Średnioterminowy wynajem samochodów

BEZ KAUCJI

Koszt najmu średnioterminowego samochodu

Określ w poniższym formularzu czego oczekujesz, a my przedstawimy Ci możliwie najlepszą ofertę!

* - Pola obowiązkowe

Wynajem samochodu na miesiące - Dlaczego warto nas wybrać?

Niezmiennie od 2013 roku oferujemy na terenie całej Polski atrakcyjny wynajem samochodów bez kaucji. Nasza wypożyczalnia umożliwia wynajem aut zarówno na dni, miesiące jak i lata. Najem średnioterminowy samochodów obejmuje okres od 3 do 12 miesięcy. Wypożyczając samochody średnioterminowo oferujemy jednocześnie korzystne warunki, niską cenę oraz szereg udogodnień. Chcąc zapewnić komfort i swobodę w podróżowaniu, zapewniamy naszym klientom wysoki limit kilometrów w standardzie, czyli aż 4 000 km/30 dni. Za priorytet stawiamy sobie zadowolenie klienta, dlatego robimy wszystko, abyś mógł otrzymać od nas to co najlepsze.

ŚREDNIOTERMINOWY WYNAJEM SAMOCHODU – JAKI OKRES OBEJMUJE?

Wynajem średnioterminowy samochodu w TopCars to najem na okres min. 3 miesięcy (90 dni) i max. 12 miesięcy (389 dni). Wypożyczenie samochodu na miesiące jest wygodnym rozwiązaniem zarówno dla nowych, małych, dużych firm, jak i dla klientów prywatnie. Oferta średnioterminowa charakteryzuje się stosunkowo krótkim okresem zobowiązania oraz atrakcyjnymi ceny za wynajem. Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem samochodu na okres krótszy niż 90 dni, to odwiedź zakładkę OFERTA KRÓTKOTERMINOWA, jeżeli jednak rozważasz najem na dłuższy okres niż rok, to odwiedź naszą zakładkę OFERTA -> WYNAJEM DŁUGOTEMINOWY.

WYNAJEM NOWYCH AUT NA MIESIĄCE W TOPCARS

Oferujemy wynajem  średnioterminowy nowych i w pełni przygotowanych samochodów. Dbamy, o to, aby nasza flota była atrakcyjna dla każdego. W ofercie na wynajem średnioterminowy aut proponujemy samochody miejskie, kompaktowe, rodzinne, w nadwoziu kombi, oraz wyższe typu crossover, SUV i VAN. Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, chętnie Ci doradzimy i przedstawimy propozycję dostępnych aut.  

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW ŚREDNIOTERMINOWO – OPŁATY I WARUNKI

Oferujemy średnioterminowy wynajem aut bez opłaty przygotowawczej, bez wpłaty własnej i przede wszystkim bez kaucji (bez depozytu). Wynajem samochodu na miesiące bez karty kredytowej jest u nas jak najbardziej możliwy, wystarczy podczas wydania samochodu opłacić pierwszy okres 30 dni zwykłą kartą debetową. Każdy kolejny okres najmu średnioterminowego rozliczany jest cyklicznie co 30 dni.
Warunki jakie należy spełnić, na wynajem samochodu średnioterminowo dla osób fizycznych są następujące: ukończony 21 rok życia oraz posiadanie od min. 12 miesięcy dokumentu prawa jazdy. Jakie dokumenty należy okazać przy wynajmie średnioterminowym auta? Wystarczy dokument tożsamości oraz prawo jazdy honorowane na terytorium Polski. Najem samochodu na miesiące dostępny jest również dla firm i spółek. W tym przypadku zasady są równie proste - wymagamy minimum formalności t.j. wypis z CEIDG lub KRS. Jeśli szukasz samochodu na wynajem średnioterminowy bez sprawdzania baz BIK, to śmiało możesz rezerwować u nas auto. Oferujemy najem średnioterminowy aut bez weryfikacji wspomnianych baz BIK.

