Długoterminowy wynajem samochodów

BEZ KAUCJI

Ile kosztuje wynajem długoterminowy auta?

Przedstaw poniżej swoje potrzeby, a my przygotujemy dla ciebie pełną ofertę jeszcze dziś!

* - Pola obowiązkowe

Wybierz TopCars na długoterminowy wynajem samochodu

Od 2013 roku działamy z powodzeniem na terenie całej Polski w zakresie krótko-, średnio- i długoterminowych najmów. Stawiamy na przejrzyste i atrakcyjne warunki najmu. Oferujemy wynajem długoterminowy aut bez kaucji, opłaty wstępnej i blokady jakichkolwiek środków. Wyróżnia nas limit aż 4 000 km/30 dni, będący najniższym i zarazem standardowym limitem kilometrów w naszej wypożyczalni. Cechy, którymi opisują nas klienci to elastyczność i bezproblemowość. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta.

Wynajem długoterminowy samochodu

Wynajem długoterminowy od TopCars dostępny jest dla każdej lokalizacji w kraju, zaliczając największe miasta tj. Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Łódź, Bydgoszcz, Lublin, Lubin i inne. Najem długoterminowy samochodu dostępny jest w atrakcyjnych cenach i bez zbędnych formalności. Posiadamy młodą flotę pojazdów z każdego segmentu. Najem długoterminowy samochodu w Topcars to gwarancja zadowolenia i oszczędności!

Wynajem samochodu długoterminowo Warszawa, Kraków, Gdańsk? 

Niezależnie od tego czy interesuje Cię długoterminowy wynajem auta w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu czy w jeszcze innej lokalizacji w Polsce - my bez problemu obsłużymy Twój najem. Z naszej strony możesz liczyć na wynajem samochodu długotermonowo z podstawieniem za 0 zł! Mimo, że oddziały posiadamy w 8 miastach (Warszawa, Modlin, Katowice, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Rzeszów), to najem długoterminowy samochodów obsługujemy na terenie całego kraju. Możesz skorzystać z bezpłatnego podstawienia samochodu pod wskazany adres rozpoczynając tym samym wynajem samochodu na długi termin w TopCars.
W Warszawie posiadamy główną siedzibę firmy. Jeśli masz ochotę na najem długoterminowy samochodu w Warszawie, to możesz to zrobić pod adresem ul. Pola Karolińskie 4. Masz również możliwość odbioru samochodu na najem długoterminowy przy każdym lotnisku w kraju np. w Modlinie. Punkty obsługi klienta wypożyczalni aut, zlokalizowane są w największych miastach, jednak nie stanowi to przeszkody dla osób pochodzących z mniejszych miejscowości. Oferujemy usługę wynajmu samochodu na abonament zarówno w stolicy śląska czyli, w Katowicach jak i mniejszych okolicznych miejscowościach jak Gliwice, Zabrze, Bytom, Rybnik czy Dąbrowa Górnicza. Długoterminowy wynajem samochodów dotyczy również innych województw, w tym dolnośląskie (Wrocław, Wałbrzych), małopolskie (Kraków, Tarnów, Zakopane), mazowieckie (Warszawa, Piaseczno, Radom, Płock, Siedlce), wielkopolskie (Poznań, Ostrów Wielkopolski), pomorkie, kujawsko- i zachodniopomorskie (Gdańsk, Gdynia, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin), łódzkie (Łódź, Piotrków Trybunalski), podkarpackie i świętokrzyskie (Rzeszów, Stalowa Wola, Sandomiesz, Kielce), lubuskie (Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra), lubelskie (Lublin, Zamość) i pozostałych. Jeśli zatem szukasz auta na wynajem długoterminowy w wypożyczalni samochodów w dowolnej lokalizacji w kraju, to zapoznaj się z naszą ofertą. Długoterminowy wynajem samochodu oferowany przez TopCars to gwaranacja niskiej ceny i doskonałych warunków najmu.

Czym jest długoterminowy wynajem samochodu?

