Wybierz język:

TOPCARS – Lotnisko Modlin w Warszawie – Wypożyczalnia samochodów taka jak Ty!

Wynajem samochodów TOPCARS – Lotnisko Warszawa-Modlin

Wypożyczalnia samochodów TOPCARS posiada oddział zlokalizowany przy lotnisku Modlin, kieruje swoją ofertę wynajmu samochodów zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeżeli przyleciałeś z zagranicy bądź z innego miasta w Polsce możesz w prosty i szybki sposób wynająć samochód w wypożyczalni samochodów TOPCARS lotnisko Modlin, który pozwoli Ci szybko i łatwo przemieszczać się po całym kraju.

Lotnisko w Modlinie funkcjonuje od zaledwie 4 lat, bo od 2012r, a już cieszy się sporą ilością podróżujących. Charakteryzuje się popularnymi połączeniami lotniczymi. Lotnisko Modlin oferuje wachlarz połączeń międzynarodowych i krajowych. Niewątpliwą zaletą jest lokalizacja tego lotniska. Modlin graniczy z Nowym Dworem Mazowieckim. Miasta te leżą w linii prostej od stolicy. Komfortowym i łatwym sposobem na przemieszczanie się zarówno z lotniska jak i po całym kraju jest wynajem, wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin. Tanie linie lotnicze proponowane przez lotnisko w Modlinie i wynajem samochodów lotnisko Modlin to najlepsze połączenie. Dzięki atrakcyjności oferty TOPCARS w bardzo prosty sposób możesz niskim kosztem zorganizować sobie podróż.

Oferujemy wynajem samochodów po bardzo przystępnych cenach, bo już od 49 zł za dobę. W tym zakresie jesteśmy bezkonkurencyjni, jesteśmy najtańszą wypożyczalnią samochodów lotnisko Modlin. Wypożyczalnia, wynajem samochodów lotnisko Modlin udostępnia flotę swoich samochodów bez pobierania kaucji, bez opłat przygotowawczych pojazdu i bez limitu kilometrów. Ceny za wynajem samochodów lotnisko Modlin są najniższe w Polsce. Wynajmując samochód w TOPCARS – lotnisko Modlin otrzymujesz go z pełnym zbiornikiem paliwa i taki również prosimy zwrócić.

Warszawa-Modlin lotnisko

modlin1modlin2modlin3

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin posiada w swojej ofercie bardzo szeroką gamę nowych, bogato wyposażonych samochodów różnych klas. We flocie naszych pojazdów są zarówno małe, miejskie samochody, samochody klasy średniej doskonałe do podróży całych rodzin z pojemnymi dużymi bagażnikami, samochody duże oraz wygodne samochody w klasie VAN. Wszystkie nasze samochody posiadają klimatyzację, komputer pokładowy, ABS i ASR. Każdy potencjalny nasz klient ma możliwość wyboru samochodu dostosowanego do swoich indywidualnych potrzeb.

Bliskość wypożyczalni, wynajmu samochodów lotnisko Modlin oddalonego od Warszawy zaledwie 45 km pozwala na łatwe i szybkie komunikowanie się z innymi portami lotniczymi, dużymi aglomeracjami. Sprzyja temu świetnie rozwinięta infrastruktura składająca się z sieci nowoczesnych autostrad i dróg ekspresowych. Wynajętym samochodem na lotnisku w Modlinie w szybki sposób nową drogą krajową S7 dostaniesz się na Mazury lub dalej na Pomorze, gdzie będziesz mógł odpocząć podczas urlopu.

Podróżując samochodami wypożyczalni samochodów lotnisko Modlin zapewniasz sobie i swoim bliskim bezpieczną i wygodną jazdę z lotniska do zaplanowanego miejsca. Wynajmując samochód w Wypożyczalni samochodów TOPCARS lotnisko Modlin otrzymasz w razie potrzeby dodatkowe wyposażenie takie jak: nawigacja GPS, fotelik lub podkładkę dla dziecka po bardzo przystępnej cenie, bo już za kwotę 10 zł za dzień. W przypadku najmu pojazdu trwającego powyżej 7 dni otrzymujesz to wyposażenie bez ponoszenia za nie opłat.

Cała flota naszych pojazdów jest objęta kompleksowym ubezpieczeniem tj.: OC, AC, NW i Assistance. Wynajem samochodów w wypożyczalnia lotnisko Modlin jest czystą przyjemnością z jeszcze jednego, bardzo ważnego powodu. Za priorytet stawiamy sobie zapewnienie naszym klientom możliwości podróżowania bezpiecznymi, nowoczesnymi i bardzo ekonomicznymi samochodami. Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego nasze samochody zawsze są odpowiednio przygotowane do warunków panujących w danym okresie roku. Od listopada posiadają już opony zimowe natomiast w okresie letnim opony są wymieniane. Bogaty wachlarz usług został stworzony zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów, co pozwala nam na świadczenie usług wynajmu samochodów na bardzo wysokim poziomie.

Przebieg odbioru pojazdu:

Gdy już wylądujesz na lotnisku w Modlinie, nasz przedstawiciel firmy będzie oczekiwał w hali przylotów po prawej  stronie (przy kantorze wymiany walut) zaraz po wyjściu z hali odbioru bagażu. Nasz pracownik ma przy sobie teczkę z logo firmy TOPCARS w celu łatwiejszego zlokalizowania się. Następnie kierowca zaprowadzi Cię do samochodu, który jest zaparkowany przed samym terminalem. W celu ułatwienia transakcji nasi pracownicy zawsze posiadają przy sobie bezprzewodowy terminal płatniczy oraz szablon umowy najmu. Po dokonaniu płatności i podpisaniu umowy, samochód zostaje przekazany w Twoje ręce. O tej chwili możesz cieszyć się komfortem podróżowania w wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin.

Zachęcamy wszystkich do korzystania z naszych usług, a dla stałych klientów oferujemy karty rabatowe, które w istotny sposób obniżają kwotę wynajmu samochodów.

 

Zarezerwuj telefonicznie: +48 731 739 351 lub Przejdź do rezerwacji pojazdu