Kia Carens w ofercie TOPCARS!

PODZIEL SIĘ

Kia Carens w ofercie TOPCARS!

05/10/2018

Nowy pojazd w naszej ofercie w segmencie miniVAN

1 października 2018 roku do floty wypożyczalni samochodów TOPCARS dołączył nowy model z rodziny samochodów marki Kia. Jest to Kia Carens, pojazd z segmentu miniVAN, który zastąpi wyprowadzane z floty wypożyczalni samochody takie jak Chevrolet Orlando oraz Citroen C4 Grand Picasso, czyli samochody już wysłużone.

Siedmioosobowy miniVAN – Kia Carens

kia carens wypożyczalnia samochodów
Czwarta generacja modelu Kia Carens została zaprezentowana w 2012 roku, a ich produkcję rozpoczęto w roku 2013. Carens został wyróżniony tytułem „Best in Class” przyznawanym dla najbezpieczniejszych pojazdów przez Euro NCAP. Włączone do floty wypożyczalni samochody zostały wyprodukowane w 2018 roku. Są to pojazdy fabrycznie nowe wyposażone w siedem foteli, klimatyzację, radio MP3 z Blutetooth, podgrzewane lusterka, centralny zamek, elektryczne szyby oraz wiele innych systemów i udogodnień pozwalających odbywać podróż komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Pojazdy te wyposażono w silniki benzynowe o pojemności 1.6 oraz w manualną skrzynię biegów.

Dla kogo VAN?

Samochody z segmentu VAN włączone do floty naszej wypożyczalni doskonale sprawdzą się przy wyjazdach wakacyjnych oraz wszelkich rodzinnych uroczystościach właśnie wtedy, gdy chcemy wyjechać nieco większą grupą osób. Podróż siedmioosobowym pojazdem to wygoda, gdyż nie ma potrzeby wyznaczania dwóch kierowców lub angażowania w ogóle drugiego pojazdu, ale także niezwykła przygoda i zabawa dla najmłodszych, bo przecież niecodziennie istnieje możliwość podróżowania samochodem osobowym praktycznie w bagażniku – właśnie z podłogi bagażnika wyjmowany jest trzeci rząd siedzeń dla szóstej i siódmej osoby.

Rezerwacje - cennik

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na wynajem pojazdów z segmentu VAN. Wynajem takiego samochodu przy wynajmie średnioterminowym możliwy jest już od 115 zł brutto/dobę. Oczywiście, żadne warunki wynajmu samochodów się nie zmieniają – oferujemy wynajem pojazdów Kia Carens bez limitu kilometrów oraz bez kaucji. Jedyny warunek to płatność za wynajem samochodu własną, imienną kartą – może być to również karta płatnicza, czyli taka jaką posługują się Państwo w zwykłym sklepie. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą dostępną na witrynie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą pod numerem infolinii +48 731 739 351 oraz na chat’cie dostępnym w prawym dolnym rogu strony internetowej. Jesteśmy także dostępni pod adresem e-mail: biuro@topcars24.pl. Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne karty, kody oraz bony rabatowe! Zapraszamy do współpracy!

kia carens wynajem