Wypożyczalnia Samochodów Lotnisko Gdańsk Rębiechowo

Zarezerwuj samochód w kilka chwil korzystając z naszego formularza.
To bardzo proste!
Wybierz miejsce, datę, godzinę odbioru i zwrotu.
Wskaż samochód, który Cię interesuje.
Dobierz dodatki do wynajmu.
Wyślij zamówienie i po zatwierdzeniu ruszaj
w DROGĘ!

Planujesz lot do Polski? Lądując w Gdańsku możesz skorzystać z wynajmu samochodu w TopCars.

Gdańsk nie jest jedynym lotniskiem w Polsce, które obsługujemy. Jednakże, niezależnie od lotniska, na którym lądujesz podstawimy Ci samochód na identycznych zasadach. Dzięki braku kaucji i braku limitu kilometrów możesz w bardzo prosty sposób wynająć w naszej wypożyczalni samochódów na lotnisku w Gdańsku i innych miastach polski. TopCars działa uczciwie i za priorytet stawia sobie zadowolenie klienta. Gdy dostaniesz potwierdzenie rezerwacji na złożone zamówienie masz pewność, że po wylądowaniu zarezerwowany samochód będzie na Ciebie czekał przed terminalem. 

Wyróżniające atuty naszej wypożyczalni aut:

 • Brak kaucji
 • Brak limitu kilometrów
 • Niskie ceny, częste rabaty
 • Uczciwe podejście do klienta
 • Atrakcyjna oferta

Odbiór wypożyczonego auta na lotnisku w Gdańsku

Spójrz na mapkę, w zaznaczonym miejscu będziemy na Ciebie czekać.

Przebieg wydania samochodu lotnisku w Gdańsku:

 • O umówionej godzinie wydania samochodu nasz kierowca oczekuje przed terminalem. Po wylądowaniu Twojego samolotu na lotnisku Gdańsk Rębiechowo, prosimy o uruchomienie telefonu komórkowego w celu spodziewanego kontaktu od kierowcy. W razie opóźnień lotu nasz kierowca będzie nadal na Ciebie czekał (oczywiście, o ile numer lotu jest nam znany, tj. podano go w formularzu rezerwacji samochodu). W takiej sytuacji nie musisz się obwiać, że nie zastaniesz nas po przylocie. 
 • Po przejściu z naszym kierowcą do zaparkowanego samochodu następuje wydanie auta. Dbając o jak najkrótszy proces wydania samochodu, kierowca ma ze sobą już częściowo uzupełnioną umowę. Wystarczy uzupełnić ją o protokół wydania samochodu oraz podpisy - przedstawiciela TopCars i Najemcy. Kończąc cały proces należy opłacić najem imienną kartą płatniczą - nie musi to być karta kredytowa, ale nie może to też być gotówka!
 • Teraz pozostaje tylko korzystać z wygody podróżowania wynajętym samochodem.
Udanej podróży! 

Wypożyczalnia aut Lotnisko Gdańsk Rębiechowo

Jako wypożyczalnia samochodów TopCars prowadzimy wynajem aut bez kaucji na lotnisku Gdańsk-Rębiechowo. Gdańskie lotnisko jest kolejnym w Polsce, na którym można nas znaleźć. Tak samo jak w Rębiechowie, samochód na wynajem bez limitu kilometrów czeka na naszych klientów w Warszawie (na Okęciu i w Modlinie), w Katowicach, Wrocławiu jak i w każdej innej lokalizacji w kraju. Gdansk Lech Walesa Airport to jedno z najbardziej rozpoznawalnych lotnisk w kraju. Mamy tego świadomość i staramy się nieustannie być o krok przed naszymi konkurentami.

Wynajem aut lotnisko Rębiechowo


wypożyczalnia samochodów lotnisko gdansk rębiechowo

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji lotnisko Gdańsk

Nasza wypożyczalnia ma do zaoferowania klientom wynajem samochodów na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo nie tylko bez kaucji, ale i bez karty kredytowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że choć taka karta jest popularnym środkiem płatniczym, nie każdy może pochwalić się jej posiadaniem. Wiemy też, że wielu z naszych klientów obawia się perspektywy zablokowania im pieniędzy na koncie, zwłaszcza jeśli czeka ich dłuższa wizyta w kraju. Nie chcemy, aby nieustannie towarzyszyło im poczucie zagrożenia, stąd też robimy wszystko, aby wypożyczanie aut miało miejsce na warunkach najlepszych z możliwych. Na Lotnisku Gdańsk można zatem liczyć nie tylko na brak kaucji, ale i na ograniczenie do minimum innych formalności związanych z wynajmem samochodu.

Lotnisko Gdańsk wynajem auta bez limitu kilometrów

Klienci korzystający z usług wypożyczalni samochodów TopCars nie zawsze uznają za swój priorytet to samo. Jedni dążą przede wszystkim do tego, aby wynająć auto bez konieczności wpłacania kaucji, inni jednak znacznie bardziej niż kaucji obawiają się limitu kilometrów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że i on może być sporym ograniczeniem. Robimy więc wszystko, aby na Lotnisku Gdańsk zapomnieć tak o jednej, jak i o drugiej przeszkodzie. Wystarczy zdecydować się na wynajem krótkoterminowy, aby nie martwić się o limit kilometrów.

Wynajem samochodów na Lotnisku Rębiechowo bez limitu kilometrów pociąga za sobą szereg korzyści. Na pierwszy plan wysuwa się to, że zwiększa swobodę jazdy, rodzi się więc pytanie, czy ograniczanie się jedynie do podróży po kraju ma w ogóle sens. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby wynajmowanym samochodem wybrać się poza granice Polski. Osoby zainteresowane skorzystaniem z takiej opcji mogą udać się do większości państw w Europie. Ich pełną listę można znaleźć na stronie internetowej TopCars.

Limit kilometrów pojawia się w tym samym momencie, w którym wynajem krótkoterminowy trwa dłużej niż 29 dni. Mamy z nim do czynienia także w przypadku wynajmu średnio- oraz długoterminowego. Nawet wtedy nie jest on jednak poważnym ograniczeniem. W każdej chwili można go też zwiększyć.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Gdańsku

Jesteśmy wypożyczalnią samochodów, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Od początku prowadzonej przez nas działalności staraliśmy się zaistnieć nie tylko w największych miastach w kraju, ale i w portach lotniczych, które się najbardziej dynamicznie rozwijały. Na takie miano zasługuje z pewnością Port Lotniczy Gdańsk imienia Lecha Wałęsy. Nasz oddział zajmujący się jego obsługą jest jednym z wielu na terenie kraju, w którym na naszych klientów czekają najlepsze usługi związane z wynajmem aut.

