Infolinia +48 731 739 351 biuro@topcars24.pl

Skoda Kamiq

PODZIEL SIĘ

Skoda Kamiq

22/05/2019
skoda kamiq

We flocie ogólnopolskiej wypożyczalni aut TOPCARS może wkrótce pojawić się najnowsze dziecko czeskiego producenta aut, czyli Skoda Kamiq.

Oryginalny wygląd

Ten crossover miał swoją premierę na salonie samochodowym w Genewie, gdzie przyciągał wzrok dość zgrabnymi liniami nadwozia i wnętrzem z wyeksponowanym na środku kokpitu ekranem, który ma - według producenta - 10 cali. I mimo takich rozmiarów nie wygląda jakoś karykaturalnie. Choć jest on wyniesiony ponad deskę rozdzielczą całość sprawia spójne wrażenie.

Dodatkowym udogodnieniem w czasie obsługi ekranu jest półeczka, na której można oprzeć rękę w czasie dotykowej obsługi ekranu. Kolejna ciekawostką tego auta jest to, że deska rozdzielcza oraz wewnętrzna część przednich drzwi wykonane zostały z ziarnistej pianki wzorowanej na strukturze kryształów. 

Przestronność wnętrza i duży bagażnik

Wypożyczający to auto będą wygodnie podróżowali, ponieważ ten miejski SUV jest też przestronny dla pasażerów siedzących zarówno z przodu jak i z tyłu auta, a pojemność bagażnika wynosi od 400 do 1395 litrów.

Kamiq to nowoczesny samochód, a więc oprócz wyposażenia obejmującego multimedia, ma też liczne systemy dbające o bezpieczeństwo i wygodę. Każde z auta wyposażone jest między innymi w LANE ASSIST - asystent pasa ruchu, FRONT ASSIST - kontrola odstępu z funkcją awaryjnego hamowania. Bogatsze wersje mają też tempomaty, Side Assist, Park Assist czy obsługę głosową. Wśród dodatków znajdziemy też podgrzewane: przednie szyby, tylne siedzenia lub kierownicę.

skoda kamiq

Jeżdżąc takim autem, również z wypożyczalni, kierowca będzie przyczyniał się do ochrony środowiska, ponieważ każda Skoda Kamiq bez względu na wersję jest wyposażona w układ rekuperacji, czyli odzyskiwania energii z hamowania i system start/stop.

  • Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
  • Infolinia: +48 731 739 351