Wynajem samochodu z OC sprawcy

Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy

Jesteś właścicielem bądź użytkownikiem samochodu, pokonujesz codziennie wiele kilometrów użytkując samochód do załatwiania spraw służbowych lub w celach prywatnych, jak każdy użytkownik polskich dróg codziennie jesteś narażony na stłuczkę czy kolizję spowodowaną nie z Twojej winy?

Niewielu kierowców wie, że będąc poszkodowanym w wyniku kolizji drogowej spowodowanej z winy innego kierowcy może skorzystać z oferty firmy TOPCARS w zakresie bezpłatnego wynajmu samochodu zastępczego przez cały okres likwidacji szkody Twojego samochodu, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Jeżeli posiadasz samochód, który w wyniku kolizji uległ uszkodzeniu z winy innego kierowcy wówczas możesz wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku, użytkując samochód przez cały okres likwidacji szkody, bądź do czasu wypłacenia przez ubezpieczyciela odszkodowania w przypadku gdy ubezpieczyciel stwierdzi szkodę całkowitą pojazdu.

Oferta wypożyczalni samochodów TOPCARS, to oferta skierowana właśnie do Ciebie, dopasowana do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasza wypożyczalnia świadczy usługi wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy. Oferujemy dobrze wyposażone pojazdy, których wiek nie przekracza 3 lat. Wszystkie nasze samochody posiadają pełny pakiet ubezpieczenia w zakresie OC, AC, NNW oraz Assistance. W ramach usługi najmu samochodu zastępczego z OC sprawcy firma TOPCARS zapewnia podstawienie samochodu we wskazane wcześniej miejsce, bez ponoszenia przez wynajmującego kosztów podstawienia i odbioru pojazdu.

car-1024x647

Podstawiamy samochód zastępczy tej samej klasy co uszkodzony pojazd najemcy. Przez cały okres trwania umowy najmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy, wynajmujący korzysta z samochodu bez limitu kilometrów. Procedura najmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy jest bardzo łatwa, a wszystkie formalności załatwia wypożyczalnia TOPCARS.


Rezerwacji samochodu zastępczego z OC sprawcy dokonasz w naszej firmie w następujący sposób

  • Telefonując na INFOLINIE 24H: +48 731 739 351 lub e-mail: biuro@topcars24.pl
  • Korzystając z formularza w zakładce Kontakt. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia nasz konsultant niezwłocznie skontaktuje się z tobą udzielając ci wyczerpujących informacji na temat najmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy.

Oto jakie informacje i dokumenty będą potrzebne do zawarcia umowy najmu samochodu zastępczego z OC sprawcy

  • Nazwa zakładu ubezpieczeń sprawcy kolizji, numer szkody
  • Skan oświadczenia uczestników kolizji, w przypadku gdy na miejsce zdarzenia nie była wezwana policja, potrzebny będzie numer rejestracyjny i numer polisy OC sprawcy
  • Skan dowodu rejestracyjnego Twojego uszkodzonego pojazdu, w przypadku gdy policja zatrzymała twój dowód rejestracyjny, potrzebny będzie skan potwierdzenia o jego zatrzymaniu

Wszystkie czynności związane z procedurą rozliczenia zapłaty za wynajęty samochód zastępczy z OC sprawcy załatwia wypożyczalnia samochodów TOPCARS bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym sprawcy.