Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Modlin

Zarezerwuj samochód w kilka chwil korzystając z naszego formularza.
To bardzo proste!
Wybierz miejsce, datę, godzinę odbioru i zwrotu.
Wskaż samochód, który Cię interesuje.
Dobierz dodatki do wynajmu.
Wyślij zamówienie i po zatwierdzeniu ruszaj
w DROGĘ!

Szukasz wypożyczalni samochodów na Lotnisku Modlin? Jesteśmy dla Ciebie najlepszym wyborem!

Jeden z oddziałów wypożyczalni samochodów TopCars zlokalizowany jest na lotnisku Warszawa Modlin przy ul. Generała Wiktora Thommée 1a, kod pocztowy 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki. Oferujemy tani wynajem samochodów bez kaucji. Za priorytet stawiamy sobie zadowolenie klienta, a co za tym idzie, wykwalifikowaną obsługę klienta. Zapewniamy życzliwą pomoc oraz opiekę zarówno przy składaniu rezerwacji, jak i przy samej jej realizacji. Oferujemy przejrzyste warunki najmu samochodów. O wszystkich możliwych opłatach dowiesz się składając zamówienie za pośrednictwem naszego formularza rezerwacyjnego lub telefonicznie u naszego konsultanta. Wszystkie opłaty związane z wynajmem samochodu ujęte są na naszej stronie internetowej.

Nasze główne cechy najmu aut:

 • Brak kaucji,
 • Brak limitu kilometrów,
 • Niskie ceny i rabaty,
 • Uczciwe podejście do klienta,
 • Atrakcyjna oferta.

Wypożyczalnia aut TopCars 24h na lotnisku Modlin

Spójrz na mapkę, w zaznaczonym miejscu będziemy na Ciebie czekać.

Przebieg wydania samochodu:

 • O umówionej godzinie wydania samochodu nasz kierowca oczekuje na Ciebie w wyznaczonym miejscu. Znając numer Twojego lotu, obserwujemy tablicę przylotów i ewentualne opóźnienia samolotu. Nasz kierowca kontaktuje się z Tobą 15 min. przed planowaną godziną wydania samochodu w celu odnalezienia się przy lotnisku. 
 • Wydanie samochodu trwa maksymalnie 10 min. Zapraszamy Cię do obejrzenia samochodu wraz z kierowcą i wspólnego spisania protokołu wydania. Po podpisaniu wcześniej uzupełnionej umowy, kierowca za pośrednictwem bezprzewodowego terminala płatniczego pobiera płatność za wynajem. 
 • To wszystko! Teraz już możesz cieszyć się wygodą podróżowania wynajętym samochodem.
Miłej podróży!

Wypożyczalnia aut Lotnisko Warszawa Modlin

Oferujemy tani wynajem samochodów bez kaucji i limitu kilometrów. Lotnisko Warszawa-Modlin jest obsługiwane przez naszą wypożyczalnię samochodów niemal od samego początku jego istnienia. Nasze doświadczenie w zakresie wynajmu aut w Modlinie wpływa na wysoki standard oferowanych przez nas usług. Jeżeli planujesz przylot na Lotnisko Modlin, możesz w prosty sposób wynająć auto w wypożyczalni samochodów TopCars korzystając z najlepszej oferty na rynku. Takie rozwiązanie pozwoli Ci sprawnie i wygodnie przemieszczać się po całym kraju.

wypożyczalnia samochodów Warszawa lotnisko Modlin

Najlepsza wypożyczalnia samochodów Lotnisko Modlin – opinie

Od 2013 roku nasza wypożyczalnia aut osobowych działa z powodzeniem w największych miastach w Polsce oraz przy najważniejszych lotniskach, do których niewątpliwie zaliczany jest Port Lotniczy Warszawa-Modlin. Nasz oddział obsługujący Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin jest jednym z wielu punktów na mapie Polski, w którym świadczymy usługi wynajmu i dostawy samochodu. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie skąd niedaleko do drugiego lotniska obsługującego pasażerów stolicy - Lotniska Warszawa Modlin. Poza tymi lokalizacjami posiadamy oddziały wypożyczalnia samochodów w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy, Krakowie, Katowicach i Rzeszowie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom pełną obsługę najmu w każdej lokalizacji w Polsce. W naszym przypadku określenie ‘ogólnopolska’ wypożyczalnia samochodów to dostępność usług i możliwość udzielenia wsparcia na terenie całego kraju.

Kompleksowość to nasze drugie imię – zajmujemy się wynajmem samochodów od A do Z. Naszym celem jest zadowolenie każdego, kto wypożyczy u nas samochód niezależnie od lokalizacji obsługi najmu. Zawsze oferujemy fachową pomoc i doradztwo naszych wykwalifikowanych pracowników zarówno przy składaniu rezerwacji na samochód jak i przy samej realizacji najmu.

Nasi klienci chętnie dzielą się swoimi przeżyciami i oceną dotyczącą wynajmu samochodu w portalu Opineo.pl. Opinie dostępne na forum świadczą o zadowoleniu z usług, co nas niezmiernie cieszy i dodaje nam wiatru w żagle. Wszystkie opinie o wypożyczalni samochodów Lotnisko Modlin są napisane przez klientów, którzy autentycznie wynajmowali auto w TopCars – świadczy o tym określenie ‘wiarygodna opinia’. Priorytetem jest dla nas dbałość o wysoką jakość usług, co przekłada się na najlepszą ofertę na wynajem samochodu. Czy jesteśmy więc najlepszą wypożyczalnią samochodów na lotnisku w Modlinie? Zrób porównanie, wypożycz auto w TopCars i się przekonaj!

Wynajem samochodów bez kaucji i karty kredytowej

Brak kaucji, inaczej brak depozytu, to w wypożyczalniach samochodów rzadkość, dlatego nasza oferta jest tak atrakcyjna dla wielu osób szukających auta na wynajem bez kaucji przy Porcie Lotniczym Warszawa-Modlin. Dodatkowo, jeśli wynajmującym jest osoba posiadająca polskie obywatelstwo, to umożliwiamy wynajem samochodu bez karty kredytowej. Lotnisko Modlin to port lotniczy, z którego w większości korzystają Polacy. Zdajemy sobie sprawę, że w naszym kraju posiadanie karty kredytowej nie jest tak popularne jak za granicą. Czasowa blokada środków na koncie jest stresująca i budzi niepewność, a przecież nie takie uczucia powinny towarzyszyć usłudze wynajmu samochodu. Dla wielu podróżujących wypożyczenie samochodu bez kaucji i karty kredytowej jest istotnym warunkiem w podjęciu decyzji o wyborze wypożyczalni przy lotnisku Modlin. Darzymy naszych klientów zaufaniem - szkodę rozliczamy dopiero po jej wystąpieniu. Nie blokując środków na karcie kredytowej, nie dopuszczamy do sytuacji, w której klient poczuje jakąkolwiek obawę przed wypożyczeniem samochodu. Wynajem auta na Lotnisku Warszawa-Modlin może być przyjemny i bezstresowy, wystarczy skorzystać z naszej oferty bez kaucji!

Wypożyczenie auta bez limitu kilometrów

Jeśli szukasz wypożyczalni samochodów, która sprosta wszystkim Twoim potrzebom, to właśnie ją znalazłeś! Poza brakiem kaucji oferujemy także wygodny wynajem samochodu bez limitu kilometrów. TopCars Lotnisko Warszawa-Modlin oferuje wszystkie samochody na wynajem krótkoterminowy od 1 do 89 dni bez naliczania kosztów za przemierzone kilometry. Nasza oferta wyróżnia się na tle innych wypożyczalni aut w Modlinie, gdyż brak limitu kilometrów nie jest standardem u większości. Wypożyczony samochód na urlop lub wyjazd służbowy nie powinien ograniczać. Na komfort w podróżowaniu wynajętym autem niezaprzeczalnie wpływa brak limitu kilometrów. Z TopCars nie musisz się ograniczać - zwiedzaj i podróżuj ile tylko chcesz! Przy zwrocie samochodu nie ma potrzeby rozliczania limitu kilometrów, co zmniejsza prawdopodobieństwo dodatkowych kosztów związanych z wynajem auta. Nie ograniczając naszych klientów limitem kilometrów, dajemy im pełną swobodę w podróżowaniu.

