Wybierz język:

TOPCARS – Lotnisko Chopina/Okęcie Warszawa – Wypożyczalnia samochodów do której chce się wracać!

Wynajem samochodów TOPCARS – Lotnisko Chopina, Warszawa

Samochody oferowane przez naszą firmę to auta renomowanych firm, posiadające wysoki standard, zadbane, czyste, oraz nowe. Wypożyczalnia TOPCARS prowadzi wynajem samochodów na bardzo przejrzystych, korzystnych warunkach, w atrakcyjnej cenie, już od 79 zł za dobę. Nasza wypożyczalnia samochodów posiada w swojej ofercie auta takie jak Skoda Fabia, Opel Corsa, Citroen C-Elysee, Ford Focus, Opel Insignia oraz wiele, wiele innych, już niebawem w naszej ofercie pojawi się także Skoda Kodiaq. Nasza wypożyczalnia samochodów prócz wynajmu aut przewiduje takie udogodnienie jak podstawienie, oraz odbiór wynajmowanego pojazdu na Warszawskie Lotnisko Chopina – Okęcie całkowicie bezpłatnie, co więcej bezpłatne podstawienie dotyczy także takich miejsc jak przystanek „Metro Pole Mokotowskie” i nasze biuro przy ul. Bartyckiej w Warszawie.

Wypożyczalnia TOPCARS oferuje wynajem samochodów dzięki którym Państwa podróż staje się przyjemna i bezpieczna, proponujemy takie udogodnienia jak nawigacja GPS, oraz foteliki samochodowe dla najmłodszych pasażerów w cenie 10 zł za dobę przy wynajmie krótkoterminowym, zaś przy najmie powyżej tygodnia dodatki te są całkowicie bezpłatne. Nasza wypożyczalnia samochodów nie pobiera opłat przygotowawczych, kaucji, oraz nie narzuca limitów w postaci przejechanych kilometrów. Już dzisiaj skorzystaj z naszej oferty i na własnej skórze przekonaj się jak bardzo korzystny jest wynajem samochodów w naszej firmie.

Warszawa lotnisko Chopina

wawa1wawa2wawa3

Lotnisko Chopina to największy port lotniczy w Polsce. Znajduje się on w warszawskiej dzielnicy Włochy (osiedle Okęcie). Lotnisko Chopina położone jest w odległości około 8 km na południowy zachód od centrum Warszawy. Port lotniczy zajmuje powierzchnię ponad 500 ha.


Zapraszamy do współpracy dzisiaj i w przyszłości.

 

Zarezerwuj telefonicznie: +48 731 739 351 lub Przejdź do rezerwacji pojazdu