta TopCars rent a car to m.in. brak kaucji, brak konieczności posiadania przez naszych klientów karty kredytowych, brak limitu kilometrów oraz wyjątkowo atrakcyjne stawki dobowe. Plusem naszej wypożyczalni jest także oferowana przez nią możliwość wygodnego odebrania samochodu zaraz po wylądowaniu na lotnisku we Wrocławiu.

Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław – krótka historia

Lotnisko we Wrocławiu jest jednym z największych i najstarszych portów lotniczych w Polsce. Powstało już w latach 30. ubiegłego wieku, choć II wojna światowa znacząco spowolniła tempo, w jakim się rozwijało. Po jej zakończeniu konieczne stało się przeprowadzenie procesu jego odbudowy, aby możliwe było ponowne oddanie go do użytku. Pierwsze loty pasażerskie wystartowały już w roku 1947. Niewiele później z Wrocławia można było latać regularnie do kolejnych polskich miast. W latach 50. siatka połączeń została rozszerzona. Do Wrocławia można było więc przylecieć choćby z Moskwy oraz z Berlina.

Pierwsza gruntowna modernizacja Lotniska Wrocław miała miejsce w latach 60. To właśnie wtedy zapadła też decyzja o budowie nowych dróg dojazdowych i terminala pasażerskiego. Remont zapewnił lotnisku nowy hangar dla samolotów. Już w latach 70. lotnisko cieszyło się opinią jednego z najbardziej nowoczesnych portów lotniczych w kraju. Opinia ta nie jest przesadzona także obecnie, w latach 20. XXI wieku.

Co warto zobaczyć, przylatując do Wrocławia?

Nie trzeba wcale oddalać się przesadnie od Lotniska Wrocław-Strachowice, aby miło spędzić czas po przylocie. Sam Wrocław jest przecież opisywany jako miasto atrakcyjne dla turystów. W przewodnikach poświęconych Wrocławiowi zwykle można znaleźć wiele argumentów przemawiających za tym, aby udać się do najstarszej części miasta. Wrocławski rynek jest jednym z największych w Polsce, często rywalizuje też o miano najpiękniejszego z tym, którym może pochwalić się Kraków.

Jeśli przylatujesz na Lotnisko Wrocław z dziećmi, rozważ też wizytę we wrocławskim ogrodzie zoologicznym. Panuje w nim wyjątkowa atmosfera, a ponieważ teren nie jest zbyt rozległy, spotkanie z ukochanymi zwierzętami najmłodszych turystów nie będzie wymagać pokonania wielu kilometrów. Warto pomyśleć też o wizycie w Rotundzie, gdzie znajduje się Panorama Racławicka – fantastyczny obraz opowiadający o wygranej przez Polaków bitwie pod Racławicami – jednym z największych zwycięstw insurekcji kościuszkowskiej w 1794 roku. W każde ze wskazanych miejsc dotrzesz wynajętym samochodem z wypożyczalni samochodów TopCars.

FAQ - pytania naszych klientów

Czy można wynająć samochód bez kaucji na lotnisku Wrocław?

Tak, wypożyczalnia aut TopCars oferuje możliwość wynajmu samochodu bez konieczności wpłacania kaucji. Jest to jedna z charakterystycznych cech naszej oferty.

Gdzie można odebrać wynajęty samochód na lotnisku we Wrocławiu?

TopCars24 posiada oddział we Wrocławiu. Można tam wygodnie odebrać wynajęty samochód tuż po wylądowaniu. Samochód będzie na Ciebie czekał przed terminalem.

Czy wynajem aut na lotnisku Wrocław jest bez limitu kilometrów?

Tak, TopCars oferuje wynajem krótkoterminowy (do 29 dni) bez limitu kilometrów. Dla dłuższych wynajmów (miesięcznych) istnieje limit, ale jest on wystarczająco wysoki, aby zaspokoić potrzeby większości użytkowników.

Czy można wynająć samochód bez karty kredytowej?

TopCars umożliwia wynajem samochodu bez konieczności posiadania karty kredytowej, co jest wygodną opcją.

 

 

 Wynajem aut Lotnisko Wrocław Strachowice

 • Przez formularz kontaktowy
 • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
 • Przez e-mail: biuro@topcars24.pl
 • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
Opublikowano: 07/12/2023
Zaktualizowano: 07/12/2023
TopCars24.pl jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce wg rankingu
użytkowników serwisu Opineo.pl


Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.