Jako wypożyczalnia samochodów świadcząca usługę wynajmu aut bez limitu kilometrów dla podróżujących na Lotnisko Modlin umożliwiamy wyjazdy poza granicę naszego kraju. Dzięki temu, możesz zaplanować sobie urlop przemierzając część Europy. Zezwalamy na wyjazd do większości krajów Unii Europejskiej zaliczając Czechy, Słowację, Niemcy, Austrię, Węgry, Słowenię, Danię, Belgię, Holandię, Luksemburg, Chorwację, Szwecję, Francję, Włochy, Hiszpanię, Portugalię, Irlandię i Finlandię. Kraje do których możesz wyjechać z Polski wynajętym samochodem, a nie należą do Unii Europejskiej to Szwajcaria, Norwegia i Wielka Brytania. Wynajem samochodu ze zgodą na wyjazd za granicę bez limitu kilometrów jest więc jak najbardziej możliwy, wystarczy zgłosić nam chęć wyjazdu i wskazać jego kierunek.

Jeśli planujesz dłuższy pobyt w Polsce, to polecamy Ci skorzystać z oferty na wynajem samochodu na miesiąc z Lotniska Warszawa-Modlin. Nie musisz być zdany na życzliwość rodziny czy znajomych. Wynajmij samochód w TopCars na dowolny okres i ciesz się korzyściami płynącymi z takiego rozwiązania. Wypożyczenie samochodu na miesiąc jest bardziej opłacalne, gdyż cechuje się niższą stawką dobową wynajmu. Limit kilometrów w przypadku wynajmu na okres miesiąca jest niezwykle korzystny – oferujemy aż 4 000 km/30 dni w standardzie, co przekłada się na pełny komfort i spokój wynajmującego.

Samochód na wynajem dla rodzin z dziećmi

Rodzinne podróże może nie należą do najłatwiejszych ale na pewno do najbardziej wartościowych, do których wraca się z sentymentem. Aby wspomnienia należały do tych bardziej przyjemnych, warto podejść do organizacji wyjazdu z dziećmi z wyprzedzeniem. Nocleg i wynajem samochodu opłaca się zorganizować jeszcze przed przylotem do Polski na lotnisko Modlin VMI (oznaczenie portu lotniczego). Wcześniejsza rezerwacja auta w wypożyczalni samochodów Modlin zapewni Ci dostępność preferowanej klasy samochodów. Wybierając auto na wynajem dla rodzin z dziećmi warto rozważyć modele w nadwoziu kombi. W naszej wypożyczalni samochodów przy Mazowieckim Porcie Lotniczym segment C+, charakteryzuje się dużym bagażnikiem. Do tak pojemnego bagażnika bezproblemowo zmieści się wózek dla dziecka i walizki. Dla najmłodszych dodatkowo oferujemy na wynajem zadbane i wygodne foteliki oraz podkładki samochodowe, które są przez nas systematycznie sprawdzane i przygotowywane do każdego najmu. Wynajem samochodu z fotelikiem na Lotnisku Modlin jest więc jak najbardziej dostępny. Jeśli podróżujesz z niemowlęciem i potrzebujesz zabrać ze sobą własne nosidełko z systemem mocowania ISOFIX, to bez problemu zamontujesz go w dowolnym samochodzie z naszej floty. Każdy samochód w oddziale TopCars Lotnisko Warszawa-Modlin posiada tą niezwykle wygodną i szybką funkcję mocowania fotelików.

Wynajem samochodu w naszym oddziale na terenie Portu Lotniczego w Modlinie przyczynia się do udanych urlopów. O ustalonej wcześniej godzinie nasz kierowca oczekuje na Ciebie i Twoją rodzinę zaraz przed drzwiami terminala Lotniska Warszawa Modlin. Dzięki sprawnej komunikacji i organizacji wydanie samochodu przy Lotniku w Modlinie nie trwa więcej niż 10 minut. Przy podróżowaniu z dziećmi jest to duży plus. Dodatkowo, nasz kierowca z oddziału Modlin pomoże przy zapakowaniu się do samochodu i spokojnie objaśni funkcje jakie oferuje dany model auta. Łatwość przesiadki z samolotu do wynajmowanego samochodu zmniejsza stres związany z podróżą z dziećmi. Po przekazaniu kluczyków możesz ruszyć w trasę, ciesząc się szczęśliwie spędzonym czasem z rodziną.

W dotarciu do celu pomoże Ci mapa – w dzisiejszych czasach najlepiej elektroniczna. Korzystając z nawigacji w telefonie masz pewność, że dotrzesz do punktu docelowego bez kłopotu. Aplikacje oferujące nawigację GPS dostarczają zawsze aktualne mapy, informują o wypadkach drogowych, o fotoradarach i kontroli policji. Warto więc korzystać z nowoczesnych funkcji, które obecnie są ogólnodostępne i darmowe. Jeśli obawiasz się szybkiego zużycia pakietu internetu w telefonie, to zalecamy pobranie map jeszcze przed wylotem do Polski, takim sposobem będziesz mógł korzystać z nawigacji w trybie offline. W naszej wypożyczalni samochodów bez kaucji Modlin Airport do wynajmowanego samochodu możesz dobrać uniwersalny uchwyt na telefon. Dzięki temu będziesz miał nawigację zawsze w zasięgu wzroku. Rozpocznij podróż wynajętym samochodem na Lotnisku Warszawa – Modlin i dotrzyj bezpiecznie do celu.

Drugi kierowca za 0 zł – Lotnisko Modlin

Zawsze przyjemniej mieć towarzysza w podróży. Bliska osoba u boku to nie tylko wspólnie spędzony czas ale też wsparcie w trudnych chwilach. Wynajmując samochód decydujesz, czy jako najemca będziesz jedynym kierowcą. Warto rozważyć, czy upoważnienie drugiej osoby do kierowania wynajętym samochodem nie będzie dla Ciebie zabezpieczeniem. Po wyczerpującej podroży samolotem, może doskwierać Ci znużenie jadąc do punktu docelowego z Lotniska Modlin. Wynajem samochodu z dodatkowym kierowcą zapewni Ci spokój ducha. Dzięki dopisaniu do umowy najmu drugiego kierowcy zawsze masz możliwość zmienienia się za kierownicą w razie zmęczenia. W wypożyczalni samochodów TopCars z oddziałem przy Porcie Lotniczym w Modlinie drugiego kierowcę masz zawsze za 0 zł! Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje szereg często bezpłatnych udogodnień. Chcemy sprzyjać naszych klientom dając im to czego oczekują. Drugi kierowca za 0 zł przy wynajmie samochodu na Lotnisku Warszawa-Modlin jest jedną z tych cech, która nas wyróżnia na tle innych wypożyczalni.