Choć główna siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, dbamy o to, aby oddziały w innych miastach również oferowały klientom wysoki standard usług. Dziś możemy się przy tym pochwalić nie tylko tym, że klienci mogą liczyć na dostęp do najlepszej oferty. Staramy się również, aby każdorazowo była to oferta kompleksowa. Chcemy zadowolić każdego, kto obdarza nas zaufaniem.

Osoby korzystające z naszej wypożyczalni aut nie tylko doceniają przygotowaną z myślą o nich ofertę, ale również chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Najlepiej przekonać się o tym, korzystając z portalu Opineo.pl. Opinie o wypożyczalni samochodów Przy Lotnisku Lecha Wałęsy w Gdańsku, które się na nim pojawiają, stanowią najlepszy dowód na to, jak wielu klientów jest zadowolonych z jakości oferowanych im usług. Co warte podkreślenia, niemal wszystkie te, które dotyczą doświadczeń z wynajmem aut w naszej firmie, są wiarygodne. Informuje o tym specjalne oznaczenie potwierdzające, że osoba wystawiająca nam ocenę rzeczywiście korzystała z usług TopCars.

Rodzinne auto na wynajem przy lotnisku Gdańsk

Choć rodzinne podróże pozostawiają piękne wspomnienia, ich organizacja nie należy do najłatwiejszych. Ich powodzenie jest uzależnione nie tylko od starannego planowania, ale również od przewidywania tego, co może zaskakiwać. Problemów nie musi generować jedynie znalezienie odpowiedniego noclegu. Często również wynajem samochodu ma wpływ na to, czy podróżowanie w rodzinnym gronie jest wspominane jako ciekawe doświadczenie, czy też jako coś, do czego nie chce się wracać.

Jeszcze przed lądowaniem na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Gdańsku warto zastanowić się nad rezerwacją samochodu w TopCars. Wcześniejsza rezerwacja daje przecież pewność, że będzie można skorzystać z auta w dokładnie takiej klasie, jaka jest preferowana przez zamawiającego. Nasza oferta to znakomicie sprawdzające się podczas rodzinnych wypraw samochody z segmentu C+ wyposażone w duży bagażnik. Nie zapominamy też o rodzinach, które nie zabrały ze sobą do Polski fotelika dla dziecka. Dbamy nie tylko o to, aby wszystkie auta wypożyczane na Lotnisku Gdańsk posiadały system mocowania ISOFIX. Oferujemy również wynajem samochodów z fotelikiem dopasowanym do wieku oraz wagi dziecka.

Od naszych klientów często słyszymy, że wynajęcie auta w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy okazało się gwarancją udanego urlopu. Wynika to nie tylko z tego, że zawsze jest to samochód najwyższej jakości. Dbamy również o to, aby pracownik TopCars czekał na naszych klientów zaraz przed terminalem, a tym samym – aby ograniczyć do minimum nerwowe poszukiwania. Stawiamy na sprawną komunikację i opanowanie. Pracownik wypożyczalni aut nie ogranicza się przy tym jedynie do podpisania umowy i pobrania opłaty. Chętnie odpowiada też na wszystkie pytania dotyczące samego samochodu i funkcji, jakie posiada konkretne auto. Rozwiewa nawet drobne wątpliwości, a tym samym – minimalizuje stres tak typowy podczas wypożyczania samochodu na krótszy lub dłuższy czas.

TopCars jest też w stanie pomóc tym osobom, które mogą nie czuć się pewnie, poruszając się po zatłoczonych ulicach Gdańska. Klienci, którzy nie wiedzą, jak wyjechać z Lotniska Rębiechowo, mogą liczyć na dodatkowe wsparcie. Nasza wypożyczalnia samochodów odchodzi już od wynajmowania aut z wmontowaną nawigacją. Troszczymy się jednak o to, aby można było sprawnie korzystać z tej nawigacji, która znajduje się w telefonie komórkowym. Jedną z polecanych przez nas opcji jest wypożyczenie samochodu wyposażonego w uchwyt na telefon. To niewielkie rozwiązanie sprawdza się znakomicie, gdy mapa pojawia się na ekranie telefonu. Uchwyt pozwala na wygodne sprawdzanie wytycznych związanych z trasą. Umożliwia kontrolowanie zachodzących na niej zmian, a jednocześnie minimalizuje ryzyko mniej uważnego przyglądania się temu, co w danym momencie dzieje się na drodze.

Okres wypożyczenia samochodu dopasowany do Twoich potrzeb

Prowadzony przez nas punkt wynajmu aut na Lotnisku Gdańsk sprawdza się idealnie bez względu na to, jaki czas obowiązywania umowy interesuje naszych klientów. Umowa może być zawarta nie tylko na krótki, ale również na średni oraz długi termin. Z kolejnych samochodów można korzystać przez kilka dni i tygodni. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby jeździć nimi miesiącami. Każda osoba zainteresowana wynajmem auta znajdzie więc taką opcję, która będzie się dobrze sprawdzać w jej przypadku.

Wynajem krótkoterminowy jest tym, który cieszy się największą popularnością. Obowiązuje od 1 do 89 dni i jest w szczególny sposób doceniany przez osoby, które chcą spędzić w Polsce stosunkowo krótki czas. To także idealna opcja dla tych, którzy szukają auta sprawdzającego się podczas wakacyjnego zwiedzania. Jeśli wynajem auta nie trwa dłużej niż 29 dni, nie trzeba obawiać się nawet konieczności pilnowania limitu kilometrów. Ograniczenie to pojawia się, gdy umowa jest podpisywana na 30 lub więcej dni, jednak i wtedy limit to aż 4000 kilometrów na każde 30 dni.

Wynajem średnioterminowy na Lotnisku w Gdańsku obejmuje okres od 3 do 12 miesięcy. Często wybierają go kierowcy, którzy przebywają w Polsce przez dłuższy czas i liczą na uniezależnienie się od środków komunikacji zbiorowej. Atutami tej opcji są nie tylko jej konkurencyjne ceny. Wynajmujący doceniają także atrakcyjność limitu kilometrów. 4000 kilometrów na 30 dni to przecież limit, który pozwala na swobodne podróżowanie po całym kraju.

Wynajem długoterminowy na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo trwa od 13 do nawet 36 miesięcy. To idealna opcja, gdy myślimy o samochodzie, który ma być regularnie użytkowany. Ten rodzaj wynajmu auta spodoba się też osobom, które lubią, gdy wypożyczalnia poświęca im szczególnie wiele uwagi. Na liście dodatkowych udogodnień, z jakimi wiąże się te rozwiązanie, znajduje się choćby:

 • możliwość zmiany samochodu już po sześciu miesiącach pod warunkiem, że mamy do czynienia z autem tej samej klasy;
 • dodatkowe akcesoria samochodowe bez dodatkowych kosztów;
 • dostarczenie auta za darmo w dowolne miejsce w Polsce.