OFERTA ŚREDNIOTERMINOWA AUT NA MIESIĄCE A LIMIT KILOMETRÓW, JAK TO WYGLĄDA?

Oferujemy wynajem średnioterminowy samochodów z wysokim limitem kilometrów, który pozwala na swobodę przemieszczania się w codziennym użytkowaniu auta, jak również w dalszych podróżach. Minimalnym limitem kilometrów, który proponujemy naszym klientom jest 4000 km/30 dni. Wynajmując auto średnioterminowo w naszej wypożyczalni samochodów nie musisz przejmować się ilością przebytych kilometrów, gdyż masz do wykorzystania ich nadprzeciętną liczbę. Jeżeli jednak wykonujesz pracę, która wymaga stosunkowo częstszych podróży autem, to możesz zdecydować się na powiększony pakiet limitu kilometrów. Nasza oferta na najem średnioterminowy samochodów, z uwagi na duży limit kilometrów, będzie szczególnie atrakcyjna dla przedstawicieli handlowych (handlowców), przedstawicieli medycznych oraz dla innych przedstawicieli firm. W podobny sposób może czerpać wiele korzyści z wynajmu auta średnioterminowo/w abonamencie osoba z własną działalnością gospodarczą.

WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY SAMOCHODU W TOPCARS – KORZYŚCI

Niewątpliwą zaletą będzie przewidywalność finansowa, która zapewni stały koszt miesięczny za wynajem auta. W przeciwieństwie do ofert firm leasingowych, na pewnego rodzaju beztroskość i można pozwolić sobie tylko wynajmując samochód średnioterminowo w wypożyczalni aut TopCars. Spokój w użytkowaniu wynajętego auta zapewniamy dzięki komplekowi świadczonych usług. Wynajem samochodu w naszej wypożyczalni gwarantuje minimum formalności i brak dodatkowych opłat. Średnioterminowy wynajem będzie na pewno dużo korzystniejszy cenowo od najmu krótkoterminowego, jednak zobowiązuje jednocześnie do dłuższego okresu najmu, choć nie tak długiego jak najem długoterminowy. Decydując się na najem długoterminowy możesz za to liczyć na najtańszą dostępną ofertę. Wszystkie formy wynajmu samochodu w naszej wypożyczalni są równie proste, a auta są dostępne od ręki. To co przede wszystkim łączy te trzy formy wynajmu to brak kaucji oraz szereg udogodnień. Pamiętaj, że wynajem średnioterminowy aut w naszej wypożyczalni zapewnia usługę „door to door”, czyli darmowe postawienie samochodu pod wskazany adres na terenie Polski.

WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY AUTA - KOSZT

Wynajmując samochód na średni termin w TopCars ograniczasz swoje nieprzewidziane wydatki. Wszystko dzięki temu, że nasza oferta na wynajem samochodu na miesiące zawiera wszystko, czym Ty nie musisz się martwić w porównaniu do leasingu, kredytu czy samochodu na własność. W naszej wypożyczalni wszystkie samochody na wynajem średnioterminowy są dostępne z ubezpieczeniem OC, AC, NNW oraz Asisstance, z pakietem przeglądów i serwisów, z wymianą opon oraz innymi udogodnieniami, które umilają i ułatwiają korzystanie z samochodu. O wszystkich szczegółach dotyczących planowanego najmu samochodu na średni termin wraz z wyceną i dostępnością aut, dowiesz się uzupełniając formularz na obecnej stronie, lub bezpośrednio kontaktując się z nami za pomocą infolinii lub drogą mailową. W odpowiedzi przedstawimy Ci indywidualnie skomponowaną ofertę najmu średnioterminowego na wskazany preferowany model lub segment samochodu.
 

