Citroen C4 Grand Picasso

PODZIEL SIĘ

Citroen C4 Grand Picasso

14/11/2019
citroen c4 gp wypożyczalnia samochodów

Weekendowe wypady za miasto wraz z całą rodziną, czy paczką dobrych znajomych stają się coraz bardziej popularną formą spędzania dni wolnych od pracy. Jednymi z najbardziej popularnych kierunków w okresie jesienno-zimowym są góry, bądź morze - choć ta ostatnia opcja jest dla niezwykle odpornych i nieustraszonych ze względu na silne wiatry i zacinający deszcz. Kiedy kierunek wyprawy zostanie już wybrany, często pojawia się problem w transporcie - albo ktoś nie posiada samochodu, albo jego auto jest zbyt małe, by pomieścić bagaże dla pięciu osób i przewieźć wszystkich w komfortowych warunkach. Niezależnie od tego, czy podróż jest pod miasto, czy na kilkaset kilometrów w obecnych czasach komfort podróży jest jednym z najważniejszych aspektów przy wyborze auta. Dlatego też coraz częściej klienci TOPCARS decydują się na wynajem krótkookresowy, w którym mogą wybrać odpowiednio duży i wygodny pojazd - taki jak Citroen C4 Grand Picasso lub inny z grupy cenowej VAN.

VAN - czy to dobry wybór?


Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta i jasna - to jedna z najlepszych opcji dostępna w wypożyczalni. Samochód typu VAN jest niezwykle komfortowym i przyjemnym w jeździe siedmioosobowym samochodem. Możemy bez żadnych zmartwień spakować całą rodzinę i nie martwić o pozostawieniu zbyt dużych walizek w domu. Dla przykładu, bagażnik samochodu Citroen C4 Grand Picasso ma pojemność aż 537 litrów. Pod maską samochód napędzany jest przez silnik diesla o pojemności 1997 cm3 i mocy 150KM, co zapewnia odpowiedni stosunek mocy do masy pojazdu, a auto porusza się niezwykle zwinnie i dynamicznie w ruchu ulicznym. Choć w pojeździe znajduje się manualna skrzynia biegów, to w TOPCARS auto to dostępne jest wraz z tempomatem - podróż będzie więc dużo przyjemniejsza. Oczywiście, nie sposób nie wspomnieć o automatycznej klimatyzacji, czy też elektrycznych lusterkach. Samochód jest także naszpikowany poduszkami powietrznymi i systemami pomagającymi kierowcy. 

Ile kosztuje wynajem?


Citroen C4 Grand Picasso dostępny jest w TOPCARS w klasie "VAN" - w tej samej grupie znajdują się także Chevrolet Orlando, Dacia Lodgy czy Kia Carens. Wszystkie auta z tego segmentu można wynająć już w okolicach ceny 179 złotych za dobę – cena może być wyższa przy kilkudniowym wynajmie samochodu z grupy cenowej VAN, ale może być również zdecydowanie niższa przy średnio- lub długoterminowym wynajmie samochodu. Przykładowo rozkładając opłatę na maksymalną liczbę pasażerów, to jeden dzień wynajmu kosztuje nieco ponad 25 złotych na osobę. W przypadku nieco dłuższego czasu użyczenia auta warto skontaktować się z Konsultantem TOPCARS i porozmawiać o indywidualnej ofercie. Dodatkowo, w swojej ofercie mamy także różne dodatki do pojazdów - zaczynając od nawigacji GPS, przez foteliki, czy podkładki dla dzieci. Wszystko po to, by klient mógł skupić się tylko udanym wyjazdem i nie martwił się dodatkami. 


Jak wypożyczyć auto?

Wypożyczenie auta w TOPCARS jest niezwykle łatwe i przejrzyste. Wystarczy wybrać auto, które nas interesuje na stronie internetowej. Następnie określić termin wynajmu i miejsce skąd będziemy odbierać auto i gdzie je zostawimy. Potwierdzić rezerwację i prawie tyle. Następnie po prostu odebrać auto w wyznaczonym miejscu i cieszyć się jazdą.

citroen c4 gp wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów Citroen C4 Grand Picasso

Jeśli chodzi o pojazd Citroen C4 Grand Picasso jest on obecnie wycofywany z floty TOPCARS ze względu na przebiegi samochodów oraz wiek samochodów. Zostały już one jednak zastąpione nowymi samochodami Kia Carens oraz Dacia Lodgy. Stale poszukujemy innych, siedmioosobowych pojazdów, które mogłyby być włączone do floty naszej firmy.