Również przy wynajmie długoterminowym limit kilometrów wynosi 4000 na każde 30 dni. Warto jednak pamiętać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiększyć go nawet w trakcie trwania umowy. Usługa taka jest niedroga, elastyczna i niewątpliwie wygodna.

Bez względu na rodzaj wybranej oferty, wypożyczalnia TopCars stara się, aby warunki wynajmu samochodu były jak najbardziej korzystne. Nikt nie musi więc uiszczać depozytu i wpłacać kaucji, bez względu na to, z jakim rodzajem umowy mamy do czynienia.

Wielu kierowców wynajmowanego samochodu – usługa za 0 zł w ToCars Lotnisko Lecha Wałęsy

Podróżowanie w towarzystwie drugiego kierowcy zawsze jest przyjemniejsze niż samodzielne prowadzenie auta. Nie ma przy tym większego znaczenia to, czy w grę wchodzi krótsza, czy też dłuższa trasa. Obecność drugiego kierowcy sprawia, że czas mija szybciej, może być jednak również wsparciem, gdy na drodze pojawi się realne zagrożenie. Osoby wynajmujące samochód w TopCars mogą – już na etapie wypełniania formularza rezerwacyjnego – samodzielnie zdecydować o tym, czy będą jedynymi kierowcami, czy też upoważnią jeszcze kogoś do kierowania autem.

Samochód z drugim kierowcą to opcja minimalizująca stres w trasie. Co przy tym warte podkreślenia, samo dopisanie go do umowy nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo można skorzystać z tej opcji za 0 złotych. Oczywiście, należy pamiętać o tym, że drugi kierowca – podobnie jak pierwszy – powinien mieć ukończony 21. rok życia oraz prawo jazdy ważne od przynajmniej 12 miesięcy.

Dla kogo wynajem samochodu na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo?

Na Lotnisku Rębiechowo z samochodów na wynajem mogą obecnie korzystać tak samo firmy, jak i osoby prywatne. Wypożyczalnia aut TopCars jest zresztą znana z tego, że może zagwarantować najlepszą z opcji bez względu na to, czy podróżuje się w celach służbowych, czy też w turystycznych. Osoby zainteresowane kilkudniową podróżą powinny zwrócić uwagę na potencjał, jaki kryje w sobie wynajem krótkoterminowy – bez limitu kilometrów oraz bez kaucji. Jeśli przebywa się w Gdańsku przez dłuższy czas lub na stałe, ciekawym rozwiązaniem będzie z pewnością wynajem średnio- i długoterminowy.

Nasza oferta, z której można skorzystać w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Gdańsku, to samochody dla każdego. Mamy auta idealnie sprawdzające się w przypadku osób podróżujących samotnie, nie zapominamy jednak również o rodzinach z dziećmi oraz o osobach, które wybierają się w podróż służbową jako reprezentanci firmy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda z omawianych tu wypraw ma swoją specyfikę, a tym samym – wymaga odpowiednio dostosowanego samochodu.

Ostatnie lata to zresztą czas, w którym wiele osób rezygnuje z posiadania samochodu na własność. Osoby te doceniają wynajem aut i uważają, że jest to alternatywa w szczególny sposób warta rozważenia. Nasza oferta na Lotnisku w Gdańsku z pewnością przypadnie do gustu grupie klientów szczególnie dostrzegającej korzyści z wynajmu długoterminowego.

Wypożyczalnia aut TopCars w Gdańsku – oferta dla firm

Oferta naszej wypożyczalni bywa kojarzona z propozycją stworzoną z myślą o klientach indywidualnych. Warto jednak pamiętać o tym, że jest ona atrakcyjna także dla tych osób, które reprezentują firmy o zróżnicowanym profilu. Ich pracownicy często lądują w Rębiechowie, a potem udają się w dalszą podróż za kierownicą wynajętego przez siebie auta. Oczywiście, nie zapominamy także o firmach, których siedziba mieści się w Gdańsku i całym Trójmieście. Potrafimy udzielić cenne wsparcie, gdy w grę wchodzi budowa wartościowej floty.

Dłuższy wynajem samochodu, jaki oferujemy firmom z okolic Gdańska, pociąga za sobą szereg korzyści, których nie można zakwestionować. To choćby:

 • stały miesięczny koszt,
 • faktura VAT 23%,
 • ubezpieczenie samochodu zawarte w cenie,
 • usługi serwisowe,
 • wymiana opon.

Nie można też zapominać, że współpraca z TopCars owocująca możliwością korzystania z auta wysokiej klasy, wpływa wyjątkowo korzystnie na wizerunek kolejnych firm. Dbamy także o to, aby samochody wynajmowane przez firmy były dostępne dokładnie wtedy, gdy są najbardziej potrzebne ich przyszłym użytkownikom.

Auta na wynajem przy Porcie Lotniczym Gdańsk

W ofercie TopCars można znaleźć nowe samochody na wynajem bez kaucji i bez limitu kilometrów. Na Lotnisku Gdańsk Rębiechowo czekają na naszych klientów auta wiodących producentów. Wynajmujący mogą więc korzystać z marek tak popularnych, jak Skoda, Volkswagen, Hyundai lub Renault. Nie muszą też obawiać się, że będą skazani na jeden typ auta. Oferujemy samochody miejskie, a także znacznie większe sedany, SUV-y, auta typu kombi oraz crossovery. Każdy segment polecanych przez nas samochodów odznacza się nieco innymi cechami. Nasi klienci mogą więc liczyć na auta dostosowane do ich potrzeb.

Czymś oczywistym jest dla nas również to, że osoby rezerwujące samochody w TopCars na Lotnisku w Gdańsku mają prawo oczekiwać aut nie tylko sprawnych, ale również czystych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest wygląd wypożyczanych samochodów i robimy wszystko, aby nie budził on żadnych zastrzeżeń wśród osób chcących z nich korzystać. Chcąc dowiedzieć się więcej o naszej flocie, wystarczy wejść na stronę internetową wypożyczalni TopCars, a następnie – zapoznać się z zawartością zakładki „samochody”. Można tam znaleźć także informacje na temat wyposażenia aut, w tym choćby na temat rozwiązań takich jak: komputer pokładowy, klimatyzacja, ABS i Bluetooth. Pragnąc podnieść poziom bezpieczeństwa naszych klientów, stawiamy też na kamery cofania i czujniki parkowania. Normą jest również obecność w wynajmowanych przez nas autach systemów takich jak Android Auto oraz Apple Car Play, znacząco zwiększających komfort podróży.

Jak troszczymy się o naszą flotę samochodów?

