Infolinia +48 731 739 351 biuro@topcars24.pl

Nowe Skody Rapid we flocie!

Start Aktualności Nowe Skody Rapid we flocie!
PODZIEL SIĘ

Nowe Skody Rapid we flocie!

31/08/2018
Skoda cieszy się zadowoleniem wielu klientów, w tym także naszych. Flota TOPCARS ponownie została wzbogacona o najnowsze modele Skody Rapid w różnej kolorystyce. Dotychczas jest to jeden z bardziej zachwalanych przez wynajmujących model samochodu. Klasa C Skody jest kierowana do osób, którym zależy na dynamice jazdy, przestrzeni, pojemnym bagażniku oraz dla osób posiadających dzieci. Rapid jest modelem, który swoją wygodną pozycją za kierownicą zadawala kierowców o rożnych preferencjach. Model ten występuje w dwóch rodzajach nadwozia: spaceback i liftback, tym razem do nas dołączyły liftback

Skoda Rapid jest produkowana przez czeską markę samochodową już od 1935 roku. Po przerwie po 1947 roku, wznowiono produkcję w 1981 roku. Oczywiście do chwili obecnej, nie obyło się bez liftingów. Na przestrzeni lat, model został unowocześniony oraz na bieżąco dopasowywany do trendów i upodobań klientów segmentu C. Założenia tego modelu to samochód typu couple o sportowym charakterze. Teraz to również samochód o cechach rodzinnego auta. W ofercie Skody Rapid mieści się pomiędzy Fabią a Octavią. Wersja produkcyjna Skody Rapid została zbudowana a płycie podłogowej VW PQ25.

Zachęcamy zarówno nowych jak i naszych dotychczasowych klientów do wypróbowania Skody Rapid. Zapewniamy, że każdy odnajdzie się we wnętrzu tego samochodu oraz w trasie.


wypożyczalnia samochodów skoda rapid
  • Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
  • Infolinia: +48 731 739 351