Nasza oferta – dowolny okres najmu samochodu

Zapoznaj się z naszą ofertą i dobierz najlepszą dla siebie. Umożliwiamy wynajem samochodu na dowolny okres. Zarówno w Modlinie jak i w sąsiadującym Nowym Dworze Mazowieckim możesz wynająć preferowany samochód na dni, miesiące lub lata.

a) Krótkoterminowy wynajem aut - Lotnisko Warszawa-Modlin.
Wynajem samochodu na okres od 1 dnia do 29 dni to najczęstsza długość wypożyczenia auta przy Lotnisku w Modlinie. Typowym dla tego okresu wynajmu samochodu jest brak limitu kilometrów. Wynajem krótkoterminowy to również wypożyczenie samochodu na okres do 89 dni. Wynajem samochodu na miesiąc lub dłużej to niższe stawki dobowe oraz limit 4 000 kilometrów przypadający na 30 dni.
Jeśli planujesz przylot na Lotnisko Modlin, to zachęcamy do złożenia rezerwacji na samochód z wyprzedzeniem. Dzięki takiej praktyce zapewnisz sobie dostępność aut na wynajem nawet w tak ruchliwym okresie jak wakacje. Jeśli zarezerwujesz samochód przed planowaną podróżą do Polski, to masz gwarancję, że nasz przedstawiciel podstawi preferowane auto pod same drzwi terminala Lotniska Modlin na czas. Rezerwacje na krótkoterminowy wynajem auta możesz złożyć przez formularz rezerwacyjny na stronie.

b) Średnioterminowy wynajem aut - Lotnisko Warszawa-Modlin.
Osobom planującym kilkumiesięczny pobyt w Polsce oraz tym, którzy mieszkają w Nowym Dworze Mazowieckim lub w okolicy i potrzebują czasowo wypożyczyć samochód, polecamy ofertę na średnioterminowy wynajem auta. Nasza oferta może być również rozwiązaniem dla osób oczekujących na wyprodukowanie się własnego samochodu. Sam decydujesz na jaki okres wynajmujesz auto – oferta średnioterminowa obowiązuje wynajmy od 3 do 12 miesięcy. Kompleksowość usługi najmu, stała rata, niska cena i stabilna współpraca to cechy charakterystyczne dla tej formy wypożyczenia samochodu. Limit kilometrów jaki obowiązuje taki wynajem to 4000 km/30 dni w standardzie. Wypełnij formularz i otrzymaj ofertę za wypożyczenie samochodu na miesiące w Modlinie.

c) Długoterminowy wynajem aut - Lotnisko Warszawa-Modlin.
Najatrakcyjniejszą formą wynajmu samochodu dla osób zainteresowanych wypożyczeniem samochodu na rok lub dłużej jest oferta długoterminowa. Obejmuje ona okres od 13 do 36 miesięcy. Wynajmując samochód długoterminowo w Modlinie możesz skorzystać z takich udogodnień jak: samochód wakacyjny na okres 7 dni w roku bez dodatkowych opłat, bezpłatny fotelik dla dziecka za 0 zł, możliwość zamiany modelu samochodu po upływie 6 miesięcy, darmowe podstawienie samochodu pod wskazany adres na terenie Polski i wiele innych. Tak jak we wszystkich ofertach powyżej 30 dni, oferujemy limit 4 000 km przypadający na miesiąc najmu. Limit w razie potrzeby możesz zwiększyć w każdym momencie trwania umowy najmu. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem długoterminowym i chcesz mieć zapewnioną najniższą możliwą stawkę za wypożyczenie samochodu, to zapraszamy Cię do wypełniania formularza, w którym wystarczy przedstawić swoje potrzeby. Najlepszą ofertę na wynajem samochodu długoterminowo w Warszaw-Modlin otrzymasz jeszcze tego samego dnia!

Wynajem samochodu Modlin lotnisko

Oferta na wynajem aut skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W Porcie lotniczym Warszawa-Modlin obsługujemy osoby podróżujące prywatnie oraz służbowo, których priorytetem jest wynajęcie samochodu bez kaucji i limitu kilometrów. Dla tych, którzy planują odbyć krótką podróż do Polski z lądowaniem w Modlinie oferujemy wynajem krótkoterminowy, osobom przebywającym czasowo w naszym kraju lub na stałe proponujemy długofalowe rozwiązanie – średnioterminowy lub długoterminowy wynajem samochodów.

Posiadamy samochody na wynajem dla każdego typu klienta; dla rodzin z dziećmi, dla osób podróżujących samotnie, dla pracowników do firmy oraz dla osób o konkretnych preferencjach. Wszyscy mogą liczyć na najlepszą ofertę zapewniającą korzystny stosunek jakości do ceny.

Wynajem aut dla firm Modlin

Naszymi odbiorcami są często firmy. Z jednej strony są to firmy, których pracownicy odbywają delegację lądując w Modlinie a następnie kontynuują podróż wynajętym samochodem. Z drugiej strony są to przedsiębiorstwa, które działają na terenie Modlina lub Nowego Dworu Mazowieckiego i wykazują potrzebę zorganizowania samochodu dla pracownika. W naszej ofercie posiadamy różne modele aut, odpowiadające wymogom handlowców i osób na wyższych stanowiskach w firmie. Wynajem samochodów do firmy jest u nas jak najbardziej możliwy.

Dostępna w naszej wypożyczalni aut dłuższa forma wynajmu samochodu skierowana do firm z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego to same korzyści: stały miesięczny koszt, faktura VAT 23% - możliwość odliczenia podatku, ubezpieczenie w cenie, poprawa wizerunku firmy oraz dostępność samochodów ‘od ręki’. Ważnym aspektem jest również fakt, że kompleksowo dbamy o wynajmowany samochód i obsługę najmu, niwelując potrzebę zatrudniania dodatkowego pracownika do firmy, który zajmowałby się flotą.

Samochody na wynajem przy Porcie Lotniczym Modlin

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Warszawa Modlin posiada w swojej ofercie szeroką gamę nowych, dobrze wyposażonych samochodów różnych klas. We flocie są zarówno małe, miejskie samochody, jak i auta wyższych klas. Pojazdy z klasy B świetnie sprawdzają się u osób podróżujących samotnie lub w małym gronie. Co ważne, są to auta niezwykle zwrotne i niemalże każde wolne miejsce parkingowe będzie dla nich odpowiednie. Osoby przylatujące w większym gronie na lotnisko Modlin często decydują się na segment samochodów C+. Nadwozie kombi doskonale się sprawdzi u rodzin z dużymi bagażami. W naszej ofercie samochodów osobowych znajdzie się również coś dla osób preferujących wyższe nadwozie. Auta z segmentu C+CROSS oraz z segmentu SUV zagwarantują wygodę w prowadzeniu pojazdu oraz łatwość w dostaniu się do samochodu. Klienci o wyższym wzroście przybywający na lotnisko w Modlinie zazwyczaj wybierają na wynajem samochód kategorii SUV lub tzw. "mały SUV", (potoczna nazwa klasy, do której należą crossovery).  W oddziale Lotnisko Warszawa-Modlin posiadamy samochody na wynajem w manualnej i automatycznej skrzyni biegów. Niezależnie od wyboru segmentu, wszystkie nasze auta, które proponujemy na wynajem w Modlinie są zawsze sprawne i czyste. Za priorytet stawiamy sobie zapewnienie naszym klientom możliwość podróżowania bezpiecznymi, nowoczesnymi i ekonomicznymi samochodami. Flota TopCars jest regularnie serwisowana, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom. Dbamy o to, by każdy poczuł się komfortowo w wypożyczonym samochodzie. Lotnisko Warszawa-Modlin jest lokalizacją, w której posiadamy oddział stacjonarny, dostępność aut oraz ich różnorodność jest w Modlinie bardzo duża. Jest w czym wybierać!