Nasze samochody na wynajem są nie tylko czyste, ale i wolne od śladów ich niewłaściwego użytkowania. Nie ograniczamy się jednak do tego, aby auta w TopCars były atrakcyjne wizualnie. Choć jest to ważne, wcale nie mniej istotne pozostaje, aby każde z nich było sprawne technicznie. By zrealizować ten cel, samochody oczekujące na wynajmujących na Lotnisku w Rębiechowie są poddawane przeglądom technicznym serwisom znacznie częściej niż wynikałoby to z wymogów, jakie stawiają producenci aut. Nie chcemy pozwolić sobie na to, aby osoby przylatujące na Lotnisko Gdańsk były narażone na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

Stawianie na bezpieczeństwo wynajmujących to zresztą cel, który przyświeca nam od początku działalności. To właśnie dlatego każdy samochód jest sprawdzany przed wypożyczeniem pod kątem jego przygotowania do specyficznych warunków pogodowych. Liczy się dla nas zarówno wysoka jakość ogumienia, jak i homologacja. Najczęściej wybieramy nowoczesne opony wielosezonowe, niezawodne bez względu na to, z jakimi warunkami atmosferycznymi mamy w danym momencie do czynienia. I one są poddawane regularnym kontrolom oraz wymieniane natychmiast, gdy tylko ich stan zaczyna budzić jakiekolwiek wątpliwości. Każdy samochód czekający na odbiór na Lotnisku Lecha Wałęsy jest więc gotów do tego, aby pokonać nim nawet wyjątkowo długą trasę.

Warunki wynajmu samochodów w wypożyczalni aut TopCars

TopCars daje możliwość wynajmu samochodów na Lotnisku Rębiechowo nie tylko bez kaucji, ale również bez limitu kilometrów. Nie są to jednak wcale jedyne atuty naszej wypożyczalni. Jesteśmy znani również z tego, że osoba zainteresowana wynajmem nie musi spełniać wyśrubowanych warunków, aby móc liczyć na wyjątkowe traktowanie. Udostępniamy samochody na wynajem każdemu, kto:

 • ma ukończone 21 lat i posiada ważny dokument tożsamości (może być to nie tylko dowód osobisty, ale również paszport);
 • jest właścicielem prawa jazdy kat. B od przynajmniej dwunastu miesięcy;
 • ma własną, imienną kartę płatniczą, debetową albo kredytową.

Nie można też zapominać o obowiązku złożonej z wyprzedzeniem rezerwacji auta. Liczba samochodów, które są dostępne na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo, jest ograniczona. Trudno nam zagwarantować, że każde zamówienie zostanie zrealizowane. Zatwierdzona rezerwacja daje jednak pewność, że auto będzie gotowe do odbioru natychmiast, gdy tylko zainteresowana nim osoba wyląduje na Lotnisku L. Wałęsy w Gdańsku.

Dokumenty, które należy mieć przy sobie, decydując się na wynajem samochodu na Lotnisku w Gdańsku

Dzięki gromadzonemu przez nas przez lata doświadczeniu, jesteśmy w stanie ograniczyć do minimum formalności konieczne do spełnienia, gdy chce się wynająć samochód w wypożyczalni TopCars. Dziś więc dokumentami, które należy mieć przy sobie na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo, są:

 • paszport lub dowód osobisty jako dokumenty potwierdzające tożsamość;
 • imienna karta płatnicza;
 • prawo jazdy kat. B.

Chcąc mieć pewność, że na Lotnisku Gdańsk będzie czekać wybrany samochód, należy z wyprzedzeniem wypełnić internetowy formularz rezerwacyjny. Uzupełniając jego kolejne pola, trzeba podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, który będzie wykorzystany do nawiązania kontaktu, oraz adres e-mail. Przed wysłaniem formularza dobrze jest też upewnić się, że wszystkie dane są prawidłowe.

Już po potwierdzeniu, że auto na wynajem jest dostępne, konieczne będzie podanie kolejnych danych – zarówno pochodzących z dokumentów najemcy, jak i dodatkowych kierowców, o ile chce się ich dopisać do umowy. Na etapie wydawania samochodu na Lotnisku w Gdańsku przedstawiciel TopCars poprosi o okazanie tych dokumentów. To właśnie na ich podstawie możliwe stanie się zweryfikowanie ich zgodności ze stanem faktycznym.

Kiedy należy dokonać płatności za wynajem samochodu na lotnisku Gdańsk?

TopCars jest wypożyczalnią samochodów, która nie wymaga od swoich klientów regulowania zapłaty za wynajem

na etapie składania rezerwacji. Jest ona pobierana w tym samym momencie, w którym dochodzi do wydania auta, a więc przy terminalu Lotniska Gdańsk-Rębiechowo. Od klienta wymaga się jedynie przekazania zaliczki wynoszącej 150 PLN. Warto przy tym podkreślić, że każdorazowo jest ona odejmowana od całkowitego kosztu wynajmu.

Klient musi pamiętać więc jedynie o tym, że zapłata powinna być wykonana przez niego z użyciem fizycznej karty płatniczej. Nie będzie z tym problemu, bo nasz przedstawiciel na lotnisku w Gdańsku zawsze ma przy sobie bezprzewodowy terminal. Warto też mieć na uwadze to, że nie honorujemy płatności innych niż bezgotówkowe z góry – wykonane z użyciem karty debetowej lub kredytowej wystawionej na nazwisko wynajmującego. Podczas opłacania wynajmu można korzystać zarówno z kart Visa i Maestro, jak i z kart MasterCard. Nie honorujemy kart American Express, problemem nie jest dla nas jednak przyjęcie płatności w dowolnej walucie.

Cena wynajmu samochodu – Port Lotniczy Gdańsk im. Wałęsy

Osoby odwiedzające prowadzoną przez nas stronę internetową mogą błyskawicznie przekonać się o tym, ile kosztuje wypożyczanie samochodu na Lotnisku Gdańsk. Pozwala na to formularz rezerwacyjny. Całkowity koszt wynajmu auta znajduje się na jego końcu. Nie jest przy tym jedyną wartościową informacją, jaka się na nim znajduje. Korzystając z formularza, można ustalić też, w jakim miejscu zostanie wydany samochód, kiedy nastąpi jego odbiór i zwrot, a także jakiej klasy samochód interesuje wynajmującego. Formularz sprawdza się też znakomicie, gdy konieczne jest znalezienie informacji na temat dodatkowego wyposażenia, w tym choćby fotelika dla dziecka.

Warto pamiętać, że koszt wynajęcia samochodu na lotnisku w Gdańsku nie zawsze jest taki sam. Trudno nie zauważyć tego, że cena wypożyczenia samochodu za dobę zmniejsza się wraz z czasem trwania wynajmu. Co warte podkreślenia, nie dotyczy to jedynie kolejnych dni i tygodni, ale również miesięcy i lat. Samochód można przecież wynająć nie tylko na kilka dni, ale i na 36 miesięcy. Na cenę samochodu wpływają też inne czynniki. Wśród nich kluczowe znaczenie wydaje się mieć to, z jakiej klasy autem mamy do czynienia. Nietrudno się domyślić, że to właśnie mniejsze samochody – nazywane często miejskimi – są modelami znacznie tańszymi niż SUV-y. Osoby zainteresowane obniżeniem kosztów wynajmu mogą też skorzystać z licznych promocji.

