Wybierz język:

Rezerwacja

Tani wynajem samochodów

Rezerwacja – Tani wynajem samochodów

car_icon

 

Rezerwuj samochód w firmie TopCars, to banalnie proste!

 

1. Uzupełnij formularz lokalizacji i godziny na stronie głównej

2. Wybierz samochód jaki Cię interesuje

3. Wybierz dodatki do samochodu

4. Potwierdź swoją rezerwację

5. Ciesz się podróżą.

 

 

Samochód możesz również wynająć telefonicznie.

Wynajmowanie samochodów jeszcze do niedawna należało do dość ekstrawaganckich poczynań osób zamożnych. Dzisiaj to już zupełnie powszechna sprawa. Z wynajmu samochodów korzysta coraz więcej osób. Z jednej strony wiąże się to z upowszechnieniem podróżowania samolotami, a za drugiej strony koniecznością posiadania samochodu w momencie, kiedy prywatny pojazd uległ wypadkowi lub awarii. Tania wypożyczalnia samochodow jest ratunkiem dla wszystkich, którzy potrzebują samochodu do realizowania swoich podstawowych funkcji zawodowych, rodzinnych czy społecznych.

Bardzo konkurencyjny i tani wynajem samochodów oferuje wypożyczalnia samochodów Top Cars. Gwarantuje ona doskonale przygotowaną flotę oraz duży zakres niedrogich usług. Można tam tanio wynająć samochód osobowy dostosowany do swoich potrzeb. Top Cars, oprócz bardzo konkurencyjnych cen, oferuje także niezwykle korzystne dodatkowe warunki wynajmu. Po pierwsze – firma doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów – wychodząc im na przeciw na przykład zrezygnowała z pobierania kaucji za wynajem auta. Co więcej, TopCars24.pl wyrzucił także z umów na tani wynajem samochodów zapis dotyczący limitu kilometrów wpisanego w 1 dzień wynajęcia samochodu, który stanowił, że po jego przekroczeniu Klient zobowiązany był do uiszczenia dodatkowych opłat – w taki sposób tani wynajem aut realizowany przez firmę nabrał zdecydowanie nowego znaczenia.

Top Cars jednak proponuje także wszystkim swoim Klientom dalsze bonusy – można bezpłatnie odebrać samochód w okolicach Dworca Centralnego, przy stacji warszawskiego metra o nazwie Pole Mokotowskie, na lotnisku im. Chopina czy w biurze firmy. Osoby, które zdecydują się na wynajem samochodu na okres dłuższy niż 6 dni otrzymują dodatkowy rabat i bezpłatnie mogą korzystać z nawigacji GPS czy dziecięcego fotelika, w dodatku mogą skorzystać z bezpłatnego podstawienia lub odbioru samochodu, także na lotnisku w Modlinie i Rzeszowie, w Warszawie i jej okolicach oraz w Rzeszowie.