Infolinia +48 731 739 351 biuro@topcars24.pl

5 lat wypożyczalni samochodów TOPCARS!

PODZIEL SIĘ

5 lat wypożyczalni samochodów TOPCARS!

18/09/2018
Minęło pięć lat działalności firmy TopCars na polskim rynku. Był to bardzo trudny okres, okres rozpoczęcia działalności firmy, a potem prężnego rozwoju. Dla nas to okres wielu wyrzeczeń, okres zdobywania doświadczenia w branży oraz nabierania odporności na wiele sytuacji stresowych związanych z prowadzeniem firmy. Na szczęście wszystko się udało i idzie w dobrym kierunku.
kia sportage do wynajęciaOczywiście, nie spoczniemy na laurach i dalej będziemy się rozwijać. Przez pięć lat zdobyliśmy zaufanie wielu osób – stałych Klientów, którzy pamiętają jeszcze czasy wynajmowania przez Nas rocznych, używanych samochodów. Takich Klientów szczerze doceniamy i oferujemy dla Nich naprawdę atrakcyjne systemy rabatowe. W tym roku, zostaliśmy również docenieni w rankingu „najlepszych wypożyczalni samochodów” utworzonym przez jeden z wiodących, polskich portali internetowych. Nawiązując jeszcze do wątku pojazdów używanych chcielibyśmy zaznaczyć, że od ponad 2 lat samochody włączane do floty TopCars pochodzą prosto z salonów samochodowych – jesteśmy ich pierwszym właścicielem, a jeszcze w tym roku wymieniamy na nowe pojazdy – niemalże jedną trzecią liczby samochodów włączonych do floty TopCars.

Po 5ciu latach wypożyczalnia samochodów TopCars to siedem stałych, samodzielnych oddziałów wypożyczalni samochodów. Jesteśmy już w Warszawie, Modlinie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie oraz Rzeszowie. Ciągle otwieramy nowe Punkty Obsługi Klienta umożliwiające odbiory i zwroty wynajmowanych pojazdów w coraz to nowych miejscach. Najczęściej wybierane Punkty Obsługi Klienta znajdują się w miastach takich jak: Poznań, Łódź, Lublin, a także Stalowa Wola.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Naszych Klientów na wynajem pojazdów przez kilka lat znacznie rozszerzyliśmy swoją ofertę. Rozpoczynaliśmy od wynajmu kilku samochodów osobowych klasy A, B oraz C kombi. Obecnie, oferujemy wynajem pojazdów od klasy A do klasy D. We flocie naszych pojazdów są również miejskie SUVy, 7mioosobowe miniVANy dla większych rodzin oraz klasa R, czyli pojazdy 9cioosobowe wynajmowane w szczególności na wyjazdy rekreacyjne i służbowe większą liczbą osób. W ostatnim czasie do floty TopCars zostały również włączone samochody nowej klasy (klasa E). Wynajem samochodu klasy premium w TopCars możliwy jest już od 219 zł brutto/dobę.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na wynajem pojazdów poprzez formularz rezerwacji dostępny na stronie głównej witryny www.topcars24.pl oraz za pośrednictwem naszej infolinii +48 731 739 351. Cały czas służymy również pomocą poprzez interaktywny chat dostępny na naszej stronie internetowej. Nasi Klienci składają już rezerwacje nawet na okres najbliższych Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra!
  • Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
  • Infolinia: +48 731 739 351