Wyposażenie samochodów należących do wypożyczalni w Modlinie

Wszystkie samochody dostępne na wynajem w Modlinie posiadają udogodnienia dla kierowcy i dla pasażerów. Zazwyczaj wyższy segment samochodów charakteryzuje się bogatszym wyposażeniem, choć nie jest to regułą. Za standard i konieczność w naszej wypożyczalni samochodów uznajemy: klimatyzację, komputer pokładowy, ISOFIX, ABS i ASR. Nasze auta często posiadają dużo innych, ciekawych funkcji. Uważamy, że w dzisiejszym świecie nieodzownym wyposażeniem samochodu jest np. Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe połączenie telefonu z systemem samochodu. Dzięki tej opcji prowadząc wynajęty samochód z lotniska w Modlinie, możesz jednocześnie wykonywać połączenia telefoniczne w bezpieczny i dozwolony przez prawo sposób. Wyposażenie samochodów należących do floty TopCars to np. czujniki parkowania, kamera cofania z dynamicznymi liniami, kolorowy ekran LCD, kierownica wielofunkcyjna, system Android Auto/Apple Car Play, tempomat, podgrzewane fotele, a nawet podgrzewana kierownica. Nowoczesne systemy stosowane w nowych samochodach pozwalają na bezpieczną i komfortową podróż. Do przykładowych systemów, które zostały zastosowane przy produkcji Kia Ceed kombi należą: LKA -asystent utrzymania pasa ruchu, FCAA - system automatycznego hamowania wykrywający pojazdy i pieszych, DAW - system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy. Specyfikacja każdego samochodu, który możesz wynająć przy lotnisku Modlin bez kaucji i bez limitu kilometrów dostępna jest w zakładce "samochody".

Nowe samochody na wynajem – jak o nie dbamy

Najlepsze wrażenie na najemcy robi czysty, niepoobijany samochód bez uszkodzeń blacharskich. Co ważne, oprócz wizualnej dbałości o samochód, troszczymy się o sprawność techniczną wynajmowanych aut w Porcie Lotniczym Modlin. Harmonogram przeglądów jaki stosujemy ma większą częstotliwość niż przewiduje producent, a to wszystko po to, by zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia usterki podczas najmu samochodu. W ręce klientów przylatujących na lotnisko Warszawa-Modlin przekazujemy tylko sprawdzone i w pełni sprawne auta. Wynajmując samochody, których wiek oscyluje między 1-3 max. do 4 lat, zapewniamy komfort jazdy nowymi modelami aut wyposażonych w nowoczesną technologię i zmniejszamy ryzyko ich awaryjności. Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego nasze samochody zawsze są odpowiednio przygotowane do warunków panujących w danym okresie w roku. Opony wielosezonowe, które stosujemy stanowią najlepszy wybór. Wysoka jakość ogumienia oraz homologacja zapewnia prawidłową reakcję samochodu w warunkach zimowych oraz letnich. Skład mieszanki oraz odpowiedni bieżnik opony zachowuje swoje właściwości w szerokiej amplitudzie temperatur. Dzięki takiej praktyce, nasi klienci wynajmujący samochód przy lotnisku w Modlinie w porze jesienno-zimowej nie muszą obawiać się, czy zdążyliśmy zmienić opony na zimowe. Opony wielosezonowe sprawdzają się w każdych warunkach klimatycznych i właśnie takie opony w naszej firmie są standardem. Obecnie, wszystkie samochody włączane do floty TopCars wyposażone są w opony całoroczne. Należy nadmienić, że nadal, mimo zastosowania opon wielosezonowych w samochodach należących do oddziału wypożyczalni samochodów Lotnisko Modlin, sprawdzamy regularnie stan ogumienia i w razie potrzeby dokonujemy zmiany opon na nowe. Wszystkie samochody dostępne na wynajem w TopCars Modlin Airports są sprawne, na bieżąco serwisowane i dzięki temu niezawodne. Podróżując samochodami wypożyczalni samochodów lotnisko Warszawa Modlin zapewniasz sobie i swoim bliskim bezpieczną oraz wygodną jazdę z lotniska Modlin do zaplanowanego miejsca.

Jakie ubezpieczenie posiadają samochody dostępne na wynajem w Lotnisko Modlin?

Cała flota samochodów na wynajem przy Lotnisku Warszawa-Modlin objęta jest pełnym pakietem ubezpieczeń. W jego skład wchodzi obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC), dobrowolne ubezpieczenie Autocasco (AC) oraz ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) obejmujące życie i zdrowie kierowcy oraz pasażerów. Każdy samochód przeznaczony na wynajem posiada również ubezpieczenie Assistance, gwarantujące pomoc w przypadku kolizji, wypadku lub awarii samochodu. Poruszając się wynajmowanych samochodem jedynie po terenie Polski, nie musisz mieć przy sobie polisy OC, jak również dowodu rejestracyjnego czy prawa jazdy. W razie kontroli, policja ma dostęp do bazy, w której potwierdza odpowiednie informacje. Jeśli masz zamiar wyjechać wypożyczonym samochodem poza granice kraju, pamiętaj o zabraniu ze sobą wszystkich dokumentów. Wypożyczalnia aut TopCars z oddziałem w Modlinie wyposaża każdy samochód na wynajem w komplet potrzebnych dokumentów, które przypięte są do kluczy.

Wynajem samochodu z ubezpieczeniem  - ochrona najemcy

Jeśli obawiasz się odpowiedzialności finansowej za szkodę, która może przydarzyć się w trakcie najmu samochodu, to rozwiązaniem dla Ciebie jest oferowane przez nas dodatkowe ubezpieczenie. Umożliwiamy spokojną jazdę wypożyczonym samochodem. Masz do wyboru dwa warianty dodatkowej ochrony – podstawową zmniejszającą odpowiedzialność w szkodzie o połowę oraz pełną znoszącą odpowiedzialność w szkodzie do 0 zł. Pakiet ochrony podstawowej ubezpiecza od uszkodzeń karoserii, czyli wszelkich rys i wgnieceń. Pełny pakiet ochrony ubezpiecza też od uszkodzeń karoserii, ale także od uszkodzeń szyb, opon, felg, szkody całkowitej i kradzieży.

Masz możliwość wynajmu samochodu bez dodatkowej ochrony – nie jest ona obowiązkowa. Zalecamy jednak rozważyć wypożyczenie samochodu z ubezpieczeniem. Lotnisko Modlin obsługuje wielu podróżujących, część z nich to nasi klienci. Zdarza się, że nie decydują się oni na dodatkową ochronę z uwagi dotychczasową bezszkodową jazdę. Najczęstszymi szkodami, są niestety te wyrządzone na parkingach przez anonimowych sprawców. W takim przypadku warto posiadać choćby podstawową wersję ubezpieczenia na wynajmowany samochód, by nie ponosić odpowiedzialności za tego typu szkodę.

Dodatkowe ubezpieczenie chroni Cię w momencie gdy sam jesteś sprawcą zdarzenia lub gdy sprawca jest nieznany/zbiegł. Aby dodatkowe ubezpieczenie obejmowało wyrządzoną szkodę na wynajmowanym aucie, należy pamiętać, by w razie wypadku/kolizji wezwać policję i dopełnić wszelkich formalności. Jeśli sprawca jest znany i nie jesteś nim Ty, to nie ponosisz odpowiedzialności finansowej nawet przy braku dodatkowej ochrony.

Warunki wypożyczenia samochodu – Lotnisko Modlin

Zastanawiasz się jakie warunki należy spełnić, by wynająć auto w Modlinie? W wypożyczalni samochodów TopCars otrzymasz prostą odpowiedź. Mamy jedynie 3 wytyczne.

1. Należy posiadać uprawnienia do prowadzenia samochodem ważne od minimum roku.
2. Aby wynająć samochód na Lotnisku Warszawa-Modlin musisz mieć ukończone 21 lat.
3. Za wynajem samochodu przy Porcie Lotniczym Modlin należy zapłacić własną imienną kartą płatniczą.

I to wszystko! Prawda, że niewiele wymagamy oferując wynajem samochodu bez kaucji i karty kredytowej w Modlinie?

Kiedy i jak zapłacić za wynajem samochodu?

Nie wymagamy zapłaty za wynajem samochodu przy składaniu rezerwacji. Za wypożyczenie auta płacisz u naszego przedstawiciela w momencie wydania samochodu przy terminalu Lotniska Warszawa-Modlin. To rozwiązanie jest bardzo wygodne dla wielu osób korzystających z wynajmu samochodów. Jedyną opłatę, o którą prosimy przed wydaniem auta jest zaliczka wynosząca 150 zł. Kwota ta nie jest dodatkowym kosztem – jej wartość odejmowana jest od całkowitej kwoty za wynajem.