Kroki rezerwacji auta na wynajem w Rębiechowie

Czy wynajem samochodu na Lotnisku w Rębiechowie jest czynnością skomplikowaną? Na szczęście, osoby decydujące się na wypożyczenie auta w TopCars – oddział Gdańsk nie mają powodów do obaw. Wszystkie formalności załatwia się przed monitorem komputera bądź telefonu, w trakcie wypełniania formularza rezerwacyjnego znajdującego się na stronie TopCars. On sam nie jest skomplikowany, a jego uzupełnianie okazuje się intuicyjne i proste także dla osób, które nie mogą pochwalić się zbyt dużym doświadczeniem w tym zakresie. Informacje, których oczekujemy dotyczą:

 • daty, godziny oraz miejsca wydania auta;
 • daty, godziny i miejsca zwrotu samochodu;
 • segmentu wypożyczanego samochodu;
 • preferowanego modelu;
 • wyposażenia dodatkowego.

Po wypełnieniu formularza można zapoznać się z informacjami o kosztach wypożyczenia samochodu. Gdy osoba wypełniająca formularz potwierdza zamówienie, automatycznie zgadza się na nawiązanie z nią kontaktu przez pracownika TopCars. Ten potwierdza, że samochód wybrany przez klienta jest dostępny we wskazanym przez niego terminie. Prosi też o te dane, które są niezbędne do sporządzenia umowy najmu. Ten etap jest momentem, w którym należy wpłacić zaliczkę. To ostatni z obowiązków klienta, któremu nie pozostaje nic innego, jak czekanie na wylądowanie w Rębiechowie i przekazanie mu wynajętego samochodu. Trudno polemizować z osobami uważającymi, że jest to najlepsza oferta na wynajem auta przy Lotnisku w Gdańsku dla osób ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu.

Tani wynajem auta na lotnisku w Gdańsku

Oferta wypożyczalni TopCars bywa często opisywana jako jedna z najatrakcyjniejszych, z jakimi można się spotkać w Polsce. Jest przystępna cenowo, klienci doceniają jednak również to, że pozostaje wolna od kruczków prawnych, które w innych okolicznościach stanowią poważne ograniczenie. TopCars od lat jest też uznawana za jedną z najtańszych wypożyczalni na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo. Stali klienci są zresztą tymi, których honorujemy w szczególny sposób. To właśnie z myślą o nich powstał program lojalnościowy, dzięki któremu wynajem auta zyskuje na atrakcyjności. Warto regularnie sprawdzać więc elektroniczną skrzynkę pocztową, bo często można znaleźć na niej nie tylko informacje o sezonowych promocjach, ale także kody rabatowe. Przekonaj się, że kompleksowy i tani wynajem aut na Lotnisku Lecha Wałęsy jest możliwy, rezerwując samochód w TopCars!

Kupon - kod rabatowy na wynajem samochodu lotnisko Gdańsk

Jeśli chcesz skorzystać ze zniżki na wynajem auta na Lotnisku w Gdańsku, użyj kodu rabatowego: GDATOPPROMO12

Pytanie o kod znajdziesz, wypełniając formularz rezerwacyjny, w jego czwartym kroku. Wystarczy go wpisać, aby przekonać się, jak wiele można zaoszczędzić. Nie jest to przy tym wcale jedyna oferta promocyjna przygotowana przez wypożyczalnię samochodów TopCars. Całkiem możliwe więc, że kolejny wynajem auta okaże się jeszcze bardziej opłacalny finansowo.

Nasi stali klienci są obdarowywani atrakcyjnymi zniżkami. Te pojawiają się przez cały rok i obowiązują także w najgorętszych jego okresach, choćby w wakacje i w okolicach świąt Bożego Narodzenia. Co warte podkreślenia, Lotnisko Gdańsk nie jest wcale jedynym, na którym można korzystać z kolejnych z nich. Lubimy promocje i sami bardzo się cieszymy, mogąc pozytywnie zaskoczyć za ich pomocą osoby, które chcą skorzystać z naszej wypożyczalni.

Kiedy zarezerwować auto na Lotnisku Gdańsk?

Jednym z częściej stawianych pytań dotyczących rezerwacji samochodu na Lotnisku Rębiechowo jest to, które dotyczy czasu, w jakim należy dokonać rezerwacji. Nasza odpowiedź zawsze pozostaje taka sama. Jesteśmy przekonani, że im szybciej skorzysta się z formularza rezerwacyjnego, tym lepiej. Pośpiech procentuje, zwłaszcza gdy klienci naszej wypożyczalni samochodów mają w planie pojawienie się na Lotnisku Gdańsk w okresie wakacyjnym i świątecznym. Międzynarodowy Port Lotniczy w Gdańsku przeżywa wtedy prawdziwe oblężenie i nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkim zainteresowanym zagwarantować natychmiastowy dostęp do samochodów na wynajem. Nie oznacza to jednak, że osoby, które spontanicznie zdecydowały się na przylot do Polski, nie mają szans na wsparcie z naszej strony. Skontaktowanie się z nami jest zawsze dobrym pomysłem. Niejednokrotnie okazuje się, że będziemy w stanie pomóc, choć szczerze zachęcamy do planowania wypożyczenia samochodu z co najmniej dwutygodniowym a nawet miesięcznym wyprzedzeniem.

Jak wygląda wydanie samochodu na lotnisku w Gdańsku?

Klienci, którzy rezerwują samochód na wynajem po raz pierwszy, często zastanawiają się nad tym, jak może wyglądać przekazanie pojazdu na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że bywa to źródłem dodatkowego stresu, robimy więc wszystko, aby nie była to czynność skomplikowana. Osoby decydujące się na wynajem auta w TopCars mogą liczyć na to, że samochód pojawi się pod drzwiami terminala na Lotnisku Gdańsk. Co więcej, tuż przed umówionym spotkaniem nasz pracownik spróbuje zadzwonić do osoby oczekującej na samochód, aby potwierdzić swoją obecność i udzielić dodatkowych wskazówek. Taki telefon jest świetną okazją, aby dowiedzieć się nie tylko, gdzie szukać auta, ale i tego, jaka droga pozwoli na jak najszybsze opuszczenie lotniska już po odebraniu bagażu. Osoba szukająca naszego przedstawiciela może być też pewna, że łatwo go rozpozna. Pomoże w tym doskonale widoczna biało-żółta plakietka z nazwą wypożyczalni samochodów.

