Wybierz język:

Wynajem z OC sprawcy

Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy

 

3d rendered illustration of a crash carJesteś właścicielem bądź użytkownikiem samochodu, pokonujesz codziennie wiele kilometrów użytkując samochód do załatwiania spraw służbowych lub w celach prywatnych, jak każdy użytkownik polskich dróg codziennie jesteś narażony na stłuczkę czy kolizję spowodowaną nie z twojej winy.

Niewielu kierowców wie, że będąc poszkodowanym w wyniku kolizji drogowej spowodowanej z winy innego kierowcy może skorzystać z oferty firmy TOPCARS w zakresie bezpłatnego wynajmu samochodu zastępczego przez cały okres likwidacji szkody twojego samochodu , bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Jeżeli posiadasz samochód, który w wyniku kolizji uległ uszkodzeniu z winy innego kierowcy wówczas możesz wynająć samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku, użytkując samochód przez cały okres likwidacji szkody bądź do czasu wypłacenia przez ubezpieczyciela odszkodowania  w przypadku gdy ubezpieczyciel stwierdzi szkodę całkowitą pojazdu.

Oferta wypożyczalni samochodów TOPCARS, to oferta skierowana właśnie do Ciebie, dopasowana do twoich potrzeb i oczekiwań. Nasza wypożyczalnia świadczy usługi wynajmu samochodów zastępczych z OC sprawcy. Oferujemy dobrze wyposażonych pojazdy których wiek nie przekracza 3 lata. Wszystkie nasze samochody posiadają pełny pakiet ubezpieczenia w zakresie OC, AC, NNW oraz Assistance. W ramach usługi najmu samochodu zastępczego z OC sprawcy firma TOPCARS zapewnia podstawienie samochodu we wskazane wcześniej miejsce, bez ponoszenia przez wynajmującego kosztów podstawienia i odbioru pojazdu.

Podstawiamy samochód zastępczy tej samej klasy co uszkodzony pojazd najemcy. Przez cały okres trwania umowy najmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy, wynajmujący korzysta z samochodu bez limitu kilometrów. Procedura najmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy jest bardzo łatwa, a wszystkie formalności załatwia wypożyczalnia TOPCARS.


Rezerwacji samochodu zastępczego z OC sprawcy dokonasz:

  1. telefonując na INFOLINIE 24H:
  • tel.: +48 731 739 351
  • e-mail: biuro@topcars24.pl
  1. bądź korzystając z formularza w zakładce Kontakt:
  • Po otrzymaniu twojego zgłoszenia nasz konsultant niezwłocznie skontaktuje się z tobą udzielając ci wyczerpujących informacji na temat najmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy .
Oto jakie informacje i dokumenty będą potrzebne do zawarcia umowy najmu samochodu zastępczego z OC sprawcy:
  • nazwa zakładu ubezpieczeń sprawcy kolizji,
  • numer szkody,
  • skan oświadczenia uczestników kolizji, w przypadku gdy na miejscu zdarzenia była wzywa policja, potrzebny będzie numer rejestracyjny i numer polisy OC sprawcy,
  • skan dowodu rejestracyjnego twojego uszkodzonego pojazdu, w przypadku gdy policja zatrzymała twój dowód rejestracyjny, potrzebny będzie skan potwierdzenia o jego zatrzymaniu.

Wszystkie czynności związane z procedurą rozliczenia zapłaty za wynajęty samochód zastępczy z OC sprawcy załatwia wypożyczalnia samochodów TOPCARS bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym sprawcy.