Należy pamiętać o dokonaniu zapłaty za wynajem auta fizyczną kartą płatniczą. Nasi kierowcy wydający samochody na lotnisku w Modlinie, zawsze mają przy sobie bezprzewodowe terminale płatnicze, za pośrednictwem których przyjmują bezpieczną płatność. Honorujemy jedynie bezgotówkową płatność z góry za wynajem samochodu w Modlinie. Zgodnie z jednym z trzech warunków wynajmu samochodu, należy posłużyć się kartą debetową lub kredytową z własnym imieniem i nazwiskiem. Akceptujemy karty MasterCard, Maestro oraz Visa, nasze terminale nie obsługują kart American Express. Przyjmujemy płatność w dowolnej walucie - wartość należności za wynajem samochodu przeliczana jest automatycznie przez aktualny kurs. Nie ma dla nas znaczenia, czy zapłacisz za wypożyczenie samochodu w Modlinie polską czy zagraniczną kartą.

Dokumenty na wynajem samochodu wypożyczalni Lotnisko Modlin

Mimo braku kaucji za wypożyczony samochód, nie stawiamy wielu wymogów. Jedyne dokumenty jakie są potrzebne do wypożyczenia samochodu w Modlinie to:
1. Dowód osobisty lub paszport. Wystarczy jeden z wymienionych dokumentów, który potwierdzi Twoją tożsamość.
2. Prawo jazdy honorowane na terytorium Polski.

Wymagane dokumenty do wypożyczenia samochodu przy Lotniku Warszawa-Modlin muszą być ważne i rzecz jasna, należeć do najemcy.

Dokumentami należy posłużyć się dwukrotnie.
1. Zatwierdzając rezerwację poprosimy o podanie kilku danych z dokumentów, które potrzebne są do przygotowania umowy najmu, tj. pesel i numer prawa jazdy.
2. Podczas wydania samochodu przy Lotnisku w Modlinie należy okazać oba dokumenty w formie fizycznej naszemu kierowcy w celu potwierdzenia tożsamości i zgodności z danymi na umowie.

Koszt wynajmu samochodu z lotniska Warszawa Modlin

Z pewnością chciałbyś się dowiedzieć ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Modlinie bez kaucji i bez limitu kilometrów. Łatwo i szybko się możesz o tym przekonać uzupełniając 3 pierwsze kroki formularza rezerwacyjnego dostępnego na naszej stronie. Cena za wypożyczenie auta w Modlinie zależna jest przede wszystkim od długości najmu oraz od wyboru segmentu samochodów. Kalkulacja rezerwacji nie zobowiązuje Cię do złożenia zamówienia. Wprowadzając termin planowanego wynajmu auta na Lotnisku Warszawa-Modlin, godziny wydania i zwrotu samochodu oraz dobierając ewentualne dodatki do wynajmu, dowiesz się ile faktycznie kosztuje wynajem samochodu. Masz możliwość dowolnej konfiguracji najmu.

Dla osób przebywających na stałe za granicą, łatwiejszym jest stosowanie waluty, którą na co dzień się posługują. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych zagranicznych klientów, oferujemy formularz rezerwacyjny w innych językach i walutach. Takim sposobem możesz przekonać się  ile wyniesie Twój najem w przeliczeniu na euro, funty, czy dolary.

Tani wynajem samochodów lotnisko Warszawa Modlin

Proponowane przez lotnisko w Modlinie tanie loty i wynajem samochodu w TopCars lotnisko Modlin to najlepsze połączenie. Dzięki atrakcyjności naszej oferty na wypożyczenie samochodu, możesz zorganizować sobie podróż naprawdę niskim kosztem. Ceny za wynajem samochodów lotnisko Modlin w wypożyczalni TopCars są jednymi z najniższych w Polsce, przy czym jakość świadczonych usług jest zachowana na najwyższym poziomie. Oferujemy wynajem samochodów w przystępnych cenach, o czym sam się możesz przekonać. U nas wypożyczysz samochód bez kruczków i bez ukrytych opłat. W tym zakresie jesteśmy bezkonkurencyjni, jesteśmy jedną z najtańszych wypożyczalni samochodów na lotnisku Warszawa Modlin.

KOD RABATOWY - Wypożyczalnia samochodów Warszawa-Modlin

Kod rabatowy na wynajem auta w Modlinie: MDTOPROMO12

Wypożycz samochód z rabatem na Lotnisku Warszawa Modlin. W 4 kroku formularza rezerwacyjnego podaj powyższy kupon na wynajem samochodu i ciesz się obniżoną ceną. Przekonaj się ile uda Ci się zaoszczędzić. Skorzystaj z kodu rabatowego, który dajemy na początek. Po pierwszym najmie auta w TopCars będzie ich tylko więcej!

Już po zaledwie kilku wynajmach traktujemy Cię jako stałego klienta, a co za tym idzie? Atrakcyjna i stała zniżka stałego klienta! Zniżki obowiązują przez cały rok i na każdy wynajem samochodu, nie tylko w wypożyczalni samochodów Lotnisko Modlin.

Lubimy promocje, więc też często je oferujemy! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami na wynajem samochodów oraz nowościami – zapisz się do newsletter’a wypożyczalni samochodów TopCars. Bez obaw - będziemy Cię informować jedynie o ciekawych ofertach i tym, co warte Twojej uwagi.

Szybka rezerwacja samochodu na wynajem w Modlinie

Zastanawiasz się jak zarezerwować/wypożyczyć samochód na Lotnisku w Modlinie? Pierwszym krokiem jest wypełnienie prostego formularza rezerwacyjnego na naszej stronie w celu złożenia zamówienia na wynajem samochodu. Potrzebne będą takie dane jak: data i godzina oraz miejsce wydania i zwrotu samochodu. Składając rezerwację na wynajem auta, wybierasz segment, który najbardziej Ci odpowiada oraz wskazujesz preferowany model auta. Osoby zainteresowane wynajęciem auta przy lotnisku w Modlinie, mają możliwość wyboru samochodu dostosowanego do swoich indywidualnych potrzeb. W kolejnym kroku dobierasz dodatki, a następnie przechodząc do ostatniego etapu otrzymujesz wycenę na wynajem samochodu zawierającą wszystkie koszty. Potwierdź zamówienie i poczekaj do ok. 30 minut na kontakt od naszego pracownika. Po otrzymaniu potwierdzenia dostępności samochodu w wybranym terminie w oddziale Lotnisko-Modlin, poprosimy Cię o podanie kilku danych z dokumentów w celu przygotowania umowy najmu i zatwierdzenia rezerwacji. Poprosimy Cię również o wpłatę zaliczki na poczet rezerwacji. Gdy wszystkie formalności zostaną spełnione, możesz spokojnie oczekiwać na datę wydania samochodu. Status zatwierdzonej rezerwacji oznacza gwarancję podstawienia samochodu na czas przez naszą wypożyczalnię samochodów w Modlinie. Zapewniamy podstawienie samochodu pod terminal lotniska Warszawa-Modlin z wybranej klasy pojazdów lub wyższej bez dopłaty.

Kiedy zarezerwować samochód na wynajem?

Uważamy, że im szybciej, tym lepiej. Jeśli planujesz przylot do Polski w okresie wakacyjnym lub świątecznym, to warto zarezerwować samochód z możliwie dużym wyprzedzeniem. Zalecamy złożyć rezerwację na wynajem samochodu zaraz po zakupie biletów lotniczych do Portu Lotniczego Warszawa-Modlin. Stosując tę praktykę, zwiększasz prawdopodobieństwo większej dostępności aut na wynajem. Wakacje, majówka, Święta Bożego Narodzenie, czy Wielkanoc to okresy, w których zainteresowanie wynajmem samochodów jest dużo większe niż w innych okresach w roku. Jeśli jednak nie miałeś okazji zaplanować podróży wcześniej i przylot na Lotnisko Modlin jest spontaniczny, to również zapraszamy do kontaktu. Zawsze staramy się pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązanie!

