Wynajem Auta Renault Megane Kombi

PODZIEL SIĘ

Wynajem Auta Renault Megane Kombi

09/10/2020

Nowość w wypożyczalni samochodów TopCars – Renault Megane Kombi!

wynajem auta renault megane kombi
W październiku nasza wypożyczalnia przywitała nowego przedstawiciela segmentu C+, Renault Megane Kombi IV generacji! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wielu zapytaniom Naszych Klientów na temat tego modelu możemy z przyjemnością ogłosić, że od teraz jest możliwy wynajem tego auta w naszej wypożyczalni. Model, którego żadnemu kierowcy nie trzeba przedstawiać, znany i lubiany między innymi z uwagi na swój przyciągający wzrok wygląd oraz praktyczne wnętrze. Przy okazji chcielibyśmy zdradzić, iż to nie jedyna nowość w naszej flocie i w najbliższym czasie do floty TOPCARS dołączy jeszcze kilka samochodów.

Wynajem Samochodów Renault Megane


Popularne „Meganki”, które wzbogacą naszą flotę wyposażone, są w silniki benzynowe o mocy 115 KM i pojemności 1.3 litra, dzięki czemu ekonomia idzie w parze z dynamiką. Renault Megane jest idealnym pojazdem czy to do jazdy po mieście, czy na dalsze podróże — co znajduje swoje potwierdzenie w liczbie tych samochodów na polskich drogach. Mimo swej popularności, auto nie ginie w tłumie — IV generacja zdecydowanie wyróżnia się swoim designem, co nie jest niczym zaskakującym w przypadku auta francuskiej produkcji. Smukłe linie nadwozia w połączeniu z chromowanymi dekoracjami oraz aluminiowymi felgami dopasowanymi do sylwetki pojazdu sprawiają, że auto cieszy oko i nie pozwala przejść obok niego obojętnie. Jak przystało na nowoczesny samochód, Renault Megane jest wyposażone również w LED-owe światła do jazdy dziennej co również wpływa pozytywnie na prezencję tego auta.

RENAULT MEGANE KOMBI WYNAJEM


Kierując się pytaniami, sugestiami oraz wymaganiami naszych klientów zadbaliśmy, aby każda z nowych „Meganek” wyposażona była w zestaw multimedialny z Bluetooth i gniazdem USB, dzięki czemu podróż może umilić nam ulubiona muzyka. O bezpieczeństwo zadbają oczywiście standardowe systemy bezpieczeństwa. Automatyczna, dwustrefowa klimatyzacja sprawia, że auto będzie komfortowe dla każdej podróżującej pojazdem osoby, a przyciemniane tylne szyby dodają dyskrecji i powodują, że wnętrze pojazdu nie nagrzewa się tak szybko w wysokich temperaturach. Pokrycie kierownicy skórą sprawia, że jest ona miła w dotyku a dodatkowo dodaje samochodowi odpowiedniego dla Renault charakteru.
wynajem auta renault megane VI generacja

Ile kosztuje wynajem renault Renault Megane Kombi?

Oferujemy wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy tego samochodu. Renault Megane w naszej wypożyczalni zarezerwujesz w tym niższej cenie, im dłuższy będzie wynajem samochodu Renault Megane. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami umowy i zasadami wynajmu samochodu w TOPCARS na naszej stronie internetowej w zakładce FAQ, gdzie udzieliliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez Naszych Klientów. Zapraszamy do rezerwacji samochodów Renault Megane już w najbliższych tygodniach!

Wypożyczalnia samochodów Topcars