Wynajem długoterminowy samochodu, jak sama nazwa wskazuje, charakteryzuje się długim okresem wynajmu - w naszej wypożyczalni jest to min. 13 miesięcy. Górna granica długości najmu to 36 miesięcy. Chcąc wynająć samochód na krótszy okres niż 13 miesięcy, należy zapoznać się z naszą ofertą krótkoterminową lub średnioterminową, które dostępne są w osobnych zakładkach na obecnej stronie internetowej. Jako wypożyczalnia samochodów realizująca najem długoterminowy aut od 2013 r. zdobyliśmy już niemałe doświadczenie, stąd wiemy w jaki sposób zadowolić naszych odbiorców i jakiej oferty od nas oczekują. Obsługujemy zarówno polskich jak i zagranicznych klientów - wśród nich są osoby indywidualne, firmy oraz spółki. Każdy ma szansę skorzystać z atrakcyjnej oferty jaką jest wynajem długoterminowy samochodu bez kaucji oraz innych dodatkowych opłat; bez opłaty przygotowawczej, bez opłaty wstepnej i bez wpłaty własnej. 
Niezaprzeczalną przewagą najmu długoterminowego samochodu nad najmem średnioterminowym jest niższy miesięczny koszt za wynajem samochodu. Stawki dobowe za wynajem długoterminowy aut są w tym przypadku bardziej korzystne, jednak należy mieć na uwadze fakt, że oferta ta jest zobowiązeniem na dłuższy okres czasu. Wynajem długoterminowy samochodu to ciekawa  alternatywa dla kredytu i leasingu samochodowego oraz dla posiadania samochodu na własność. W poniższym opisie naszej oferty prezentujemy w tabeli różnice pomiędzy najmem długoterminowym w TopCars a leasingiem / kredytem samochodowym. To porównianie pozwoli na własną ocenę i dokonianie właściwego wyboru. W wynajmie długoterminowym samochodu zapewniamy pełny komfort korzystania z auta. Jeśli nie chcesz  przejmować się serwisami, ubezpieczeniem, wymianą opon czy zbliżającym przeglądem technicznym, to wystarczy wynająć długoterminowo samochód w TopCars. W naszej ofercie kompleks tych usług jest wliczony w cenę wynajmu, więc nie zaskoczymy Cię dodatkowymi kosztami. Wynajmując jednocześnie kilka samochodów, lub całą flotę, zostanie udzielony przez nas rabat, zapewniający niską cenę za wynajem długoterminowy aut.

Wynajem nowych aut na długi termin w TOPCARS.

W TopCars masz pewność, że oferowane samochody w wynajmie długoterminowym są nowe i sprawne technicznie (nie przekraczają 2 lat), choć zdarza się nawet, że wyjeżdzają z salonu prosto do naszych klientów. Dajemy możliwość wypożyczenia samochodu długoterminowo nawet z dnia na dzień, któremu niewątpliwie sprzyja minimum formalności potrzebne do zawarcia umowy i rozpoczęcia najmu długoterminowego. Szeroki wachlarz dostępnych samochodów zadowoli rzeszę klientów. Aby dodatkowo uatrakcyjnić naszą usługę, w wynajmie długoterminowym dajemy możliwość zamiany modelu samochodu podczas trwania umowy. W naszej flocie posiadamy samochody osobowe w kilku segmentach. Oferujemy wynajem długoterminowy aut małych, miejskich z klasy B, C, do których należą auta typu Skoda Fabia, Fiat Tipo, Opel Astra, po rodzinne samochody z nadwoziem kombi z grupy cenowej C+ Renault Megane kombi, Kia Ceed kombi oraz D – Skoda Octavia kombi, Mazda 6 kombi. Spełniając oczekiwania wszystkich klientów oferujemy również wynajem samochodów o wyższym nadwoziu, np. Crossover VW T-Cross i Kia Stonic - z segmentu C+CROSS, Kia Sportage, Hyundai Tucson – z segmentu SUV. Dla osób preferujących automatyczną skrzynię biegów mamy do zaproponowania klasę B+AUT lub C+AUT. Wypożyczalania samochodów Topcars długoterminowo stale rozbudowuje flotę o coraz nowocześniejsze modele samochodów na wynajem długoterminowy. Aby zapoznać się z całą naszą aktualną flotą należy przejśc do zakładki "samochody". Po wybraniu preferowanego segmentu lub modelu samochodu wystarczy skontaktować się z nami w celu uzyskania informacji o dostępności samochodu w wybranym terminie. Wychodzimy z założenia, że wyposażenie samochodów w wynajmie długoterminowym jest bardzo istotne, dlatego wszystkie samochody oferowane przez nas wynajmie długoterminowym posiadają klimatyzację, centralny zamek, ABS, ASR i radio. Wymienione wyposażenie jest według nas standardem, nie wyobrażamy sobie wynajmu samochodu bez klimatyzacji czy radia. Samochody na długi termin dostępne są często w wyższej wersji wyposażenia, która zawiera w sobie np. dotykowy wyświetlacz, Bluetooth, AUX, czujniki parkowania/kamerę cofania, podgrzewane fotele, komputer pokładowy, wbudowany telefon oraz inne udogodnienia. Silniki jakie są wybierane do naszych aut to silniki ekonomiczne, a zarazem dynamiczne.