Wydanie samochodu pod drzwiami terminala lotniska Warszawa – Modlin

Gdy już wylądujesz na lotnisku Warszawa Modlin mieszczącym się pod adresem: ul.  Generała Wiktora Thommée 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, przedstawiciel wypożyczalni aut TopCars będzie oczekiwał na Ciebie w hali przylotów po prawej stronie (przy kantorze wymiany walut) zaraz po wyjściu z hali odbioru bagażu lub zaraz przed terminalem. Osoby reprezentujące wypożyczalnię samochodów TopCars w oddziale Modlin dokonują pierwszej próby kontaktu z klientem 15 minut przed planowaną godziną wydania samochodu w celu ustalenia dogodnego miejsca spotkania i wydania samochodu. Klientów lądujących na Lotnisku Warszawa Modlin prosimy o uruchomienie telefonów komórkowych zaraz po wylądowaniu. Dla łatwiejszego rozpoznania, nasz pracownik ma przy sobie teczkę z logo wypożyczalni TopCars oraz charakterystyczną żółtą, firmową plakietkę na szyi. Po spotkaniu, przejdziesz z kierowcą do samochodu, który zaparkowany jest na parkingu przed terminalem lotniska Modlin. Nasi pracownicy zawsze posiadają przy sobie bezprzewodowy terminal płatniczy oraz umowę najmu auta już częściowo uzupełnioną o Twoje dane, co przyspiesza proces wydania. W wypożyczalni aut TopCars – lotnisko Modlin otrzymujesz samochód czysty wewnątrz, z zewnątrz oraz z konkretnym poziomem paliwa w zbiorniku. Protokół wydania samochodu spisywany jest przy wydaniu auta. Stan samochodu powinien być taki sam przy zwrocie jak przy wydaniu. Jeśli nie masz ochoty lub zwyczajnie czasu na posprzątanie samochodu, to możesz wykupić usługę zwrotu brudnego samochodu. Przy wydaniu auta w Modlinie gwarantujemy min. 1/4 paliwa w zbiorniku, tak aby nasi klienci w spokoju dotarli do stacji benzynowej i mogli kontynuować dalszą podróż. Cały proces wydania samochodu na terenie Portu Lotniczego Warszawa - Modlin nie trwa dłużej niż 10 minut. Po dokonaniu płatności i podpisaniu umowy, samochód zostaje przekazany w Twoje ręce Od tej chwili możesz cieszyć się komfortem podróżowania samochodem z wypożyczalni samochodów z lotniska Modlin.

Opóźniony samolot – co wtedy?

Niezależnie od tego, czy samolot jest opóźniony, nasz kierowca zawsze będzie na Ciebie oczekiwał przy terminalu lotniska w Modlinie. Rezerwując samochód w wypożyczalni samochodów TopCars nie masz powodów do zmartwień. W trakcie składania rezerwacji masz możliwość podania nam numeru lotu. Znając numer lotu, którym podróżujesz lub chociaż kierunek, z którego przybywasz na Lotnisko Warszawa-Modlin, obserwujemy tablicę przylotów. Dzięki temu, wiemy o wszelkich opóźnieniach samolotu lub przekierowaniach na inne lotnisko. Nawet jeśli kontakt z Tobą nie będzie możliwy z uwagi na brak sieci komórkowej, przedstawiciel TopCars cierpliwie zaczeka na lądowanie samolotu i wydanie samochodu. Nie obawiaj się anulacji rezerwacji lub dodatkowych kosztów związanych z późniejszym wydaniem samochodu - jesteśmy elastyczną i wyrozumiałą wypożyczalnią samochodów.

Jeśli jeszcze przed wylotem dowiesz się o problemach z punktualnością startu samolotu, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta. Dokonamy wszelkich starań, by przeorganizować grafik kierowców i podstawić samochód pod  terminal Lotniska w Modlinie na czas.

Całodobowy Wynajem aut 24h Lotnisko Modlin

Jesteśmy wypożyczalnią aut, która obsługuje najmy o każdej porze dnia i nocy. Dostosowujemy się do różnorodności rozkładów lotów. Możesz liczyć na wydanie i zwrot samochodu 24 h na dobę przy lotnisku Warszawa-Modlin. Wynajem samochodu w nocy na Lotnisku w Modlinie nie stanowi dla nas problemu. Umożliwiamy kontakt z naszą infolinią przez całą dobę. Wybierając nasz numer +48 731 739 351 w godzinach nocnych, następuje przekierowanie bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za obsługę najmu przy Mazowieckim Porcie Lotniczym. Dzięki temu łatwo nawiążesz z nami kontakt nawet nocą.

Infolinia dla klientów wypozyczalni aut dostępna 24h

Osobom wynajmującym auta w naszej wypożyczalni udostępniamy kontakt z infolinią awaryjną 24h. Masz więc możliwość kontaktu z nami i otrzymania wsparcia zawsze kiedy tylko tego potrzebujesz. Kontaktując się z nami za dnia każdy może złożyć rezerwację na samochód lub otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania od naszych  wykwalifikowanych pracowników z Biura Obsługi Klienta. Nocą Infolinia przełączana jest w tryb awaryjny. Jeśli przydarzy Ci się kolizja, wypadek lub stłuczka to śmiało do nas dzwoń – pomożemy wezwać pomoc, zorganizujemy samochód zastępczy i podamy instrukcję dalszego działania. Dyżury na infolinii nocnej pozwalają na kompleksową obsługę najmu oraz pomoc zawsze i wszędzie.

Wydanie i zwrot samochodu w różnych lokalizacjach

Podczas rezerwacji możesz dokonać wyboru lokalizacji wydania i zwrotu samochodu spośród kilkudziesięciu punktów w Polsce. To, że posiadamy 9 oddziałów w całym kraju umożliwia obsługę niemal wszystkich miast i lotnisk. Podstawiamy samochody w promieniu do kilkudziesięciu, a nawet kilkuset kilometrów od stacjonarnego oddziału, zaliczając w tym oddział Lotnisko Modlin. Wynajem samochodu ze zwrotem w innym mieście lub na innym lotnisku niż Modlin jest dostępne nie tylko dla dłuższych najmów średnio- i długoterminowych. Obsługujemy także najmy krótkoterminowe ze zwrotem w innej lokalizacji. Takie udogodnienia może zapewnić tylko ogólnopolska wypożyczalnia samochodów, jaką jesteśmy my!

Przedłużenie wynajmu samochodu

Zmiana terminu wylotu z Lotniska Modlin przez przewoźnika? A może masz ochotę przedłużyć sobie urlop w Polsce? Jeśli w trakcie trwania najmu samochodu, dojdziesz do wniosku, że potrzebujesz korzystać z auta dłużej niż zakładałeś pierwotnie, to zgłoś nam chęć przedłużenia samochodu. Zrobimy co w naszej mocy, by móc dalej udostępnić Ci samochód na wynajem. Po zatwierdzeniu możliwości przedłużenia samochodu, poprosimy Cię o płatność za kolejny okres najmu – tym razem wystarczy szybki przelew internetowy. Wypożyczalnia samochodów TopCars Modlin przypomina, że tylko z góry opłacony wynajem uprawnia do korzystania z wypożyczonego samochodu.