Zaraz po wspólnym przejściu na parking na Lotnisku Wrocław dochodzi do przekazania samochodu wynajmującej go osobie. I ta procedura przebiega sprawnie, nie zajmując zwykle więcej niż kilkanaście minut. Odbiór samochodu na wynajem na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo nie wiąże się ze zbyt wieloma formalnościami. Nasz pracownik ma ze sobą częściowo wypełnioną umowę, posiada też szczegółowe informacje na temat samochodu i tego, jak jest on przygotowany do dalszej podróży. Już na parkingu Lotniska Gdańsk dochodzi więc do potwierdzenia tożsamości wynajmującego oraz do uiszczenia przez niego opłaty.

Opóźnienie samolotu na lotnisku Lecha Wałęsy – co robić?

Bez względu na to, czy samolot dotrze na czas, czy też jego przylot się opóźni – klient wypożyczalni TopCars nie ma powodów do obaw. Nasz pracownik nie opuści terminala portu lotniczego w Rębiechowie, ale pozostanie na nim tak długo, jak będzie to konieczne. Już podczas wypełniania formularza rezerwacyjne go warto rozważyć podanie nam numeru lotu. Pozwoli nam to na śledzenie doniesień na jego temat, sprawdzanie rozkładu lotów oraz jeszcze lepsze zarządzanie czasem pracy naszych przedstawicieli. Nie trzeba przejmować się jednak, jeśli doszło do opóźnienia i nie jest się w stanie poinformować nas o tym. Zdajemy sobie sprawę z tego, z jakimi utrudnieniami wiąże się korzystanie z transportu lotniczego i nie mamy zamiaru nakładać dodatkowych opłat jedynie dlatego, że opóźnienie samolotu doprowadziło do późniejszego, niż planowaliśmy wydania samochodu. Warto pamiętać też o tym, że mając taką możliwość, można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta TopCars.

Całodobowa wypożyczalnia samochodów – Lotnisko Gdańsk

TopCars to jedna z tych wypożyczalni samochodów, które obsługują swoich klientów przez całą dobę, bez względu na to, kiedy wypada wydanie albo zwrot wynajmowanego auta. Wiemy doskonale, że samoloty nie przylatują jedynie za dnia, a nocne loty cieszą się wcale nie mniejszą popularnością. Nie trzeba więc obawiać się jakichkolwiek problemów zarówno z wydaniem samochodu, jak i z jego zwrotem. Przez całą dobę można też skontaktować się z naszą infolinią, korzystając z numeru +48 731 739 351. To najlepszy sposób na szybkie połączenie z osobą obsługującą najem na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Gdańsku.

Infolinia 24h dla klientów wypożyczalni TopCars

Jako wypożyczalnia działająca w branży rent a car w Gdańsku już od długiego czasu, wiemy jak ważny jest dla klientów szybki kontakt z kompetentnymi doradcami. Nic więc dziwnego, że jednym z bardziej istotnych elementów naszej oferty jest całodobowy dostęp do infolinii awaryjnej stworzonej z myślą o osobach wynajmujących samochody m.in. na Lotnisku Lecha Wałęsy.

Od godziny 8:00 aż do 21:00 pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta zajmują się przetwarzaniem kolejnych zamówień. Także skontaktowanie się z nami po tych godzinach pozwala jednak na uzyskanie niezbędnego wsparcia. Infolinia 24h pozostaje do dyspozycji bez względu na porę dnia, gdy dochodzi do kolizji, stłuczki oraz jakiegokolwiek innego zdarzenia drogowego. Pomocny pracownik TopCars sprawi, że żaden klient nie poczuje, że jest pozbawiony wsparcia.

Czy auta dostępne na wynajem są ubezpieczone?

Auta, które oferujemy na wynajem w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy, są wyposażone w pełen pakiet ubezpieczeń. Każdy z oferowanych przez nas samochodów posiada przy tym nie tylko ubezpieczenie OC, które jest obowiązkowe w Polsce. Dbamy także o obecność polis AC, Assistance oraz NNW. Wypożyczanie samochodów z pełnym ubezpieczeniem na Lotnisku Rębiechowo to gwarancja jazdy w komfortowych warunkach oraz mniejszego niż zwykle stresu odczuwanego przez wynajmującego.

Warto pamiętać o tym, że nawet pełne ubezpieczenie nie zwalnia wynajmującego od odpowiedzialności finansowej za szkody, do jakich może dojść w czasie najmu samochodu. Jeśli jednak komuś to nie pasuje, mamy na to receptę. Nasza oferta pozwala na skorzystanie z opcji zmniejszającej wspomnianą odpowiedzialność o połowę, a nawet – zniesienie jej w całości do kwoty 0 złotych. Osoby zainteresowane takim rozwiązaniem powinny rozważyć wykupienie jednego z wariantów ubezpieczenia dodatkowego na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo.

Podróżując jedynie po Polsce, nie trzeba dziś zabierać w trasę polisy OC, dowodu rejestracyjnego oraz prawa jazdy. Policjant dokonujący kontroli zawsze ma dostęp do tych danych w bazach, którymi dysponuje. Jeśli jednak nasi klienci mają w planie wyjazd zagraniczny, powinni zabrać ze sobą wszystkie dokumenty w ich papierowej wersji. Otrzymają je podczas wydania samochodu na Lotnisku Gdańsk, wraz z kluczami.

Lotnisko Gdańsk – wynajem samochodów z pełną ochroną

Osoby przylatujące do Gdańska i korzystające z Lotniska Rębiechowo mogą zdecydować się przy wynajmie samochodu na dobranie dodatkowego ubezpieczenia. TopCars oferuje dwa różniące się między sobą pakiety, pociągające za sobą szereg korzyści.

Podstawowy pakiet ochrony przyczynia się do zmniejszenia odpowiedzialności za szkody o połowę. Jest też cennym wsparciem ze względu na to, że zapewnia ubezpieczenie karoserii. Pełny pakiet ochrony pociąga za sobą jeszcze więcej korzyści. Przewiduje pokrycie uszkodzeń szyb, felg i opon oraz karoserii, chroni przed konsekwencjami kradzieży, zawiera przy tym również ubezpieczenie od szkody całkowitej. Korzystając z tej opcji, zyskuje się też redukcję odpowiedzialności za szkodę do 0 złotych.

Wakacje to czas, w którym w szczególny sposób warto zainteresować się dodatkowym ubezpieczeniem. Wypożyczalnia samochodów TopCars otwiera wtedy przed swoimi klientami szereg możliwości, problemem nie jest więc podróżowanie nie tylko po kraju, ale i poza jego granicami. Także brak limitu kilometrów zachęca w tym czasie do podróży w nieznane. Niestety, takie przedsięwzięcie to nie tylko szereg korzyści, ale i nieprzewidziane sytuacje, z których istnienia dobrze jest zdawać sobie sprawę. Dłuższe trasy to przecież także większe ryzyko zdarzenia drogowego. Jeśli więc wybierze się dodatkowe ubezpieczenia auta na Lotnisku Rębiechowo, zyska się pewność, że nawet w najtrudniejszych sytuacjach będzie się mieć zapewnioną ochronę.