OFERTA ŚREDNIOTERMINOWEGO NAJMU AUTA

Zapewniamy

 • USŁUGA 'ALL INCLUSIVE' Obsługa najmu przez wykwalikowanych flotowców pilnujących terminu ubezpieczenia samochodu, przeglądów, nowych badań technicznych oraz zajmujących się likwidacją ew. szkody komunikacyjnej.
 • BRAK DEPOZYTU Oferujemy wynajem samochodów bez kaucji.
 • LIMIT AŻ 4 000 KM/30 DNI W STANDARDZIE Pełna swoboda w podróżowaniu.
 • BRAK OPŁATY WSTĘPNEJ przygotowawczej i wpłaty własnej.
 • BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW Jasna oferta bez kruczków.
 • ZADBANA FLOTA POJAZDÓW Auta są nieoznakowane.
 • FAKTURA VAT 23% wystawiana w dogodnych cyklach co 30 dni.
 • MINIMUM FORMALNOŚCI wynajem bez dokumentów finansowych.
 • POMOC 24H/7 Infolinia alarmowa działająca całodobowo.

Dodatkowo proponujemy

 • MOŻLIWOŚĆ ZMIANY LIMITU KM podczas trwania umowy najmu.
 • BEZPŁATNE PODSTAWIENIE AUTA pod dowolny adres podstawienia na terenie Polski.
 • DARMOWE USŁUGI DODATKOWE w tym drugi kierowca za 0zł.
 • MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻY ZAGRANICZNYCH do określowych krajów europejskich.
 • MOŻLIWOŚĆ DOBRANIA DODATKOWGO UBEZPIECZENIA znoszącego lub obniżającego odpowiedzialność w szkodzie.
 • WYMIANA SAMOCHODU NA INNY Ewentulaność zamiany samochodu po 6 miesiącach najmu.
 • SAMOCHÓD NA WAKACJE Możliwość zamiany auta na inny model na 1 tydzień w roku.
 • KARTA PALIWOWA Zainteresowanym umożlwiamy korzystanie z kart paliwowych.

MINIMUM FORMALNOŚCI

WYMAGANE DOKUMENTY W WYNAJMIE ŚREDNIOTERMINOWYM

Klient firmowy

 • Dokumenty firmowe Wypis z CEIDG lub KRS.

Klient indywidualny

 • Dokument tożsamości
 • Prawo jazdy Od minimum 12 miesięcy.

Płatność

PŁATNOŚĆ DOKONYWANA NA PODSTAWIE WYSTAWIONEJ FAKTURY VAT 23% W CYKLACH 30–STO DNIOWYCH.

WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY W TOPCARS A LEASING/KREDYT SAMOCHODOWY - PORÓWNANIE

wynajem średnioterminowy
w topcars

leasing / kredyt samochodowy
Bez opłaty wstępnej, bez wkładu własnego tak nie
Bez kaucji/ bez depozytu tak nie
Ubezpieczenie: oc, ac, nnw, assistance w cenie tak nie
Obsługa serwisowa, wymiana opon tak nie
Bez dokumentów finansowych tak nie
Bez sprawdzania baz BIK tak nie
Krótki okres zobowiązania tak nie
Możliwość zmiany limitu km w trakcie trwania umowy tak nie
Samochód dostępny "od ręki" tak nie
Możliwość zniesienia udziału własnego w szkodzie tak nie
Infolinia 24h - tryb assistance tak nie

WYNAJMIJ AUTO ŚREDNIOTERMINOWO

ZAPOZNAJ SIĘ Z CAŁĄ NASZĄ FLOTĄ

ZALETY ŚREDNIOTERMINOWEGO WYNAJMU SAMOCHODU

Mapa TopCars Samochód TopCars

PODSTAWIENIE SAMOCHODU ZA 0 ZŁ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

CHCESZ POZNAĆ CENĘ WYNAJMU ŚREDNIOTERMINOWEGO?

WYBIERZ DOGODNĄ FORMĘ KONTAKTU, A MY PRZEDSTAWIMY CI SZCZEGÓŁY.

* - Pola obowiązkowe