Zmiana terminu rezerwacji auta

Twój lot na Lotnisko Warszawa Modlin został przeniesiony na inny termin a dokonałeś już rezerwacji na samochód? Zgłoś się do nas, dokonamy zmian w rezerwacji według Twoich nowych wytycznych bez dodatkowych opłat. Niezależnie, czy potrzebujesz przedłużyć rezerwację, skrócić, czy przełożyć ją na inny termin, dostosujemy się do Ciebie. W ramach zmian wprowadzonych w rezerwacji, zaliczka na poczet wynajmu nie przepada! Nasza wypożyczalnia samochodów świadcząca usługę wynajmu samochodów bez kaucji na Lotnisku Modlin podchodzi elastycznie do potrzeb klientów, chcąc zadowolić każdego, kto korzysta z TopCars rent a car.

Rezygnacja z wynajmu samochodu

W każdym momencie masz prawo do rezygnacji z rezerwacji na wynajem samochodu w Modlinie. Warto jednak zwrócić uwagę na termin zgłoszenia rezygnacji z planowanego wynajmu. Dokonując anulacji rezerwacji do 5 dni przed rozpoczęciem wynajmu samochodu, przysługuje Ci zwrot wpłaconej wcześniej zaliczki. Możesz ją otrzymać w dwóch formach, do Ciebie należy wybór. Oferujemy 100% zwrotu zaliczki na rachunek bankowy, z którego dokonana była wpłata lub kod rabatowy o wartości 110% wpłaconej zaliczki do wykorzystania w przyszłości na wynajem samochodów w TopCars. Pamiętaj, że nawet po zgłoszeniu rezygnacji z wynajmu w czasie krótszym niż 5 dni, istnieje możliwość przeniesienia rezerwacji na inny termin bez utraty wartości zaliczki, wystarczy, że podasz nam od razu nowy termin wypożyczenia samochodu.

Zdarzenie drogowe wynajętym samochodem – jak postępować

Kontakt z infolinią 24 h +48 731 739 351, to pierwszy krok jaki należy wykonać przy jakimkolwiek zdarzeniu drogowym. Nie ma typowego schematu działania dla każdego przypadku, dlatego tak ważne jest wykonanie połączenia telefonicznego do ogólnopolskiej infolinii TopCars. Nasi kompetentni pracownicy poinstruują Cię co w danej sytuacji zrobić. Jeśli wynajętym samochodem z Lotniska Warszawa – Modlin dojdzie do kolizji, wypadku, stłuczki, konieczne będzie wezwanie policji i wskazanie winy sprawcy. W razie awarii samochodu zajmujemy się wezwaniem pomocy Assistance oraz organizacją samochodu zastępczego. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie!

Wykwalifikowana kadra

Potrzebujesz porady? Nie wiesz jaki samochód wybrać na wynajem Lotnisko Modlin? Wolisz dopytać o niejasności? Doradzimy, pomożemy podjąć decyzję o wyborze auta, odpowiemy na wszystkie pytanie i przyjmiemy rezerwację. Fachowa i wykwalifikowana grupa osób pracujących w Biurze Obsługi Klienta TopCars jest do Twojej dyspozycji! Wolisz kontakt telefoniczny? Zadzwoń na naszą infolinię. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem korespondencji elektronicznej, to możesz skorzystać z chatu dostępnego na naszej stronie lub napisać tradycyjną wiadomość mailową. Forma kontaktu z wypożyczalnią samochodów z oddziałem Modlin Airport jest dowolna!

Lotnisko Warszawa Modlin - Informacje

Lotnisko Warszawa-Modlin funkcjonuje od 2012 r. Początkowo lotnisko przy Nowym Dworze Mazowieckim nie było tak popularne jak inny słynny Port Lotniczy w stolicy. Jednak z biegiem czasu lotnisko Modlin zyskało na popularności, a liczba obsługiwanych pasażerów wciąż rośnie. Jako drugi port lotniczy przynależący do Warszawy, Modlin charakteryzuje się popularnymi i tanimi liniami lotniczymi. Wachlarz połączeń międzynarodowych i krajowych oferowanych przez lotnisko Warszawa Modlin znajduje swoich odbiorców w wielu zakątkach świata, dzięki czemu nasza wypożyczalnia samochodów może świadczyć usługi wynajmu aut na lotnisku w Modlinie już od ponad 10 lat.

W 2022 roku przez terminal portu lotniczego w Modlinie obsłużono rekordową liczbę pasażerów w wysokości  3 126 428 osób, a najczęściej wybierane kierunki podróżujących to: Londyn, Dublin, Mediolan, Rzym, Bruksela, Sztokholm, Paryż, Oslo i Ryga. Wynik ten wcale nas nie dziwi - Port lotniczy Warszawa Modlin jest dobrze zlokalizowany względem innych miast i dzieli go niewielka odległość od samej stolicy. Odloty i przyloty w Porcie Lotniczym Modlin to tak naprawdę jeden terminal – łatwo więc znaleźć swój „gate” (bramki) i zrobić odprawę. Niewielkie lotnisko może być zaletą dla wielu osób, obawiających się podróżowania liniami lotniczymi. Na terenie terminala znajdują się punkty gastronomiczno-usługowe tj. kawiarnia, restauracja oraz kilka sklepów. Perfumerię, aptekę oraz kantor również tu znajdziemy. W przypadku dłuższego oczekiwania na wylot, dużym udogodnieniem jest dostępność do publicznej sieci internetowej WiFI.

Lokalizacja Międzynarodowego Portu Lotniczego WMI

Niewątpliwą zaletą lotniska w Modlinie jest jego lokalizacja. Do Warszawy, będącej głównym kierunkiem wielu podróżujących, jest zaledwie 45 kilometrów drogą szybkiego ruchu. Lokalizacja naszej wypożyczalni oferująca wynajem samochodów na lotnisku Modlin, pozwala na szybkie komunikowanie się z innymi miastami w Polsce. Sprzyja temu świetnie rozwinięta infrastruktura składająca się z sieci nowoczesnych autostrad i dróg ekspresowych. Wynajętym samochodem na lotnisku w Modlinie w szybki sposób dostaniesz się nową drogą krajową S7 do Warszawy, na Mazury lub dalej na Pomorze, gdzie będziesz mógł odpocząć podczas urlopu. Port lotniczy Warszawa Modlin graniczy z niedużym miastem jakim jest Nowy Dwór Mazowiecki.

Wynajem samochodu vs. alternatywne formy podróżowania po przylocie na Lotnisko Modlin

Po przylocie na lotnisko w Modlinie możesz kontynuować podróż za pośrednictwem różnych środków transportu. Powszechność zbiorowych środków transportu skłania do rozważań. Po uwzględnieniu plusów i minusów, wysuwa się główna wada takiego rozwiązania - zainteresowany musi dostosować się do odgórnego rozkładu jazdy. Czasami bywa to bardzo ciężkie. Wystarczy, że przylot na lotnisko w Modlinie będzie opóźniony o kilkanaście minut i już cały plan podróżowania komunikacją zbiorową stanie się mocnym utrudnieniem. Sam czas odbioru torby podróżnej po opuszczeniu pokładu samolotu może okazać się niewiadomą, trudno więc określić, czy zdąży się dotrzeć do autobusu lub pociągu na czas. Oczekiwanie na kolejny kurs może być długie i męczące. A co, jeżeli było to ostatnie nocne połączenie? Podróżowanie z lotniska Modlin pociągiem nie jest wcale takie proste jak się może wydawać. Po wyjściu z terminala należy udać się do autobusu kolei mazowieckich, który dowozi na stację PKP zlokalizowaną w Modlinie. Następnie należy udać się do kasy i kupić bilet w interesującym kierunku. Najpewniejszym i najczęściej okupowanym połączeniem jest trasa do Warszawy. Względem innych miast dworzec w Modlinie nie jest niestety tak dobrze skomunikowany. Wiele osób musi się liczyć z przesiadką w Warszawie i oczekiwać na kolejne połączenie, aby po żmudnej podróży z niewygodną walizką dotrzeć do celu. W przypadku osób podróżujących służbowo przemieszczanie się publiczną komunikacją jest często niemożliwa z uwagi na zaplanowane spotkania, które muszą się odbyć wg zasady „just in time”. Przed terminalem dostępna jest jeszcze jedna popularna i nieco wygodniejsza forma podróżowania.

