Wybierz język:

Promocje

Nowiutkie Skody Rapid !

W związku z bardzo dużym Państwa zainteresowaniem od poniedziałku na Państwa rezerwację czekają nowe Skody Rapid. Podróżując tym samochodem mogą Państwo się cieszyć wygodą podróżowania, dzięki dynamicznym turbodoładowanym silnikom benzynowym. ŠKODA Rapid Spaceback to pełen energii hatchback z rodzinnym wnętrzem. Rapid Spaceback łączy w sobie sportową energię i elegancję. Jego design wyróżni Cię z tłumu. Zapraszamy do […]

Czytaj więcej...

Wakacje czas START !

  Lipiec się rozpoczął a wraz z nim długo wyczekiwanie wakacje które nie obędą się bez szalonych podróży. Specjalnie dla Państwa w szeregi naszych dotychczasowych samochodów dołączyły nowiutkie, pachnące i w odlotowych kolorach Skody Rapid w wersjach spaceback oraz liftback, ktore pozwolą na zabranie całego bagażu oraz wygodnie i bezpiecznie dowiozą Państwa do celu.

Czytaj więcej...

Nowe SKODY !

  Szanowni klienci! W związku ze zwiększająca się liczba zadowolonych klientów nasz flota została powiększona o kilkanaście nowych samochodów, miedzy innymi o wygodne i pojemne Skody Octavie, które pozwolą Państwu na przyjemne i komfortowe podróże z rodziną oraz służbowo.

Czytaj więcej...

Już wkrótce w naszej ofercie !

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem  klasą średnią samochodów, poszerzamy naszą flotę o nowe Renault Modus. Już od wtorku te świetne minivany będą do Państwa dyspozycji.  Wynajmij  go powyżej 6 dni, a podstawimy go bez dodatkowych opłat nawet na lotnisko w Modlinie.  Zapraszamy do rezerwacji !

Czytaj więcej...

Bezpłatne dodatki do samochodu !!!

Drodzy klienci, wypożyczając samochód od 7 dni nawigacja GPS, jak również fotelik dla dziecka dostajecie Państwo bez dodatkowych opłat na czas trwania wynajmu samochodu. W przypadku gdy wynajmiecie Państwo samochód na krócej, jest to koszt jedynie 10 zł/doba. Zapraszamy do skorzystania z oferty. Poruszaj się bezpiecznie i bez przeszkód wraz ze swoimi dziećmi.

Czytaj więcej...

Nowy punkt obsługi pasażerów !

lotnisko modlin

W celu zapewnienia dogodnego transportu specjalnie dla Państwa zaczynamy obsługiwać Lotnisko Modlin i obniżamy ceny podstawienia i odbioru samochodu. Tylko u nas za podstawienie lub odbiór samochodu zapłacisz jedynie 49 zł. W przypadku wynajmu powyżej 7 dni podstawienie i odbiór samochodu za darmo. Samochody wydawane przez nas są zatankowane do pełna i wyczyszczone. Nie mamy limitu […]

Czytaj więcej...