Wypożyczalnia samochodów bez kaucji Rzeszów

wypożyczalnia samochodów bez kaucji Rzeszów

Rzeszów to wciąż rozwijające się miasto, tak jak większość dużych miast boryka się z problemami transportowymi, rozwiązaniem i ułatwieniem w takich sytuacjach z pewnością będzie nasz oddział wypożyczalni samochodów TopCars w Rzeszowie otwarty z myślą o mieszkańcach miasta oraz jego okolic. By zapewnić dogodne warunki podróżowania wypożyczalnia samochodów bez kaucji Rzeszów świadczy usługi jaki jest wynajem aut na najwyższym poziomie. 

Tani wynajem aut bez kaucji

Oferta kierowana jest do wszystkich: osób prywatnych, firm, turystów, klientów biznesowych przebywających w mieście w celach służbowych lub chcących dostać się do lotniska Jasionka, które oddalone jest od centrum Rzeszowa o 15 km. Z uwagi na bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny na rynku nasze usługi wynajmu samochodów bez kaucji dopasowane są do wszystkich osób chcących skorzystać z usług wypożyczalni. Nasza wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie i okolicach nie pobiera kaucji, nie ma limitu kilometrów, ani żadnych innych ukrytych dodatkowych opłat za wynajem samochodu. Dzięki temu nasi klienci mogą w pełni cieszyć jazdą, bez zbędnych zmartwień o dodatkowe koszty. Wypożyczając u nas samochód klienci nie muszą martwić się o limit kilometrów, ponieważ TopCars umożliwia jazdę do dowolnego miejsca na terenie Polski bez dodatkowych opłat – podróże po Unii Europejskiej również są możliwe po uzyskaniu zgody wypożyczalni na wyjazd wynajmowanym samochodem poza granice RP.

Wynajem samochodu bez kaucji Rzeszów

Oddział w Rzeszowie - wypożyczalnia samochodów bez kaucji Rzeszów dysponuje szeroką gamą aut, ale przede wszystkim są to sprawdzone modele, które dzięki wyposażeniu w nowoczesne technologie rzadko zawodzą. Samochody te zawsze komfortowo i bezpiecznie pozwolą dotrzeć do wyznaczonego celu. W głównej mierze nasza flota aut skupia się na kilku markach, są to: Nissan, Opel, Skoda, Ford czy Citroen. Wybór samochodów jest w pełni przemyślany, stawiamy na ekonomiczne a jednocześnie dynamiczne pojazdy. Takie zestawienie gwarantuje, że podróż nawet z pełnym załadunkiem nie będzie sprawiać problemów na trasie. Wypożyczając samochód nie trzeba martwić się o akcesoria, które często przydają się w podróży, ponieważ istnieje możliwość wynajmu dodatków takich jak, np.: nawigacja GPS dla podwyższenia świadomości i komfortu podróżowania, podkładka, czy też fotelik dla dziecka. Koszt takich udogodnień wynosi 10 zł na dobę, a powyżej 14 dni najmu samochodu wynosi 0 zł.

wypożyczalnia samochodów bez kaucji w Rzeszowie

Dużą zaletą korzystania z naszych usług są wyjątkowe promocje i jedne z najniższych cen na rynku. Opłata za podstawienie samochodu została zredukowana do najniższej. Na tle konkurencji TopCars nie ma sobie równych jako nieliczna z wypożyczalni samochodów bez żadnych ukrytych opłat, nie ograniczamy limitem kilometrów oraz nie pobieramy kaucji.

Wypożyczalnia samochodów bez kaucji w Rzeszowie

Warunki jakie należy spełnić, aby móc wypożyczyć samochód to: ukończone 21 lat, prawo jazdy ważne rok, posiadanie własnej karty płatniczej. By dokonać rezerwacji, czy też dokładniej zapoznać się z ofertą można się z Nami skontaktować poprzez stronę, infolinię oraz chat, mail czy też Facebook, wszystkie formy kontaktu podane są na stronie.

jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce

Najczęstsza ocena naszych Klientów to 5/5 gwiazdek na ponad 600 opinii.