Wybierz język:

TOPCARS – Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Balice!

Wynajem, wypożyczalnia samochodów TOPCARS – Lotnisko Kraków-Balice

Lądujesz na lotnisku w Balicach, a przed Tobą jeszcze długa podróż do rodzinnego domu? Taksówka nie spełnia Twoich oczekiwań? Jest zbyt droga lub nie zapewni Ci fotelików dla dziecka? Ciesz się wygodą podróżowania z Wypożyczalnią samochodów TOPCARS oddział Kraków! Dzięki naszym usługom szybko oraz sprawnie przesiądziesz się z samolotu w samochód. Zapewnimy Ci nawigację GPS i fotelik dla Twojego dziecka, tak abyś mógł dalej podróżować sprawnie i bezpiecznie. Nasze nowe auta zapewnią Ci komfortową i bezpośrednią podróż z lotniska do celu. Nie musisz już prosić znajomych lub rodziny by odebrali Cię z lotniska, czy też dźwigać bagaży do autobusu i pociągu. Nie będziesz też martwił się o swoje dziecko, gdyż będzie bezpiecznie zapięte w foteliku.

Wypożyczalnia samochodów Balice

Zarezerwuj jeden z wielu naszych pojazdów, a my podstawimy Ci go pod same drzwi terminala bez dodatkowych opłat. Nie musisz martwić się finansami, my nie zablokujemy Ci środków na koncie. Wypożyczalnia samochodów – TOPCARS jako jedna z nielicznych wypożyczalni nie pobiera kaucji, jak również nie posiada limitu kilometrów. Ceny za wynajem naszych pojazdów są naprawdę niskie. Możesz się sam o tym przekonać wynajmując pojazd już za 79zł brutto/dobę. Im dłużej trwa Twój najem, tym mnie płacisz za dobę. W ten sposób możesz otrzymać auto nawet za 49zł brutto/dobę. Sprawdź nasz cennik i zarezerwuj samochód. Jeżeli potrzebujesz nawigacji GPS lub fotelika dla Twojego dziecka, powiedz nam o tym, a wszystko będzie przygotowane w samochodzie na Twój przyjazd.

Lotnisko Kraków-Balice

wypożyczalnia samochodów Balicekrakow2krakow3

Lotnisko Kraków-Balice to drugi polski port lotniczy, po warszawskim Okęciu zarówno pod względem liczby odprawianych pasażerów, jak i liczby operacji lotniczych. Port ten ma dobre perspektywy rozwoju, bowiem w promieniu 100 km od niego mieszka blisko 8 mln osób, ponadto położony jest przy ważnych szlakach komunikacyjnych tej części Europy.

Zapraszamy do współpracy dzisiaj i w przyszłości.

 

Zarezerwuj telefonicznie: +48 731 739 351 lub Przejdź do rezerwacji pojazdu