Wypożyczalnia samochodów długoterminowo - opłaty i formy płatności.

Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów dostępnych od ręki, bez pobierania kaucji i bez wkładu własnego na początku najmu. Wynajmując u nas auto długoterminowo masz zapewnione brak opłaty wstępnej oraz brak opłaty przygotowawczej. Nie wymagamy posiadania karty kredytowej - do płatności za pierwszy okres 30 dni najmu wystarczy zwykła imienna karta debetowa. Najem długoterminowy aut w wypożyczalni samochodów TopCars wiąże się przede wszystkim ze stałymi miesięcznymi opłatami za wynajem samochodu rozliczanymi w 30-stodniowych okresach rozliczeniowych, które mogą być opłacane przelewem lub inną formą płatności online. W przypadku gdy najemcą jest firma, forma rozliczeń najmu może być ustalona indywidualnie. Podchodzimy uczciwie do wynajmu długoterminowego aut - u nas żadna opłata nie może Cię zaskoczyć, cała umowa na wynajem długoterminowy samochodu jest ogólnodostępna na naszej stronie internetowej.

Oferta długoterminowa z wysokim limitem kilometrów.

Nasza wypożyczalania samochodów oferuje wynajem długoterminowy samochodu z dużym limitem kilometrów, który wyróżnia nas na tle konkurencyjnych wypożyczalni oferujących niższe limity kilometrów. Sądzimy, że nasi klienci płacąc za usługę jaką jest wynajem samochodu długoterminowo nie powinni być ograniczeni niskim limitem kilometrów, który nie pozwala na dalsze podróże i swobodne przemieszczanie się. Z tego względu proponujemy limit aż 4 000 km/30 dni, który jest standardowym i zarazem najniższym limitem kilometrów w naszej firmie. Oferujemy także możliwość zwiększenia miesięcznego limitu kilometrów do 6000 km/30 dni. Tak wysoki limit kilometrów zapewniony w standardzie, zmniejsza prawdopodobieństwo związane z nadprzebiegiem oraz z kosztami wynikającymi z tego tytułu. Szczegółnie atrakcyjny dla przedstawicieli handlowych i medycznych wydaje się wynajem długoterminowy aut w naszej wypożyczalni. Dla małych jak również dużych firm, które posiadają swoich handlowców ważna jest mobilność i duży limit kilometrów. W dodatku wynajmując długoterminowo całą flotę samochódów dla firmy możesz zaoszczędzić nie mając potrzeby zatrudnienia flotowca, gdyż nasza wypożyczalnia oferuje kompleksowy wynajem samochodów długoterminowo. Naszymi samochodami można śmiało podróżować po całym kraju, jak również, po wydanej wcześniej zgodzie, po krajach Unii Europejskiej (Czechy, Słowacja, Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Luksemburg, Austria, Francja, Włochy, Chorwacja, Węgry, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja i Finlandia).  

Najem długoterminowy samochodu dla każdego - wymagania.

Wynajem długoterminowy samochodów w TopCars to usługa wymagająca spełnienia minimalnych formalności. Wydanie samochodu na wynajem długoterminowy w naszej wypożyczalni samochodów możliwe jest nawet w ciągu jednego dnia od złożenia rezerwacji, niezależnie czy wynajmujesz samochód długoterminowo prywatnie czy na firmę. Prowadzimy wynajem samochodów długotereminowo bez weryfikacji i sprawdzania baz BIK , stąd szybkość w procesie wynajmu. Jeśli jesteś klientem indywidualnym do wynajęcia auta potrzebujesz jedynie ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport), dokument poświadczający uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B ważny od minimum 12 miesięcy (polskie lub zagraniczne prawo jazdy honorowane na terenie Polski) oraz własną, imienną kartę płatniczą, którą zapłacisz przy odbiorze auta za pierwsze 30 dni najmu samochodu. Jeśli natomiast jesteś klientem firmowym to do wynajęcia samochodu długoterminowo wystarczy dokument wypis z CEiDG lub KRS oraz upoważnienie dla osoby odbierającej samochód i zawierającej umowę najmu w imieniu firmy podpisane przez osobę figurującą w dokumentach firmy oraz ważny dokument tożsamości tejże osoby.

Najlepsza oferta na wynajem długoterminowy samochodu? Sam się przekonaj.

Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy, dzowniąc na naszą ogólnopolską inoflinię +48 731 739 351, lub napisz na adres biuro@topcars24.pl przedstawiając swoje potrzeby. Wystarczy, że podasz nasz kilka szczegółów dotyczących najmu długoterminowego, t.j. interesujący Cię model/segment samochodu, długość najmu, orientacyjną datę rozpoczęcia najmu oraz adres e-mail, na kótry mamy przesłać ofertę. W odpowiedzi przedstawimy Ci koszt wynajmu samochodu oraz wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci w podjęciu decyzji o wynajmie długoterminowym w TopCars. Najem długoterminowy samochodu z ubezpieczeniem, serwisem, oponami i ich wymianą, opieką wypożyczalni 24h/7, z darmowym podstawieniem brzmi zachęcająco? O wszystkich udogodnieniach oferowanych przez nas dowiesz się z indywidulanie skomponowanej oferty najmu długoterminowego. Śmiało! -  chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. 
 

Oferta wynajmu samochodu długoterminowo

Zapewniamy

 • USŁUGA 'All inclusive' Wszystkie obowiązki, tj. ubezpieczenie samochodu, przeglądy, serwisy a nawet likwidacja ew. szkody i organizacja samochodu zastępczego leży po stronie TopCars. Umożliwiamy beztroskie korzystanie z samochodu.
 • BRAK KAUCJI Nie blokujemy żadnych środków.
 • BRAK OPŁATY PRZYGOTOWAWCZEJ Wynajem bez opłaty wstepnej.
 • BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW Oferta wynajmu bez kruczków.
 • STAŁA RATA Niezmienna wysokość abonamentu.
 • WYSOKI LIMIT KM W STANDARDZIE 4 000 KM/MIESIĄC, lub więcej!
 • NAJNOWSZE MODELE AUT Z FLOTY Samochody TopCars są nieoznakowane.
 • PRZEJRZYSTE WARUNKI NAJMU Uczciwa i atrakcyjna oferta.
 • FAKTURA VAT 23% Dogodne płatności cykliczne.
 • INFOLINIA 24H/7 Całodobowa pomoc wypożyczalni.

Dodatkowo proponujemy

 • MOŻLIWOŚĆ ZMIANY LIMITU KILOMETRÓW w trakcie trwania umowy.
 • DARMOWE PODSTAWIENIE SAMOCHODU w dowolne miejsce na terenie Polski.
 • MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY MODELU SAMOCHODU w trakcie trwania umowy.
 • SZEREG BEZPŁATNYCH UDOGODNIEŃ w tym dodatkowy kierowca za 0 PLN.
 • MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻY ZAGRANICZNYCH Lista krajów dostępna w zakładce 'cennik'.
 • KARTY PALIWOWE Możliwosć skorzystania z oferowanego rozwiązania.
 • WAKACYJNE AUTO ZASTĘPCZE Umożliwiamy zamianę samochodu na wakacyjny wyjazd.
 • MOŻLIWOŚĆ ZNIESIENIA UDZIAŁU WŁASNEGO W SZKODZIE w dwóch opcjach; połowicznej lub całkowitej.

MINIMUM FORMALNOŚCI

CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY WYPOŻYCZYĆ SAMOCHÓD DŁUGOTERMINOWO.

Klient firmowy

 • Dokumenty firmowe Wypis z CEIDG lub KRS.

Klient indywidualny

 • Dokument tożsamości
 • Prawo jazdy Od minimum 12 miesięcy.

Płatność

Cykliczna płatność co 30 dni na podstawie wystawionej faktury VAT 23%

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY W TOPCARS A LEASING/KREDYT SAMOCHODOWY - PORÓWNANIE

wynajem długoterminowy
w topcars

leasing / kredyt samochodowy
Bez wkładu własnego / bez opłaty wstępnej tak nie
Bez kaucji tak nie
pakiet ubezpieczeń: oc, ac, nnw, assistance tak nie
obsługa serwisowa, wymiana opon tak nie
minimum formalności / bez dokumentów finansowych tak nie
bez weryfikacji baz BIK tak nie
możliwość zamiany modelu samochodu w trakcie umowy tak nie
możliwość zmiany limitu km w trakcie trwania umowy tak nie
samochód dostępny "od ręki" tak nie
możliwość zniesienia udziału własnego w szkodzie tak nie
infolinia 24h - tryb assistance tak nie

Samochód dostosowany do twoich potrzeb

Zobacz całą naszą flotę pojazdów

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY SAMOCHODU DOSTĘPNY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Mapa TopCars Samochód TopCars

podstawimy ci samochód pod wskazany adres za darmo

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty długoterminowej

Oferta do niczego cię nie zobowiązuje

* - Pola obowiązkowe