Na lotnisku w Modlinie są do dyspozycji taksówki. Koszt dojazdu z lotniska Modlin do Warszawy taksówką waha się od 125 zł do nawet 270 zł. Nigdy nie masz pewności ile dokładnie taka podróż będzie kosztowała. Cena zależna jest od kilku czynników; od godzin szczytu, korków na drodze, czy wyboru trasy przez kierującego. Taka przejażdżka może okazać się kosztowna. Jeśli masz w planach kilka lokalizacji do odwiedzenia, to taxi zdecydowanie nie będzie ekonomicznym rozwiązaniem.

Najbardziej komfortowym i najłatwiejszym sposobem na przemieszczenie się po wylądowaniu jest wynajem samochodu na lotnisku w Modlinie. Takie rozwiązanie oferuje nasza wypożyczalnia samochodów TopCars z oddziałem przy lotnisku Modlin. Wystarczy, że wcześniej dokonasz rezerwacji wybranego przez siebie samochodu na lotnisku w Modlinie, a my będziemy na Ciebie czekać o wskazanym czasie. Decydując się na wynajem samochodu w naszej wypożyczalni, gwarantujesz sobie spokojną i bezstresową podróż. Wypożyczony samochód to najlepszy środek transportu z Lotniska Modlin.

Twierdza Modlin – to trzeba zobaczyć

Modlin swoją historią sięga aż do czasów Napoleońskich. Położenie miasta było atrakcyjne z uwagi na zbieg trzech rzek; Narwi, Wkry i Wisły. Napoleon dostrzegł potencjał w Modlinie jako miejscu o wielu atrybutach obronnych. W 1806 roku zdecydował się na budowę Twierdzy w Modlinie chcąc poszerzyć swoje wpływy w regionie Europy Wschodniej. Twierdzę, która do dnia dzisiejszego jest wizytówką miasta, zbudowano na prawym brzegu Wisły w kształcie pół owalu. Otwarta strona budowli od strony rzeki została wyposażona w pięć elementów umocnień - bastionów. Szańce przedmostowe, po drugiej strony Wisły tworzyły warowny węzeł, który zamykał komunikację Wisły i Narwi. Strategiczna lokalizacja twierdzy Modlin wiele razy była bazą dla wojsk. W 1918 roku Twierdzę Modlin przejęło Wojsko Polskie.

Po przylocie do Polski na Lotnisko Warszawa-Modlin lub przed odlotem z Polski, polecamy zaplanować zwiedzenie Twierdzy Modlin. Jest to historyczna budowla, której warto poświęcić chwilę uwagi - wystarczy podjechać zaledwie kilka kilometrów wynajętym samochodem od lotniska. Aktualnie Twierdzę Modlin można zwiedzać samodzielnie lub z przewodnikiem.

Chwila relaksu po wylądowaniu na Lotnisku w Modlinie

Wielu z Was swoją podróż do Polski rozpoczyna od wczesnych godzin porannych i dociera na lotnisko w Modlinie dopiero w godzinach popołudniowo-wieczornych. Doskonale rozumiemy potrzeby podróżujących, dlatego nasz pracownik, niezależnie od pory, przyjeżdża zawsze na czas przygotowanym samochodem na wynajem. Warto zastanowić się, czy dalsza podróż samochodem do miejsca docelowego w dniu przylotu, będzie dobrym pomysłem. Po wylądowaniu na Lotnisku w Modlinie odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteś jeszcze na siłach by bezpiecznie i w pełnym skupieniu prowadzić samochód. Czasem warto rozważyć opcję zatrzymania się i zaplanowania choćby krótkiego odpoczynku.

Do zaproponowania mamy dwa miejsca, które sprzyjają szybkiej i przyjemnej regeneracji.

1. Nocleg Lotnisko Modlin

Niewątpliwie najlepszą ofertę hotelową ma czterogwiazdkowy Royal Hotel Modlin zlokalizowany zaledwie 1,7 km od lotniska w Modlinie. Mieści się on w odnowionym budynku zabytkowej pralni garnizonowej w Nowym Dworze Mazowieckim. Ciężko o nocleg w tak klimatycznym miejscu! Royal Hotel Modlin udostępnia 1, 2 lub 3 osobowe pokoje wykończone w iście królewskim stylu. Każdy z nich wyposażony jest w „niezbędniki” takie jak: ręczniki, suszarkę do włosów, telewizor, dostęp do sieci Wi-Fi, czajnik elektryczny oraz minibar. Rezerwacji pokoju można dokonać przez wygodny formularz dostępny na stronie hotelu lub kontaktując się telefonicznie. Co ważne, Royal Hotel Modlin wymaga tylko 30% wcześniejszej przedpłaty. Do dyspozycji gości hotelowych jest parking, na którym bezpłatnie zaparkujesz samochód wynajęty na lotnisku Modlin. Po dobrze przespanej nocy i smacznym śniadaniu, które jest zawsze wliczone w cenę pokoju, możesz usiąść za kierownicą wypożyczonego samochodu i wypoczęty ruszyć w drogę.

2. Lotnisko Modlin – gdzie zjeść
Niektórym wystarczy szybki postój, by odpocząć i ruszyć w dalszą trasę. Wobec tego, proponujemy miejsce, w którym zjesz smaczny makaron, włoską pizzę, gorącą zupę, świeżą sałatkę, spróbujesz soczystego burgera lub po prostu wypijesz pyszną kawę. Numerem 1 jest dla nas restauracja GRANDE zlokalizowana przy ul. Zakroczymskiej 16 w Nowym Dworze Mazowieckim. Wystarczy przejechać 10 minut z lotniska Warszawa-Modlin wypożyczonym samochodem przekraczając rzekę Narew, by dotrzeć do restauracji Grande. Miejsce jest wysoko oceniane przez klientów, co nas wcale nie dziwi. Smakoszom słodkich deserów na pewno się tu spodoba. Beza Pavlova z sezonowymi owocami oferowana przez restauracje Grande jest warta grzechu. Bez problemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla pełnoletnich towarzyszy podróży, którzy nie muszą prowadzić auta, polecamy piwo z kija oraz kolorowe drinki. Po chwili odpoczynku i po zaspokojeniu głodu, możesz ruszyć w dalszą trasę wynajętym samochodem.

FAQ - Najczęsciej zadawane pytania

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku Warszawa Modlin?
Cena wynajmu samochodu uzależniona jest od wielkości samochodu i długości najmu. Najtańszym autem na wynajem na lotnisku Modlin jest np. Renualt Clio - klasa B.

Czy mogę wynająć samochód bez kaucji na lotnisku Warszawa Modlin?
W TopCars każdy może wynająć samochód bez kaucji. Do wynajmu auta nie jest wymagana karta kredytowa.

Gdzie mogę wynająć samochód na lotnisku Warszawa Modlin?
TopCars oferuje wynajem samochodu na terenie lotniska Modlin. Nasz przedstawiciel wydaje auto przed terminalem lotniska Modlin.


Wynajmij auto na lotnisko Modlin

 • Przez formularz kontaktowy
 • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
 • Przez e-mail: biuro@topcars24.pl
 • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351

Formularz kontaktowy

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi pracownikami za pośrednictwem INFOLINII 24h, bądź formularza kontaktowego znajdującego się na stronie kontaktu. Nasi konsultanci odpowiedzą najszybciej jak to możliwe. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów udzieliliśmy również na naszej stronie internetowej w zakładce FAQ.

TopCars24.pl jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce wg rankingu
użytkowników serwisu Opineo.pl


Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.