Bez względu na to, na jakie ubezpieczenie decydują się nasi klienci, gdy dochodzi do wypadku lub kolizji, należy pamiętać o wezwaniu policji na miejsce zdarzenia. Nie można też zapominać o obowiązku dopełnienia wszystkich tych formalności, które umożliwią likwidację szkody.

Czy samochód można zwrócić w miejscu innym niż miejsce wydania?

TopCars jest ogólnopolską wypożyczalnią samochodów, nie ma więc problemu z przeprowadzeniem nawet tych procesów, które początkowo sprawiają wrażenie skomplikowanych pod względem logistycznym. To, co niemożliwe w wypożyczalniach działających jedynie lokalnie, tu odbywa się bez przeszkód. Dla nikogo zaskoczeniem nie powinien być więc fakt, że klient wynajmujący samochód na Lotnisku Wrocław i zwracający go w innym mieście może liczyć na zrozumienie dla swoich potrzeb. Oddziały TopCars znajdują się przecież na większości krajowych lotnisk, zwrot w miejscu innym niż miejsce wynajmu jest więc łatwy do przeprowadzenia.

Czy wynajem samochodu na lotnisku w Gdańsku można przedłużyć?

Często zdarza się tak, że przewoźnik modyfikuje termin wylotu z Lotniska Rębiechowo. Bywa i tak, że sam wynajmujący decyduje o przedłużeniu urlopu w kraju. W obu wypadkach pojawia się obawa, że pozostanie się bez samochodu, bo termin wynajmu auta upływa odpowiednio wcześnie. Nasza wypożyczalnia jest w stanie pomóc swoim klientom. Jeśli zgłosisz nam problem z wyprzedzeniem, postaramy się, abyś mógł korzystać z samochodu tak długo, jak długo będzie Ci on potrzebny. Gdy tylko zatwierdzimy taką możliwość, damy Ci o tym znać. Poinformujemy Cię też o wysokości kwoty do zapłacenia. Co ważne, w tym przypadku nie będzie już konieczne spotkanie z naszym pracownikiem i płatność przez terminal. Szybki przelew internetowy również będzie wchodzić w grę.

Czy jest możliwa zmiana terminu rezerwacji samochodu?

Klienci czasem dowiadują się, że lot na Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo został przeniesiony na inny dzień. Osoba, która ma już zatwierdzoną rezerwację samochodu, powinna w takim przypadku możliwie jak najszybciej poinformować nas o zmianie terminu lotu przez przewoźnika. Jeśli tylko będzie istniała taka możliwość, nasi pracownicy wprowadzą zmiany w rezerwacji, nie pobierając z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. Co warte podkreślenia, jesteśmy elastyczni, a tym samym problemu nie stanowi dla nas nie tylko skrócenie rezerwacji, ale i jej przedłużenie. Tym, na czym nam zależy, jest przede wszystkim wyjście naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Nie bez przyczyny tak często można usłyszeć, że wynajem samochodów bez kaucji na Lotnisku Rębiechowo w TopCars to jedna z najbardziej elastycznych ofert na polskim rynku.

Czy można zrezygnować z rezerwacji na auto z wypożyczalni?

Osoby, które zdecydowały się na wynajem auta w Rębiechowie, powinny pamiętać o tym, że w każdym momencie mają możliwość zrezygnowania z rezerwacji. Oczywiście, obowiązują w tej kwestii pewne zasady. Jeśli zrezygnujesz z rezerwacji na przynajmniej pięć dni przed planowanym rozpoczęciem wynajmu, zwrócimy Ci wpłaconą wcześniej przez Ciebie zaliczkę w całości. Tylko od Ciebie będzie zresztą zależało to, jaką przyjmie ona formę. Masz do wyboru:

 • zwrot zaliczki na rachunek bankowy, z którego wysłano nam pieniądze;
 • przekazanie zaliczki na kod rabatowy, który będzie można wykorzystać w innym terminie.

Druga z wymienionych opcji jest znacznie bardziej atrakcyjna, bo kod będzie miał 110 procent wartości zaliczki. Jeśli zdecydujesz się na rezygnację z rezerwacji w późniejszym terminie, także nie musisz tracić zaliczki. Wystarczy, że przeniesiesz rezerwację na inny termin, a wpłacona już kwota zostanie zachowana.

Wypadek wynajętym samochodem z lotniska w Gdańsku – co robić?

Nie każdą sytuację można przewidzieć, naszym klientom zdarzają się więc nie tylko kolizje, ale i wypadki samochodowe. Uczestnictwo w nich jest traumatycznym przeżyciem, dobrze  więc pamiętać o tym, że wypożyczalnia TopCars będzie w stanie udzielić w takim momencie wszelkiego możliwego wsparcia. Jakie obowiązki spoczywają więc na osobie uczestniczącej w wypadku drogowym?

 1. Bez względu na charakter wypadku należy zatroszczyć się o bezpieczeństwo – w pierwszej kolejności własne, w dalszej zaś – innych uczestników zdarzenia.
 2. Po ocenie skali zagrożenie należy wezwać na miejsce odpowiednie służby.
 3. Po upewnieniu się, że służby są już w drodze, należy skontaktować się z infolinią wypożyczalni samochodów TopCars. Nasi pracownicy zyskają w ten sposób wiedzę na temat zdarzenia.

Telefon na infolinię TopCars pozwoli też na rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących tego, co powinno być zrobione na miejscu zdarzenia. Gdy pojawia się zagrożenie dla zdrowia i życia, trudno o zachowanie zimnej krwi. Nasi pracownicy mogą jednak pochwalić się spokojem, empatią, wiedzą i doświadczeniem. Jeśli w zdarzeniu drogowym nikt nie ucierpiał, warto rozważyć kontakt z nami jeszcze przed wezwaniem policji. Może przecież okazać się, że ten budzący spory stres krok wcale nie będzie musiał być podejmowany. Nie dzielimy zresztą problemów klientów na te, które można byłoby określić jako mniej lub bardziej istotne. Osoby, które wynajmują samochody na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo mogą dzięki temu liczyć na wsparcie przez całą dobę, bez względu na okoliczności.

Wykwalifikowana kadra doradców w wypożyczalni aut TopCars

Wynajem samochodów generuje często długą listę pytań. Jeśli więc ma się wątpliwości związane z nim, warto pamiętać, że można zawsze skontaktować się z nami. Wykwalifikowana kadra doradców czeka na osoby wynajmujące auta na Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo nie tylko pod numerem infolinii wypożyczalni. Można się z nimi skontaktować również wysyłając wiadomość mailową, uzupełniając formularz kontaktowy, a nawet kontaktując się przez wizytówkę Google. Na stronie TopCars na osoby zainteresowane kontaktem czeka też interaktywny czat. Co ważne, jego obsługą nie zajmuje się bot, ale człowiek.

Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo – informacje

Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku jest jednym z największych i najbezpieczniejszych w Polsce. Mieści się przy ulicy Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk i jest znany z tego, że przywiązuje dużą wagę nie tylko do bezpieczeństwa pasażerów, ale i maszyn, które muszą mieć zapewnione idealne warunki podczas startu oraz lądowania. Dumą lotniska w Gdańsku jest zwłaszcza monitoring zewnętrzny i wewnętrzny. Często można usłyszeć, że pokrywa on już niemal 100 procent powierzchni, na której znajdują się pasażerowie.

Obecnie Lotnisko Gdańsk może się pochwalić ponad osiemdziesięcioma kierunkami lotów. Z portu lotniczego można dostać się już do ponad dwudziestu państw, w tym choćby do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Norwegii, Chorwacji, na Islandię, do Irlandii i na Ukrainę. Loty czarterowe są organizowane do niemal wszystkich państw kochanych przez polskich turystów. Gdańsk jest więc świetnie skomunikowany choćby z portami lotniczymi w Bułgarii, Turcji, Egipcie, a nawet – w odległym Maroko.

Rekordowy okazał się dla gdańskiego lotniska rok 2019, kiedy to liczba obsłużonych pasażerów zbliżyła się do 5 milionów. Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy szybko otrząsnął się zresztą po stagnacji związanej z pandemią i już w roku 2022 liczba pasażerów korzystających z niego przekroczyła 4,5 miliona.

Który środek transportu wybrać z Lotniska w Gdańsku?

Na lotnisku w Gdańsku na podróżnych czekają różne środki transportu zbiorowego. Należy mieć jednak na uwadze to, że nie o każdym można powiedzieć, że jest jednakowo atrakcyjny. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście transport autobusowy, znany z tego, że jest relatywnie tani. Trudno jednak nie zauważyć, że konieczność oczekiwania na odjazd bywa irytująca, gdy jest się zmęczonym, a i sama jazda w zatłoczonym pojeździe nie należy do najprzyjemniejszych.

Osoby, którym zależy przede wszystkim na szybkim wydostaniu się z Lotniska Gdańsk, powinny rozważyć także skorzystanie z jednej z wielu taksówek czekających na zainteresowanie klientów. Warto mieć jednak na uwadze, że także ten sposób podróżowania ma wady. Nie należy do najtańszych, a wielu taksówkarzy świadomie nadużywa niewiedzy turystów, aby zarobić jeszcze więcej.

Gdy już wie się to wszystko, dość ciężko polemizować z tym, że korzystanie z wypożyczalni samochodów jest często opisywane jako najlepszy wybór. Oczywiście, nie każda, która działa przy Lotnisku Gdańsk-Rębiechowo (GDN) okazuje się w takim samym stopniu warta zainteresowania. Wiele z nich to firmy liczące na to, że potencjalny klient zapłaci każdą cenę za wynajem samochodu, nawet jeśli będzie ona wygórowana. Nasza wypożyczalnia jest jednak jak najdalsza od stosowania tego rodzaju praktyk. Celem, który przyświeca nam od pierwszych dni istnienia, pozostaje profesjonalne podejście do każdego klienta, a także uczciwe warunki, na jakich wynajmowane są samochody. To właśnie dlatego na ofertę TopCars rent a car składają się rozwiązania takie jak brak kaucji, brak limitów kilometrów, brak konieczności posiadania karty kredytowej i atrakcyjne stawki dobowe. Naszym plusem jest także to, że umożliwiamy szybki i wygodny odbiór samochodu natychmiast po wylądowaniu na Lotnisku Rębiechowo.

Gdańsk – co warto zobaczyć?

Przylatując na Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, warto przeznaczyć choćby czas na spacer po mieście. Lista atrakcji, które czekają w nim na turystów, jest przecież wyjątkowo długa. Jednym z jej ważniejszych punktów niezmiennie pozostaje Fontanna Neptuna – ozdoba Długiego Targu oraz ulubione miejsce turystów, fotografów i osób skłonnych do żartów. Tych ostatnich przyciąga kaszubska tradycja, zgodnie z którą podczas pierwszej wizyty w Gdańsku należy ucałować surowego boga morza w pośladki. Innym miejscem, którego zwyczajnie nie można nie zobaczyć, jest gdański Żuraw – największy i najstarszy z portowych dźwigów, pamiętający jeszcze czasy średniowiecznej Europy. Jego budowa miała miejsce w latach 1442-1444, wykorzystywano go przy tym nie tylko do przeładunku towarów, ale również do stawiania masztów. Gdańsk, jak i całe Trójmiasto zachwycają co roku wielu polskich i zagranicznych turystów. Warto spędzić tu kilka dni, by przekonać się o niezwykłym klimacie tego miejsca w Polsce. Niewątpliwie pomocnym w zwiedzaniu okaże się tu samochód wypożyczony w TopCars rent a car na Lotnisku im. Lecha Wałęsy.

Lotnisko Gdańsk - O co klienci nas pytaja ?

Czy na lotnisku w Gdańsku można wynająć auto bez wpłaty kaucji?

Tak, nasza wypożyczalnia TopCars na lotnisku w Gdańsku zapewnia klientom możliwość wynajmu pojazdów bez wymogu uiszczania kaucji.

Jakie są procedury odbioru samochodu wynajętego przez TopCars na lotnisku w Gdańsku?

W TopCars, znajdującym się na gdańskim lotnisku, wynajęte pojazdy są przygotowywane do odbioru bezpośrednio przy terminalu. Klienci mogą łatwo przejść od procedur lotniskowych do komfortowego samochodu, który czeka na nich zaraz po przybyciu.

Czy wynajem auta z TopCars na lotnisku w Gdańsku jest bez limitu kilometrów?

W TopCars, na lotnisku w Gdańsku, oferujemy elastyczny wynajem na krótkie okresy, do 29 dni, z nielimitowaną ilością kilometrów. W przypadku wynajmu na dłuższy okres, np. miesiąc, mamy ustanowione wysokie limity kilometrów, które zaspokoją potrzeby większości naszych klientów.

Czy istnieje możliwość wynajęcia auta na lotnisku w Gdańsku bez posiadania karty kredytowej?

Nasza wypożyczalnia TopCars na lotnisku w Gdańsku oferuje opcję wynajmu samochodów klientom, którzy nie posiadają karty kredytowej, do wynajmu wystarczy zwykła debetowa karta płatnicza.

 Wynajem aut Lotnisko Gdańsk

 • Przez formularz kontaktowy
 • On-line wypełniając formularz na naszej stronie internetowej: www.topcars24.pl
 • Przez e-mail: biuro@topcars24.pl
 • Telefonicznie pod numerem infolinii: +48 731 739 351
Opublikowano: 07/12/2023
Zaktualizowano: 22/12/2023
TopCars24.pl jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce wg rankingu
użytkowników serwisu Opineo.pl


Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.